یک بازیکن فوتبال ایالت میشیگان که به حریف ضربه زد به جرم خود اعتراف کرد

وکیل او گفت، یک بازیکن فوتبال ایالت میشیگان که فصل گذشته به دلیل ضربه زدن به بازیکن حریف با کلاه خود در جریان تیراندازی در تونل استادیوم با اتهامات جنایی روبرو شده بود، پنج شنبه به جرم خود اعتراف کرد.

در یک معامله با دادستان، بازیکن، خاری کرامپ، 20 ساله، پس از شکست دادن حریف دانشگاه میشیگان، به یک مورد حمله و یک مورد ضرب و جرح و یک مورد حمله جنحه‌ای و باطری در ارتباط با مبارزه در 29 اکتبر مجرم شناخته شد. به گفته وکیل مایک نیکولز، ایالت میشیگان، 29-7.

اتهام حمله تشدید شده ای که آقای کرامپ در ابتدا با آن روبرو بود توسط دادستان کنار گذاشته شد و سابقه کیفری او پس از تکمیل برنامه تحت قانون تجربه جوانان هلمز که به افراد بین 18 تا 25 سال یک سوابق پاک می دهد حذف خواهد شد. آقای نیکولز دوران آزمایشی خود را با موفقیت به پایان رساند.

آقای کرامپ قرار است در 31 ژانویه محکوم شود. حمله و شارژ باتری حداکثر 93 روز حبس دارد. آقای نیکولز گفت که انتظار ندارد موکلش با زندان مواجه شود.

به گزارش آسوشیتدپرس، سدریک سیمپسون، قاضی دادگاه منطقه واشتناو، از این معامله راضی به نظر می‌رسد و درباره نقشی که استاد دانشگاه مریلند بازی کرده، شوخی می‌کند.

او با اشاره به نام مستعار تیم‌های ورزشی دانشگاه گفت: «به خوبی با آن برخورد شد، اما فقط یک مریلند تراپین می‌توانست این کار را انجام دهد».

توافق نامه با دفتر دادستانی شهرستان Washtenaw، که بلافاصله به ایمیلی که خواستار اظهار نظر در روز پنجشنبه بود، پاسخ نداد، تقریباً دو ماه پس از ویدئویی که آقای کرامپ و شش بازیکن دیگر را در حال مشاجره با Ja’Den بازیکن میشیگان نشان می‌داد، انجام شد. مک باروز.

این ویدئو نشان داد که آقای کرامپ کلاه خود را به سمت آقای مک باروز در داخل تونل در استادیوم میشیگان تاب می‌دهد، در حالی که آهنگ مبارزه دانشگاه میشیگان در پس‌زمینه پخش می‌شود و در حالی که کارکنان و افسران در هم می‌آیند، هم تیمی‌های آقای کرامپ نیز از پشت به دفاع ضربه می‌زنند. که در.

شش بازیکن دیگر ایالت میشیگان در ارتباط با این اپیزود به بدرفتاری متهم شده اند.

اقدامات آقای کرامپ باعث خشم هواداران فوتبال شده است. به گفته آقای نیکولز، برخی مستقیماً به آقای کرامپ در شبکه های اجتماعی پیام داده بودند و نظرات منفی خود را در مورد او به شکلی بی ادبانه ابراز کردند. جیم هاربا، سرمربی میشیگان ولورینز در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه اکتبر گفت آنچه در تونل اتفاق افتاد “فوق العاده” بود.

وی با بیان اینکه باید پاسخگویی باشد، گفت: «مشاهده ویدیوها آزاردهنده است.

دانشگاه میشیگان فوراً به ایمیلی که پنج شنبه شب به دنبال نظر بود، پاسخ نداد.

آقای کرامپ توسط سرمربی مل تاکر از تیم حذف شد. به گفته آقای نیکولز که گفت مشتریش از کارهای خود پشیمان است، او هشت بازی اول فصل آینده را از دست خواهد داد.

آقای نیکولز گفت: “واقعاً سخت بود و من به او افتخار می کنم که با آن مبارزه کرد.”

آقای نیکولز گفت، در ماه دسامبر، آقای کرامپ به آقای مک باروز نامه نوشت تا از اقدامات خود عذرخواهی کند.

پس از اتفاقی که در آن شب در داخل تونل رخ داد، آقای کرامپ به کار بر روی کار کلاسی و شرطی سازی خود ادامه داد.

آقای نیکولز گفت: “او هنوز ثبت نام کرده است، او هنوز در بورس تحصیلی است و از نظر فنی هنوز در تیم است، حتی اگر محروم است.” او افزود که “وقتی بالاخره تعلیق تمام شد، او می تواند کاری را که دوست دارد انجام دهد.”

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام