Verizon داده های نامحدود را بازپرداخت می کند

داخل آزمایشگاه تست دستگاه Verizon

Verizon (VZ) طرح داده نامحدود را برمی گرداند.

از دوشنبه، مشتریان Verizon می‌توانند داده‌ها، گفتگو و پیامک نامحدودی را با قیمت 80 دلار دریافت کنند.

این شرکت می‌گوید طرح تبلیغاتی جدید همچنین شامل حداکثر 10 گیگابایت استفاده از هات اسپات تلفن همراه و همچنین تماس و ارسال پیامک به مکزیک و کانادا است. همچنین به مشتریان اجازه می‌دهد تا ویدیوهای HD نامحدود را پخش کنند و از رویه بحث برانگیز T-Mobile در کاهش کیفیت ویدیو برای برخی از مشتریان داده نامحدود جلوگیری می‌کند.

در حالی که طرح جدید Verizon “سرعت LTE سریع” را وعده می دهد، کاربران داده های سنگین ممکن است آسیب ببینند. این شرکت گفت که هنگامی که مشتری از 22 گیگابایت داده در یک خط در طول هر دوره صورت‌حساب استفاده می‌کند، «ممکن است در صورت ازدحام شبکه، استفاده را پشت سر سایر مشتریان در اولویت قرار دهد». این به یک روش استاندارد در تمام شبکه هایی تبدیل شده است که برنامه های داده نامحدود ارائه می دهند.

موارد مرتبط: T-Mobile و Sprint برنامه‌های داده «نامحدود» جدیدی را ارائه می‌کنند

ورایزون برای اولین بار در سال 2011 نسخه برنامه استفاده نامحدود خود را پس از تصمیمات مشابه سایر اپراتورهای بزرگ بی سیم حذف کرد.

اما شرکت ها مدام در حال احیای مجدد چنین طرح هایی هستند.

Verizon زمانی که تابستان گذشته طرح جدید “Safe Mode” خود را معرفی کرد، برنامه های استفاده از داده خود را بازنگری کرد. این از لحاظ فنی به مشتریان امکان دسترسی نامحدود به داده ها را می داد، اما زمانی که از سهمیه داده خود فراتر می رفتند، در معرض سرعت پایین قرار می گرفتند.

AT&T به طور مشابه هزینه های اضافی را برای مشتریان در ماه سپتامبر حذف کرد. مانند Verizon، AT&T سرعت مشتریان را پس از رسیدن به محدودیت داده در برنامه های خود کاهش می دهد. این شرکت در اوایل سال گذشته برنامه‌های نامحدود را بازگرداند، اما فقط برای خانه‌هایی با سرویس تلفن بی‌سیم AT&T و DirecTV یا U-Verse TV در دسترس است.

در همین حال، رقبا تی موبایل (TMUS) و اسپرینت (اس) پیشنهادات خود را برای جذب مشتریانی که به دنبال طرح‌های “داده نامحدود” هستند ارائه کرد.

تقریباً تمام متروهای نیویورک سرویس تلفن همراه دارند

آگوست گذشته، Sprint شروع به ارائه طرحی کرد که به مشتریان امکان مکالمه نامحدود، متن و داده‌های پرسرعت را با قیمت 60 دلار برای خط اول، 40 دلار برای خط بعدی و 30 دلار برای هر افزونه تا 10 دلار ارائه می‌دهد.

طرح T-Mobile که در همان روز Sprint اعلام شد، 70 دلار در ماه برای خط اول، 50 دلار برای خط دوم، و خطوط اضافی فقط 20 دلار، حداکثر تا هشت خط است.

CNNMoney (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 7:03 بعد از ظهر به وقت شرقی

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام