یک لوله مانیسمان بسازید که هر کسی به آن افتخار کند

لوله های مانیسمان بدنه ای یک دست دارند که بدون درز است و روی آن هیچ جوش کاری صورت نشده است و این مسئله موجب شده که نسبت به سایر انواع لوله محکم تر باشد. همان طور که در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره شد لوله های مانیسمان بدون جوش و اتصال تولید میشود و همین دلیل موجب شده است که ساختار زیبا و یکنواختی داشته باشند و همچنین این امر باعث بهبود عملکردشان در صنایع مختلف شده است. لوله مانیسمان همانطور که گفته شد جزو لولههای بدون درز است. اخیرا تولید کنندگان داخلی لوله ی بدون درز نیز در بازار رقابتی این لوله ها وارد شده اند و عمدتا در سایز های 1 تا 6 اینچ خصوصا در پروژه های پالایشگاهی، نیروگاهی و پتروشیمی فعالیت می کنند. در هنگام خرید لوله های پانسمان باید توجه کنید که این لوله ها هر سه استاندارد ذکر شده را اخذ کرده باشند.

مزیت اصلی خرید از الو آهن این است که چنانچه برای استعلام قیمت تماس بگیرید، کارشناسان ما با بررسی قیمت لحظهای بازار، مناسبترین و نازلترین قیمت را در قالب پیش فاکتور به شما اعلام خواهند کرد. مانیسمان درواقع نام برادران آلمانی بود که در سال 1880 برای اولین بار روشی برای تولید لولههای بدون درز معرفی کردند. این لولهها هم به صورت بدون درز (مانیسمان) و هم به صورت درزدار (جوشی) در دو شکل درز مستقیم و اسپیرال از قطرهای 1/8 اینچ تا 80 اینچ و گاهی تا قطر 120 اینچ نیز تولید میشوند. لولههای بدون درز نسبت به لولههای درزدار، هم نسبت به سایز و اندازه خود قادر به تحمل فشار بیشتری میباشند و هم این که به همین علت قادر به استفاده در دیگهای بخار و مکانهایی هستند که نیاز به تحمل فشار زیادی است. سپس با وارد ساختن میله ای نوک تیز به مرکز قطعه شمش، فرآیند تولید لوله بدون درز انجام می گیرد. در پرسه ساخت مواد اولیه به شمش تبدیل میشود و از طریق کشش و سوراخ کردن شمش توسط میله نوک تیز قطعات استوانهای شکل تو خالی تشکیل میشود.

9 شگفت‌انگیز هک لوله مانیسمان

این لوله ها به وسیله کشش یک شمش تو پر روی یک میله حفره ساز برای ایجاد پوسته تو خالی ساخته میشوند. برای لوله کشی گاز نیز از این لوله ها استفاده می کنند . لوله مانیسمان لوله بدون درز بوده که در رده های 20، 40، 60، 80، 120 و 140 در سایز 6 و 12 متری تولید می گردد. از طرف دیگر، قابلیت تولید لوله های بدون درز در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارد. در مرحله کشش، لوله را به اندازه های گوناگون تا ۲۴ متر تحت کشش قرار میدهند. محدودهی اندازه (قطر لوله) این لولهها نیز از 1/2 تا 36 اینچ بسته به کاربردهای مختلف است و در ایران نهایتاً تا سایز 24 اینچ موجود است. هر کدام از لوله های مانیسمان با رده ها و سایز های مختلف در این استاندارد از قیمت متفاوتی برخوردار است. کدام برند لوله مانیسمان را بخریم؟

البته کارخانه تولید کننده این لوله نیز در قیمت آن موثر است و گاهی اوقات شاهد اختلاف قیمت بین دو برند تولیدکننده لوله مانیسمان رده 40 هستیم. موردی که باید به آن توجه ویژهای داشته باشید این است که هر رده لوله مانیسمان دارای سایزها و ضخامت های متفاوت و بسیاری است که افراد براساس نیاز خود میتوانند یکی از آنها را انتخاب نمایند. در صورتی که قصد خرید لوله مانیسمان را دارید، پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خرید اطلاعات کلی راجع به لوله مانیسمان، انواع و کاربردهای آن و قیمت لوله مانیسمان به دست آورده و با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید تا بهترین کیفیت با پایین ترین قیمت را خریداری نماییدبرای اطلاعات بیشتر با فولاد آرکا همراه باشید.

پس از آن لوله به منظور به دست آوردن راستای مشخص، تاب گیری می شود. پس از سالها کار و توسعه، آنها یک درخواست ثبت اختراع در سال 1885 ثبت کردند. اگر قصد خرید لوله مانیسمان رده ۴۰ را دارید، با مراجعه به وب سایت آهن اسپات و بررسی قیمت روز کالا میتوانید به سادگی وارد صفحه محصول مورد نظر شوید و پس از بررسی نوع، سایز، وزن، ضخامت لوله و همچنین قیمت لوله رده ۴۰ اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. سر انجام در سال 1886 حق ثبت اختراع اعطا شد و نورد اولین لوله فولادی بدون درز آغاز شد. لوله مانیسمان برای اولین بار توسط برادران مانیسمان اختراع شد و علت این نامگذاری نیز همین است. برای اطلاع بهروز قیمت انواع لوله مانیسمان رده 40 کاوه میتوانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل کرده و قیمت لوله مانیسمان را استعلام کنید. به دلیل نوسانات بازار جهت دریافت قیمت به روز لوله مانیسمان با توجه به رده ، ضخامت ، قطر و برند تولیدی آن با فروشگاه تماس بگیرید . از برند تولید کننده گرفته تا کیفیت مواد به کار رفته در آن را می توان به عنوان پارامترهای تاثیرگذار در قیمت دانست.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney