یادگیری درمان سردرد از لینک سازی خارجی

در این قسمت از آموزش ساخت لینک به این موضوع مهم میپردازیم که از چه روشهایی میتوان از سایتهای دیگر بک لینک دریافت کرد؟ پیدا کردن وب­سایت­ هایی که به شما اجازه ایجاد یک گست پست را می­دهند از طریق جستجو در گوگل. هدف اصلی این کار جایگزین کردن لینک­های خراب با لینک­های فعالی است که به مطالب موجود در وب­سایت شما ارجاع می­دهند. به جای اینکه زحمت نوشتن، ذخیره کردن و دوباره ویرایش کردن متن را تحمل کنید میتوانید در مورد موضوعی که میخواهید صحبت کنید و بک لینک هم بگیرید. رفتم پیش یک دیجیتال مارکتر که تخصصش فضای سوشیال بود توی دبی صحبت کردم و براش داستان را تعریف کردم. پس قبل از لینک سازی ابتدا به کمک ابزار Mozbar و یا Ahrefs از عدم اسپم بودن یک سایت مطمئن شده، سپس برای خرید بک لینک از آن سایت تصمیمگیری نمایید. در این متد شما اینفوگرافیک­ها را در وب­سایت خود ایجاد می­کنید و به جای آنکه از دیگر وب­سایت­ها خواهش کنید که این اینفوگرافیک­ها را در وب­سایتشان قرار دهند، با روشی منافع آنها را در این مساله در­گیر می ­کنید و آنها را با این کار تطمیع می­کنید که اینفوگرافیک شما را در وب­سایتشان منتشر کنند و شما درازای آن به آنها اجازه می­دهید تا گست پست­ هایی را در وب­سایت شما قرار دهند.  This has be en c reated by G SA C᠎ontent  Generat᠎or​ Demover᠎si᠎on .

روش گستوگرافیک یک روش لینک سازی مبتنی بر استفاده از اینفوگرافیک­ها در سئو خارجی است. کاربران شما را به چشم یک فرد متخصص می­بینند. http://xseo.ir/link-building/ های موتورهای جست و جو باید بتوانند همه ی صفحه های سایت شما را پیدا کنند و آن ها را در پایگاه داده خود ذخیره نمایند. به عبارت دیگر میتوان گفت سئو خارجی به تمامی پیوندهایی که از سایت های دیگر به وب سایت مورد نظر میشود متمرکز میگردد و سپس با کمک روش های خارج از وب سایت تلاش مینماید تا آن را جهت موتور جست و جو بهینه نماید. دادن یک پیشنهاد قانع کننده به صاحبان وبلاگ ها، تا آنها مجاب شوند که به شما اجازه ایجاد یک گست پست در وبلاگشان را بدهند. این ترفند یک موقعیت بسیار مناسب برای شما ایجاد می­کند که بتوانید با استفاده از آن لینکسازی کنید. در انتها شما باید یک مطلب با کیفیت را به عنوان پست مهمان در وبلاگ­هایی که به شما اجازه استفاده از این امکان را داده­اند قرار دهید و در آن به وب­سایت و وبلاگ خود لینک بدهید و همچنین کامنت­های آن پست را مرتبا بررسی کنید و آنها را پاسخ داده و تا حد امکان سعی خود را برای جلب نظر کاربران بکار ببندید.

، اما در صورت خرید حتما از سایتهایی خرید کنید که کارشان خرید و فروش بک نبوده و یک سایت مستقل به حساب میآیند. و همچنین وبلاگ نویسانی که می­خواهند شهرت کسب کنند و با ایجاد محتواهای علمی نام خود را به عنوان یک شخص برجسته در زمینه کاری خود، به دیگران بشناسانند. Anchor Text متن قابل مشاهده و قابل کلیک در یک پیوند لینک است. Anchor Text متن قابل مشاهده و قابل کلیک در یک پیوند است. Anchor text در واقع همان کلماتی هستند که شما را به صفحه دیگر منتقل میکنند. برای استفاده از آن ابتدا باید آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید و منتظر بمانید که آیکون آن در کنار آدرس بار (نوار آدرس) ظاهر گردد. بک لینک جنجالی ترین روش سئو در میان وبمستران است که از آن سوءاستفاده زیادی می شود. تنها چیزی که می تواند سئو سایت را زنده نگه دارد متخصص سئو است، بررسی مداوم سایت با تکیه بر دانش به دست آمده از هزاران سایت و مطالعه روزانه دانش سئو ، کاری نیست که هر شخصی از عهده آن بر بیاید. لینکهای موجود در متن فوق به موتورهای جستوجو اعلام میدارند، زمانی که کاربران عبارتی که در انکر تکست قرار دادهشده را جستوجو میکنند، وبسایتی که به آن لینک شده را بهترین صفحه برای جستوجوی آن میدانند.

زمانی که یک لینک خراب پیدا کردید سریعا به صاحب وب سایت یک پیام بدهید و او را از وجود این لینک خراب مطلع سازید و متعاقبا تقاضا کنید که به شما اجازه بدهند تا این لینک خراب را با یک لینک مرتبط از وب سایت خودتان جایگزین کنید. زمانی که شما بر روی این آیکون کلیک کنید، ابزار شروع به کار کرده و تمامی لینک­های موجود در وب­سایت را بررسی می­کند. این لینکها برای سئو بسیار مهم هستند زیرا به موتورهای جستجو نشان میدهند که سایر وبسایتها محتوای شما را با ارزش و مرتبط میدانند. چرا بک لینکها اینقدر مرتبط هستن؟ استفاده لینکها در الگوریتم و سایر موتورهای جستجو چیز جدیدی نیست. واژگان کلیدی را به محتوا اختصاص دهید:در مرحله بعد، شما باید کلمات کلیدی خود را با یک استراتژی گروه بندی کرده و یک معماری اطلاعاتی مناسب برای جستجو ایجاد کنید. یکی از مهمترین و اصلیترین فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو و سئو ، لینک سازی خارجی و داشتن بک لینک با کیفیت است.در این مقاله به چیستی لینک سازی خارجی میپردازیم و هر آنچه برای داشتن یک لینک سازی درست و حسابی و موثر باید بدانید را شرح میدهیم.تا آخر این مقاله از سئو رمز همراه باشید.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت

تماس با ما