Losers No More، شیاطین رقیب رنجرز و هر کس دیگری را تحت الشعاع قرار می دهند

برندان اسمیت از شبی که شیاطین ماه گذشته از دو گل عقب افتادند و رنجرز را در مدیسون اسکوئر گاردن شکست دادند، چنان خوشحال بود که احساس می کرد در ثانیه های پایانی روی یخ شناور است.

اسمیت که یک مدافع سابق رنجر بود، به عنوان یک شخصیت مرکزی در سفر خیره کننده شیاطین از فراموشی به یکی از بهترین و هیجان انگیزترین تیم های NHL ظاهر شد و این برد بیش از یک بازگشت به رقیب بود. این بیانیه ابتدای فصل بود که شیاطین نیترو شارژ، که فصل گذشته با 47 امتیاز پشت سر رنجرز به پایان رسید، ممکن است آینده درخشان تری داشته باشند.

با تشدید برنامه نیوجرسی، که روز دوشنبه در یک مسابقه مجدد در مدیسون اسکوئر گاردن دوباره آزمایش خواهد شد.

با ورود به بازی، شیاطین در NHL با رکورد 21-5-1 در پشت موج های اسکیت بازان جوان و پرانرژی، به ویژه جک هیوز، شماره 1، دوم هستند. 1 پیش نویس کلی از سال 2019، یک مرکز فوق ستاره نوظهور که برای خوشحالی تماشاگران حیرت زده می رقصد و با چوب بر روی چوب خود خیره می شود.

شیاطین در حال حاضر در فاصله 6 پیروزی از 27 پیروزی آنها در تمام فصل گذشته قرار دارند، که یکی دیگر از مجموعه های طولانی کمپین های شکست خورده بود. شیاطین اخیر نه تنها بد بودند، بلکه ناامید به نظر می رسیدند. از زمان رسیدن به فینال جام استنلی در سال 2012، نیوجرسی تنها یک بار به مرحله پلی آف راه یافته است و در هشت سال از 9 سال گذشته در بخش آخر یا دوم به پایان رسیده است.

برای حریفان، آن تیم های شیطان یک پیروزی آسان بودند، یک 2 امتیاز سریع قبل از رفتن به بازی بعدی.

اسمیت پس از تمرین اخیر به یاد می آورد: “وقتی با شیاطین بازی می کردید، آنها را به عنوان برنده های ضروری بررسی می کنید.” اگر 2 امتیاز را ترک نکنیم، ناراحت می‌شویم. این حوزه ای بود که باید تغییر می دادیم. فرهنگ را تغییر دهید و ذهنیت را تغییر دهید.»

به نظر می رسد تغییر کلمه کافی برای توضیح دگردیسی ناگهانی شیاطین از حلزون به پروانه سر به فلک کشیده نیست. آن‌ها می‌توانند به سرعت یا سریع‌تر از هر کسی در لیگ بازی کنند – بسیار متفاوت از شیاطین دفاعی بسیار موفق، اما اغلب پرهیجان گذشته.

اکنون، آنها انتظار پیروزی را دارند و این برای برخی از بازیکنان قدیمی شیاطین، یک شوک فرهنگی بوده است. دیمون سورسون، مدافعی که در سال 2012 توسط نیوجرسی دراور شد، گفت که شیاطین بازیکنانی را (که او ترجیح داد نامشان را فاش نکند) که راضی بودند پس از باخت 5-1 بیرون بروند و چیزبرگر و سیب زمینی سرخ شده را بخورند، “علف هرز” کرده اند. اتفاق افتاد

سورسون در مورد سال های بد گفت: “این ضربه ای به نفس شماست.” “تو یک بازنده هستی، تو خوب نیستی. اما بدترین قسمت در مورد آن این بود که ما چند پسر داشتیم که در سال های گذشته واقعاً اهمیتی نمی دادند. این می‌تواند اینگونه باشد، “می‌دانم که قرار نیست مدت طولانی‌تری اینجا باشم، بنابراین فقط می‌خواهم چک حقوقم را بگیرم و امیدوارم که خوب بازی کنیم و بعد شب به خانه برگردیم و همه چیز در حال انجام است.”

این یک فرهنگ و طرز فکر واقعا بد بود. خیلی خوب است که می‌بینیم آن صفحه را تغییر داده‌ایم و افراد بهتری را وارد کرده‌ایم و از شر مشکلات خلاص شده‌ایم.»

تام فیتزجرالد، مدیر کل شیاطین، گفت که از موارد خاصی از بی توجهی بازیکنان آگاه نیست. با این وجود، او چندین کهنه سرباز شناخته شده را اضافه کرد تا به ایجاد یک جو تیمی متعهدتر و مرتبط تر کمک کند، از جمله برخی که با برنده شدن بسیار آشنا هستند.

اسمیت یکی از آنها به همراه اوندری پالات است که اکنون مصدوم است اما با لایتنینگ دو جام استنلی را به دست آورد. همچنین، جان مارینو، مدافعی که در یک معامله خارج از فصل به دست آمد، در هر یک از سه فصل قبلی خود در پیتسبورگ به پلی آف رفته است و اریک هاولا در فینال جام استنلی با شوالیه های طلایی وگاس بازی کرده است.

فیتزجرالد گفت: «من برای شجره قهرمانی ارزش قائلم. ما افراد خوب می خواهیم، ​​افرادی که اهمیت می دهند، افرادی که به کار خود افتخار می کنند و مایل به ارزیابی خود هستند و می خواهند بهتر شوند.”

و برای تیمی که سال گذشته هفت دروازه‌بان را پشت سر گذاشت، تعویض پیش نویس به واشنگتن برای ویتک وانچک، که چهارمین گل در لیگ در برابر میانگین 2.30 است، در حال حاضر به تغییر شانس شیاطین کمک کرده است.

فیتزجرالد می دانست که تیمش در این فصل پیشرفت خواهد کرد. سال گذشته، شیاطین با تسمه نقاله دروازه بانان مصدوم، 302 گل را از دست دادند که چهارمین گل در لیگ است. امسال، آنها در میان کمترین موقعیت‌های پرخطر گلزنی تسلیم شده‌اند و یکی از بالاترین نرخ‌های مالکیت توپ را در منطقه تهاجمی دارند.

این ممکن است به سادگی فصلی بوده باشد که بسیاری از انتخاب های پرطرفدار آنها شروع به ثمر دادن کردند. از سال 2017، نیوجرسی دو بار انتخاب برتر را انتخاب کرده و همچنین به عنوان هفتم، چهارم و دوم پیش نویس شده است.

هیوز گفت: «وقتی سال‌ها در انتهای بشکه باشید، انتخاب‌های زیادی خواهید داشت. ما امیدوار بودیم که به آنجا برسیم، اما نمی دانستیم چه زمانی. حتی نمی توانم بگویم هنوز آنجا هستیم. اما ما واقعاً به عنوان یک تیم خوب بازی می کنیم.”

نیکو هیشیر، شماره 1 انتخاب در سال 2017، در سال 2021 زمانی که تنها 22 سال داشت به عنوان کاپیتان انتخاب شد. اما فیتزجرالد گفت که امسال، هیشیر در این نقش حتی بیشتر رشد کرده است.

هیشیر، یک مرکز فوق العاده دو طرفه، گفت: “ما هنوز جوان هستیم.” اما ما دیگر جوان نیستیم. ما تجربه داریم.

هواداران ناامید نیز امسال انتظار پیشرفت داشتند و زمانی که فصل ضعیف شروع شد، بی صبری شدیدی از خود نشان دادند. شیاطین بازی ابتدایی فصل خود را در فیلادلفیا از دست دادند و پس از بازی مایلز وود، یک بال چپ که از سال 2016 در نیوجرسی بوده است، ناله کرد که از حضور در یک تیم بد خسته شده است.

دو شب بعد، هنگامی که شیاطین بازکننده خانه خود را از دست دادند، لیندی راف، سرمربی، خشم تماشاگران را در حالی که شعار می‌دادند «آتش لیندی» به پایان رسید. نقطه پایین بود.

اما کمی کمتر از یک ماه بعد، در طول 13 بازی پیاپی رکورددار، هواداران شعار می‌دهند: «متاسفم لیندی»، یک انبوه جمعی قابل توجه از طرفداران پرشور که به ناامیدی خود اعتراف کردند. هنگامی که آن بازی در بازی بعدی، مقابل Maple Leafs به پایان رسید، هوادارانی که اکنون به پیروزی عادت کرده بودند، یخ را با قوطی های پر آبجو ریخت پس از سه گل مردود شیاطین.

راف هفته گذشته پس از یک تمرین گفت: “آنها به اندازه کافی باختند.” “وظیفه من پوشاندن پوست سخت و ادامه حرکت رو به جلو است. ما چیزی را تغییر ندادیم. ما گفتیم، به کارهای درست ادامه دهید و در بازی‌های هاکی پیروز خواهیم شد.»

آنها این کار را با سرعت قابل توجهی انجام داده اند و تنها ششمین تیم در تاریخ لیگ هستند که در 21 بازی از 26 بازی اول خود پیروز شده اند و اولین تیمی هستند که در 13 بازی در ماه نوامبر پیروز شده اند. هیوز هیجان‌انگیز بوده است، هرگز بیشتر از زمانی که سه‌شنبه در جعبه چهار مدافع شیکاگو توپ را حمل کرد، از آن بیرون پرید و یک پاس عالی به داگی همیلتون داد، که روی یک ضرب گلزنی کرد.

چنین نکات برجسته دیگری وجود دارد و هیوز که تنها 21 سال دارد با 14 گل و 33 امتیاز پیشتاز شیاطین است. او در حال شکستن رکورد باشگاهی پاتریک الیاس با 96 امتیاز است و تمام نشانه های یک فوق ستاره آینده را دارد.

راف گفت: “او در حال حاضر به آن نزدیک است.” هر سال شاهد رشد بوده‌ام. او با زدن 26 گل در سال گذشته مرا شگفت زده کرد و همچنان مرا شگفت زده می کند. او توانایی اسکیت و حرکت جانبی روی یخ دارد که تعداد کمی از آن‌ها دارند.”

تنها چیزی که بهتر از یک هیوز در فهرست است، دو مورد است. شیاطین، برادر کوچکتر هیوز، لوک هیوز، را با شماره شماره استخدام کردند. 4 انتخاب کلی در سال گذشته. لوک هیوز که یک مدافع فوق‌العاده در دانشگاه میشیگان است، می‌تواند در ماه آوریل به باشگاه بپیوندد و شاید به آپارتمان برادرش نقل مکان کند.

پالات که تحت عمل جراحی کشاله ران قرار گرفت، ممکن است در سال جدید نیز بازگردد، در زمانی که باید اولین حضور شیاطین در پلی آف از سال 2018 باشد. این امر به ویژه برای بازیکنان طولانی مدت شیاطین، مانند وود، رضایت بخش خواهد بود. چهار فصل گذشته بسیار دردناک بود، به ویژه با رفتن جزیره‌ای و رنجرز به فینال کنفرانس در سال‌های متوالی.

حالا شاید نوبت شیاطین است.

وود گفت: “اگر به من می گفتید که ما 13 پیروز پیروز می شدیم، این یک کشش بود.” اما من می دانم که این تیم استعداد این را دارد که در جایی که ما الان هستیم باشد.”

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما