Jon Rahm رهبران اوپن بریتانیا را برای چالش یکشنبه بالا می برد

هر تورنمنت بزرگ قدرت وحشیانه و بی رحمانه ای برای ستاره های فروتن گلف دارد. روری مک ایلروی در مستر. جاستین توماس در مسابقات قهرمانی PGA. فیل میکلسون در US Open (خب، این کار را زیاد انجام دهید).

تا زمانی که جان رام یک بازیکن را وارد کتاب رکوردها کرد و به رقابت نزدیک‌تر در روز شنبه، این مسابقات اوپن بریتانیا به شدت انتقام‌جویانه، خصمانه‌تر و تمسخرآمیزتر از اقتدار ورزش به نظر می‌رسید.

شماره سه جهان در روز پنجشنبه در باشگاه گلف رویال لیورپول با نتیجه 3 بر 74 به ثمر رسید که برای رتبه 89 خوب بود. 70 روز جمعه او را 50 پله ارتقا داد. او با پیشروی برایان هارمن با ضربات زیادی وارد کورس شد. اما وقتی رهم راند شنبه را با یک پرنده تمام کرد، فاصله بین دو مرد، یکی دو بار برنده اصلی و دیگری نایب قهرمان شد، پس از اینکه هارمن به تنهایی، بی‌صدا، به سمت سر سه راهی اول رفت، زیاد بود. تا چهار

هارمن قبل از شب در ساحل غربی انگلستان، جایی که رگبارها و بادها تهدیدی گاه به گاه در روز شنبه محسوب می شدند، سود خود را بر روی رهم به شش رسانده بود و او را مجبور به بلند کردن یک پارچ تاریک تازه ضرب شده در عصر یکشنبه کرد. کامرون یانگ به هارمن نزدیک تر بود، پنج ضربه به عقب.

اما شنبه 63 رهم با دو ضربه از رکورد اوپن در رویال لیورپول، که برای سیزدهمین بار میزبان مسابقات است، بود. همچنین پاسخی قوی به دو روز بازی عمدتاً هوم توسط بسیاری از گلف بازان خیمه شب بازی در جهان در اوپن بود، جایی که تابلوی امتیازات اغلب شبیه نگاهی اجمالی به اعماق بازی است.

رحم شنبه گفت: «من از دوره‌های دوره‌ای که هزینه زیادی داشت صرفنظر کردم و اساساً همین است. “من می توانستم آن را احساس کنم. می‌دانستم که بهتر بازی می‌کنم و نوسانم را می‌دانستم و بازی‌ام بهتر از امتیازهایی بود که می‌زدم.

روز شنبه جشن تیراندازی خلاقانه متفاوت بود.

رحم اشاره کرد که اغلب بهترین های دنیا تصور می کنند که با این یا آن ضربه چه اتفاقی می افتد. او خاطرنشان کرد که واقعیت اغلب دخالت می کند. اما شنبه او با حس دیدن «چیزها آنطور که قرار بود باشند» مشخص شد. روز شنبه، او به اسپانیایی گفت که در یک نقطه “احساس شکست ناپذیری” کرده است.

او اولین پرنده روز خود را در سوراخ پنجم ساخت و دیگری را در سوراخ نهم اضافه کرد. دیگری در 10 ام آمد و او بعداً به یاد آورد که تیرهای او شروع به سقوط کردند. او پرنده های بیشتری را در سوراخ های 11 و 12، دو پرنده دیگر در 15 و 16، و آخرین مورد در 18th به عنوان جمعیت به شکل رعد و برق جمع کرد.

تا قبل از صعود رهم در روز شنبه، ناامیدی در بین بازیکنان برتر این ورزش رایج بود، زیرا بسیاری از ستاره‌ها برنده نمی‌شدند یا حتی نزدیک می‌شدند.

پنج جفت برتر شنبه – بازیکنانی که نزدیک‌ترین به برش رسیدند – شامل پنج قهرمان اصلی (بروکس کوپکا) و یکی از مشهورترین چهره‌های مزمن بازی (ریکی) اسکاتی شفلر (شماره 1 فعلی جهان) بودند. فاولر).

پنج زوج آخر شنبه؟ بازیکنان در واضح ترین موقعیت برای مبارزه هستند؟ Koepka به تنهایی بیش از هر عضوی از گروه که وارد شنبه شد با میانگین رتبه جهانی 59، از جمله تابستان گذشته St. در اندروز، او 40 درجه کمتر از میانگین دور سوم خود بود.

بالای جدول به زودی مملو از عناوین و تیترهای مورد انتظار شد. جوان، نایب قهرمان مسابقات آزاد سال گذشته، با یک ضرب جلوتر از رحم، هفتم شد. شماره 1 سابق جهان جیسون دی، تامی فلیتوود و ویکتور هوولند در بین پنج نفر زیر بودند. مک ایلروی، که در حال حاضر در رتبه دوم جهان قرار دارد، با 69 رتبه به رتبه 3 زیر سقوط کرده است.

اما هنوز یک هفته عجیب و غریب پس از مجموعه ای سرگیجه آور از قهرمانان بزرگ اخیر از جمله میکلسون، توماس، داستین جانسون و کالین موریکاوا در روز جمعه گذشته است. دیگر بازیکنان برتر، از جمله شفلر، کوپکا، فاولر و پاتریک کانتلی، به سختی توانستند آخر هفته را پشت سر بگذارند.

کامرون اسمیت، برنده سال گذشته اوپن، که روز شنبه 68 شوت زد تا به 1 بیش از آن ارتقا یابد، گفت: “شاید همه این هفته کار خود را انجام ندهند.” آنجا. اما این سنگرها، من فکر می‌کنم اگر سعی می‌کنید تهاجمی باشید – و عموماً برندگان اصلی بازیکنان تهاجمی هستند – می‌توانند شما را گاز بگیرند.”

تنها کاری که بسیاری از بازیکنان می توانستند انجام دهند این بود که یکشنبه را تمام کنند.

“پیروزی؟” شفلر، که در پایان راند سوم 16 شوت از برتری فاصله داشت، گفت.

او در یکی از معدود رشته های روز شنبه قبل از اینکه رهبران حتی به اولین سه راهی برسند، افزود: “یک گردباد طول می کشد و سپس مقداری برای من.” من فردا می روم بیرون و تمام تلاشم را می کنم و در جدول امتیازات بالا می روم و سعی می کنم روز خوبی داشته باشم.”

رابرت مک اینتایر، نایب قهرمان اسکاتلند اوپن آخر هفته گذشته نیز به همین ترتیب اخراج شد. تا بعدازظهر شنبه، ذهن او از قبل روی ساعات بعد از مسابقات متمرکز شده بود.

او گفت: “قبل از اینکه پای خود را بالا بیاورید، بدانید که 18 سوراخ دارید.”

Resurgent Rahm در مکان بسیار متفاوتی قرار داشت.

او گفت: «من کاری را که باید انجام می‌دادم انجام دادم و این به من فرصتی می‌دهد.»

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام