کارلتو تایید کرد؛ بمب در منچستر منفجر شد

از روز گذشته شایعاتی مبنی بر انتقال احتمالی کازمیرو از رئال مادرید به منچستریونایتد به گوش می رسد.

در همین زمینه کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در نشست خبری با تایید این خبر گفت: با کاسمیرو آشنا شده ام. او می خواهد یک چالش جدید، یک فرصت جدید را امتحان کند. باشگاه می داند که به خاطر کاسمیرو، به خاطر کارهایی که در این باشگاه انجام داده و برای شخصی که هست، باید به خواسته های او احترام بگذاریم.

وی افزود: مذاکرات در این مورد فعلا رسمی نیست. او همچنان بازیکن رئال مادرید است و قصدش جدایی است. اگر او برود و توافق منطقی حاصل شود، منابع لازم برای جایگزینی او را داریم.

سرمربی رئال ادامه داد: سعی نکردم او را متقاعد کنم که بماند. من به کسمیر اعتماد زیادی دارم. با قوش دادن به داکا و، راه بری کیں کے کے اگر همه چیز برای او خوب پیش رفت، باید بهترین ها را برای او آرزو کنیم. در مورد چیزی که الان داریم. دوست یابی سخت است، زیرا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.

Anchaloti бараша заншин Casmiro, gavitr: ik programmы dr team dard dard. شعامینی در این پست به خدمت گرفته شده و در حال حاضر یکی از بهترین هافبک های جهان است. کروس می تواند در این پست بازی کند. کاماویگا نیز در گذشته در آنجا بازی می کرد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما