یک دوبلکس در 220 Central Park South با قیمت 80 میلیون دلار بسته می شود

گران‌ترین فروش سال نیویورک در ماه اوت در 220 Central Park South در Midtown انجام شد، جایی که یک دوبلکس گسترده در بخش ویلایی یک مجتمع آپارتمانی رو به پارک به قیمت 80 میلیون دلار بسته شد.

آپارتمان واقع در طبقات هشتم و نهم ساختمان 18 طبقه ویلایی توسط موسسه سرمایه گذاری “نیما سرمایه” که وی تاسیس کرده بود به خریدار ناشناس فروخته شد. خورشید گفت. یک استودیو در برج اصلی نیز بخشی از معامله بود.

دیگر تعطیلات بزرگ اوت شامل یک پنت هاوس در بالای ساختمان Woolworth در TriBeCa است. به قیمت 30 میلیون دلار فروخته شد که بسیار کمتر از 110 میلیون دلاری است که در ابتدا توسعه دهندگان شش سال پیش به دنبال آن بودند. خریدار بود اسکات لینبنیانگذار و مدیرعامل Masterworks، مجموعه‌دار هنر و پلتفرم سرمایه‌گذاری هنر.

یک پنت هاوس تاجی در یک آپارتمان 20 طبقه جدید در خیابان 79 شرقی 109 نیز به قیمت 35 میلیون دلار فروخته شد که دومین فروش برتر ماه است. واحد طبقه کامل دارای 5721 فوت مربع و 3666 فوت مربع فضای باز اضافی است. خریدار به عنوان 79 XTS LLC ذکر شده است

در نقطه ای دیگر از شهر، مدیر هنری فابین بارون او خانه شهری قرن نوزدهمی خود در روستای گرینویچ و دانیل اس گلیزرمارش مک‌لنان، رئیس سابق غول خدمات بیمه، یک دوبلکس در منطقه Flatiron خریداری کرد.

رندی لرنرسرمایه گذار میلیاردر و مالک سابق تیم فوتبال کلیولند براونز دوبلکس خیابان پنجم را خریداری کرد. دانیل هومآشپز و رستوران دار سوئیسی الاصل.

بروکلین، ترانه سرایان برنده جایزه رابرت لوپز و کریستن اندرسون لوپز، مردی که مسئول تصنیف جذاب “Let it Go” از دیزنی یخ زده است، دو آپارتمان در یک ساختمان جدید در دامبو خریداری کرده است. هر کدام با یک جای پارک همراه بودند.

220 سنترال پارک جنوبی این دوبلکس 80 میلیون دلاری در حال حاضر گران ترین فروش در ساختمان 10 طبقه در کنار برج اصلی 70 طبقه است. اولین بار در پاییز 2020 به قیمت تقریباً 65.6 میلیون دلار فروخته شد.

هویت مالک جدید توسط شرکت با مسئولیت محدود 220CPSV8 محافظت می شود.

مساحت این آپارتمان ویلایی 7911 فوت مربع است و از شش اتاق خواب و هفت و نیم حمام تشکیل شده است. بعلاوه، 1095 فوت مربع فضای بیرونی اضافی وجود دارد که نمای نزدیک از پارک مرکزی را ارائه می دهد.

در حالی که این فروش بهترین معامله شهر (تا کنون) در سال 2023 و گران ترین معامله در ساختمان آن است، به سختی بزرگترین فروش در کل مجموعه سنگ آهک نزدیک کلمبوس سیرکل است. (در واقع، این تنها ششمین مورد است.) در اوایل سال 2019، کنت سی. گریفین، مدیر صندوق تامینی، به طرز معروفی در چهار طبقه ناتمام برج بسته شد و تقریباً 240 میلیون دلار پرداخت کرد که یک رکورد ملی برای یک اقامتگاه است.

صحبت از نیمه کاره، یک پنت هاوس 30 میلیون دلاری در 2 Park Place، معروف به Woolworth Tower Residences، نیز به عنوان یک جعبه سفید بدون دیوارهای داخلی یا پایانی خریداری شد. به گفته یکی از نمایندگان Masterworks، مالک جدید آن، آقای لین، در حال حاضر روی طرح های ساخت و ساز کار می کند و “انتظار دارد ساخت و ساز در ملک سه سال طول بکشد.”

او فضای زیادی برای کار (و نمایش مجموعه هنری خود) خواهد داشت. این واحد که به پنت هاوس پینکل معروف است تقریباً 12100 فوت مربع است و در قله مسی در طبقات 49 و 50 ساختمان نئوگوتیک 1913 قرار دارد. همچنین یک تراس رصدخانه 408 متر مربعی وجود دارد که مناظر پانوراما خیره کننده ای از شهر نیویورک ارائه می دهد و دارای آسانسور خصوصی است.

تمام 32 واحد بالای ساختمان 58 طبقه Woolworth، که به نام پیشگام فروشگاه تخفیف فرانک وینفیلد وولورث نامگذاری شده است، اکنون توسط توسعه دهنده Alchemy Properties فروخته شده است. پنت هاوس Pinnacle در سال 2017 تا 110 میلیون دلار در لیست قرار گرفت، اما در طول سال ها بدون هیچ گیرنده ای کاهش یافته است و آخرین برچسب قیمت آن 59 میلیون دلار است.

آقای بارون برای خانه شهری خود در خیابان نهم غربی، بین خیابان پنجم و خیابان آمریکا در منطقه تاریخی گرینویچ ویلج، 18 میلیون دلار فروخت.

خریدار در این معامله از Rainey Rondellio، یک شرکت با مسئولیت محدود ثبت شده در وایومینگ استفاده کرد.

این خانه شهری پنج طبقه با 22 فوت عرض آجر و سنگ قهوه ای در حدود سال 1840 ساخته شد و با زیبایی شناسی کلاسیک و معاصر به طور کامل بازسازی شده است. این خانه 4662 فوت مربعی دارای چهار اتاق خواب و سه و نیم حمام، فضای بیرونی وسیع، از جمله حیاط خلوت با محوطه سازی شده در کنار آشپزخانه (مکانی عالی برای عصرهای اوایل پاییز) و یک تراس در نزدیکی کتابخانه در هال. کف.

اتاق نشیمن بزرگ با یک شومینه به هم متصل می شود و سوئیت اتاق خواب مستر کل طبقه بالا را اشغال کرده است و دارای دو کمد و یک حمام بزرگ است.

آقای بارون بنیانگذار Baron & Baron، یک آژانس تبلیغاتی بوتیک است که متخصص در برندهای لوکس مد، عطر و لوازم آرایشی مانند Calvin Klein، Fendi و Michael Kors است.

در منطقه فلاتیرونآقای گلیزر در خیابان 22 شرقی 45، با نام مستعار برج پارک میدان مدیسون، 14.5 میلیون دلار برای این دوبلکس پرداخت – با مناظر دیدنی از همه جا. او تا اواخر سال گذشته رئیس و مدیر عامل شرکت Marsh McLellan بود.

این آپارتمان 5866 فوت مربعی دارای چهار اتاق خواب، چهار حمام کامل و یک اتاق پودری است. اتاق عالی طبقه اصلی دارای یک نوار مرطوب است و با پنجره‌هایی از کف تا سقف پوشانده شده است که چشم‌انداز وسیعی از شهر، رودخانه شرقی و فراتر از آن را ارائه می‌دهد. حتی اتاق رختشویی و کمد بزرگ در سوئیت اتاق خواب مستر دارای مناظر عالی است.

سوئیت اصلی که در سطح بالایی قرار دارد، دارای حمام مرمری آبدار با کف گرم و وان مجزا با چشم‌انداز شهر است. چه کسی به آثار هنری در این مکان نیاز دارد؟

آقای لرنر، آقای هام که از سال 2002 تا 2012 مالک کلیولند براونز بود و پس از مرگ پدرش این تیم را به ارث برد، 17 میلیون دلار برای دوبلکس آقای هام در خیابان پنجم 40 در قلب روستای گرینویچ پرداخت کرد. اقامتگاه نئوجرجی در اواخر دهه 1920 در گوشه خیابان یازدهم غربی، چند بلوک از پارک میدان واشنگتن ساخته شد.

از آنجایی که ملک در فهرست عمومی قرار نگرفت، جز تعداد اتاق خواب و حمام (پنج و پنج و نیم) جزئیات کمی در مورد این تعاونی وجود داشت.

آقای هام، صاحب رستوران با رتبه بالای Eleven Madison Park، از فروش این دوبلکس سود قابل توجهی به دست آورد و چند سال پیش آن را به قیمت 14.5 میلیون دلار خرید.

لوپزها المپیا در مجموع 11.3 میلیون دلار برای دو آپارتمان مجاور در دامبو، یک مجتمع مسکونی جدید در 30 خیابان فرانت، احتمالاً برای اتصال، هزینه کرد.

هر دو واحد در چند قدمی پارک بروکلین بریج، مناظر خیره کننده ای از پل، منهتن و بندر نیویورک، همراه با فضاهای پارکینگ ارائه می دهند.

بزرگتر از این دو آپارتمان که به قیمت 7.6 میلیون دلار فروخته شد، 2849 فوت مربع مساحت دارد و دارای چهار اتاق خواب و سه و نیم حمام است. همچنین دارای یک تراس 404 متر مربعی در خارج از اتاق بزرگ است.

واحد دیگر با قیمت 3.7 میلیون دلار، 1485 فوت مربع با دو اتاق خواب و دو حمام است.

این دو ترانه سرا برای جشن گرفتن جوایز متعدد خود در طول سال‌ها به همه اتاق نیاز دارند، از جمله جایزه گرمی و اسکار برای «ولش کن» و اسکار برای «مرا به خاطر بسپار» از انیمیشن کوکو.

آقای لوپز همچنین بخشی از باشگاه نادر EGOT است که برنده جوایز امی، گرمی، اسکار و تونی شده است.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney