IND در مقابل NZ 2nd T20I: «ریشابه شلوار باید در…»، دینش کارتیک بهترین موقعیت ضربه زدن را برای خمیر ستاره هند پیشنهاد می کند | اخبار کریکت

داینش کارتیک، ویکت بان و مهاجم هندی عضو تیم هند نیست که در نیوزلند برای بازی در جام جهانی T20 2022 حضور دارد. از بازی Rishabh Pant، به این معنی، با Sanju Samson و Ishan Kishan که بیش از حد برای یک مکان رقابت می کنند، طناب بلندی خواهد داشت. Pant در این تور در T20Is معاون کاپیتان است و مطمئناً در 11 بازی شروع خواهد شد. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه نقشی و چه موقعیتی برای Pant مناسب است.

همچنین بخوانید: واکنش بی‌ارزش شوبمن گیل به ارتباط Urvashi Rautela و Rishabh Pant، تماشا کنید

اگر قرار باشد به Karthik اعتقاد داشته باشید، پس این شکاف افتتاحیه است زیرا Pant کسی است که می تواند از کلمه Go به توپ حمله کند. Karthik گفت که او می تواند در پاورپلی پیشرفت کند و این می تواند به هند کمک کند تا شروع خوبی داشته باشد.

“ما یک چیز را به طور قطع می دانیم، توانایی ریشابه پنت در بازی کردن شوت ها. و زمانی که زمین بازی بالا می رود، او می تواند در پاورپلی بازی گونگ هو کند تا بتوانیم به او فرصت باز کردن را بدهیم. جالب اینجاست که آمار نیز نشان دهنده نرخ ضربه اوست. وقتی بازی را باز می کند، بالاترین سطح است.

کارتیک همچنین گفت که اگر از پنت به عنوان بازکننده استفاده می‌کنند، مدیریت باید از او حمایت کند، زیرا او فردی خاص است که عاشق استروک پلی است و اگر شروع به کار کند و خود را با این نقش هماهنگ کند، بازیکن خطرناکی خواهد بود.

“فکر می‌کنم خیلی جالب خواهد بود که ببینیم آن‌ها کجا ریشابه پنت می‌زنند. سوال بزرگ برای تیم هند این است که چگونه از ریشابه پنت استفاده می‌کنند و فکر می‌کنم ما او را در بالای جدول خواهیم دید و سعی می‌کنیم به او توپ‌های کافی بدهیم. برای به نمایش گذاشتن مهارت های خود. او در مورد بازی سکته مغزی در رتبه دوم قرار ندارد و تعداد زیادی از بول داران بین المللی با شجره نامه بالا را گیج کرده است. او یک بازیکن فوق العاده برای تماشا است.”

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت

تماس با ما