گزارش ییتس پایان نیست. این فقط شروع است.

به نظر می رسد تاد بوهلی چیزی را شروع کرده است. کمی بیشتر از یک ماه از زمانی که مالک چلسی – بدون تدبیر و ناخواسته – پیشنهاد کرد که لیگ برتر ممکن است بخواهد نسخه خود را از یک بازی تمام ستاره‌ای برگزار کند، می‌گذرد، و این ایده قبلاً به چیزی حتی بزرگ‌تر تبدیل شده است. ناتوان تر و حتی بیشتر در رادیو گفتگو مورد تمسخر قرار می گیرند.

به گزارش تایمز لندن، مدیران مختلف لیگ برتر که نامشان فاش نشده است، امکان برگزاری یک سری بازی های نمایشی در سراسر جهان را بین تیم هایی که شامل بهترین بازیکنان پروازهای برتر انگلیس، ایتالیا، اسپانیا و آلمان هستند، مطرح کرده اند – متاسفم، فرانسه، ظاهراً به منظور گسترش جذابیت فوتبال به “بازارهای نوظهور” این کاهش را انجام نمی دهید.

در اینجا چندین پرچم قرمز وجود دارد. این که مثلاً مدیران بی نام هستند. به عنوان یک قاعده، اگر کسی فکر می کند که ایده خوبی دارد، یک برنده واقعی، نمی تواند صبر کند تا نام خود را روی آن بگذارد. از سوی دیگر، اگر آنها درگیر چیزی هستند که ممکن است به عنوان یک پول خواری توصیف شود، تمایل دارند تصمیم بگیرند که “مجاز صحبت در مورد این موضوع را ندارند.”

بنابراین، همچنین، توجیه پروژه. آیا واقعاً فوتبال نیاز به گسترش به بازارهای نوظهور دارد؟ چه قلمرو ممکنی برای مجتمع بزرگ صنعتی ورزشی بکر باقی مانده است؟ کشاورزانی در گوشه های وحشی مغولستان هستند که ساعت ها به صورت آنلاین فریاد می زنند که کریستیانو رونالدو فقط پنالتی می زند. دیدن ساندرو تونالی و دکلان رایس در شانگهای به شور و شوق آنها برای این ورزش نمی افزاید.

اما با کنار گذاشتن این بی حوصلگی کاملاً قابل درک – و پارک کردن، فقط برای یک لحظه، شکایت معتبر مبنی بر اینکه بازیکنان نخبه بیش از حد آنطور که هست فوتبال بازی می کنند – باید احتمال بعید را در نظر بگیریم که این در واقع ایده بسیار خوبی است. به‌ویژه، مثلاً اگر این مسابقات جایگزین تورهای پیش‌فصل شوند، و اگر پولی که آن‌ها به دست می‌آورند به‌گونه‌ای وزن شود که تیم‌های کوچک‌تر در هر لیگ نسبتاً بیشتر از آن بهره ببرند.

البته این به این معنی نیست که پول هوس‌بازی نیست. بدیهی است که این یک گرفتن پول حریصانه است. اگر چیزی توسط یک تیم بزرگ فوتبال پیشنهاد می شود، ناگفته نماند که به این دلیل است که آنها فکر می کنند جریان درآمدی دست نخورده ای را مشاهده کرده اند. اما این بدان معنا نیست که لزوماً فاقد شایستگی است.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney