The Lazy Way to مخزن سپتیک تانک چیست

What is the choice?سپتیک تانک های ارزان قیمت برای فروش در بازار موجود است اما مصرف کنندگان باید بسته به برند از کیفیت آن اطمینان حاصل کنند. همه اینها سوالات عالی هستند و درک گزینه های موجود و جزئیات آنها به شما کمک می کند بهترین تصمیم را برای خانه خود بگیرید. فرکانس پمپاژ نیز تحت تأثیر تعداد افراد ساکن در خانه است.

مجموع پساب تولید شده، تعداد افراد در خانه، اندازه مخزن و مقدار مواد جامد موجود تعیین می کند که هر چند وقت یکبار نیاز به پمپاژ سیستم سپتیک دارید. در اینجا چیزهایی است که باید در مورد نحوه کارکرد و نحوه عملکرد روان آن بدانید.

آشنایی با سپتیک تانک پلی اتیلن

اگر زمین شستشو در سایت دارای حصارها، سنگ ها یا درختانی است که باید برداشته شوند، یا دسترسی به آنها سخت است، برای برداشتن آنها هزینه بیشتری پرداخت می کنید که می تواند هزینه نصب را افزایش دهد. به غیر از هزینه های معمول، ملاحظات دیگری نیز وجود دارد که به مواردی مانند مزرعه شستشو، هزینه مجوزها، احیای چمن و موارد دیگر مربوط می شود.

یک خانه کوچک دارای یک زمین آبشویی کوچک و غیره خواهد بود. این جنبه‌ها شامل هر چیزی از گرفتگی ریشه‌ها، سیل توسط آب‌های زیرزمینی یا سطحی، آسیب به مزرعه شسته‌شوی در اثر تردد وسایل نقلیه یا حتی مواد شیمیایی مورد استفاده در خانه یا مشاغل است. همچنین باید برای مزرعه شسته‌شوی خود چمن یا خاک تهیه کنید و بسته به جایی که آن را تهیه می‌کنید، این امر می‌تواند به دلیل محدودیت‌های حمل و نقل یا تامین‌کننده هزینه‌های بالایی را نیز به همراه داشته باشد.

با این حال، توسعه بیش از حد یک تشک گرفتگی ممکن است منجر به تشکیل شرایط بی هوازی خاک شود، که کمتر منجر به تخریب مواد زائد آلی، و همچنین در سطح پساب یا پشتیبان‌گیری پساب‌ها به داخل محل سکونت می‌شود. پساب از توالت، حمام، لباسشویی و آشپزخانه به مخزن جریان می یابد، جایی که مایعات، چربی ها، روغن ها و مواد جامد جدا می شوند.

می‌توانید برای مشخص کردن مواردی که می‌خواهید پوشش اضافی برای آن‌ها داشته باشید، هزینه اضافی بپردازید (بیمه‌گران همیشه از پرداخت اضافی شما خوشحال هستند). در صورت داشتن سپتیک تانک می توانم از سفید کننده استفاده کنم؟ سپتیک تانک یک ساختار دو یا سه محفظه ای است که فاضلاب یک خاصیت را به مدت کافی حفظ می کند تا مواد جامد به لجن در پایه مخزن تبدیل شوند، جایی که تا حدی توسط باکتری ها تجزیه می شوند.

طبق آئین نامه ساختمان انتاریو، زمانی که لجن ⅓ ظرفیت کل مخزن را اشغال کند، سپتیک تانک باید پمپ شود. شرکت دفع زباله اطمینان حاصل می کند که لجن های سنگین حذف می شوند و فضای مناسبی برای زهکشی مناسب ایجاد می کنند. آنها به عنوان بخشی از یک سیستم برای دفع ایمن فاضلاب در خانه هایی که زهکشی ضعیفی دارند یا به شبکه فاضلاب اصلی متصل نیستند، مانند خانه هایی که در مناطق روستایی هستند، استفاده می شود.

What Is The Choice?

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تصفیه فاضلاب چیست؟ لطفا از صفحه ما بخواهید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما