کاربران TikTok در حال تمسخر اعضای کنگره برای سؤالاتشان از مدیر عامل برنامه Shou Chew هستند


نیویورک
CNN

سازندگان TikTok به اندازه کافی از اینکه کنگره نمی‌داند اینترنت چگونه کار می‌کند، احساس می‌کنند.

چه اتفاقی افتاد: روز پنجشنبه، شو چو، مدیرعامل TikTok در برابر کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا شهادت داد، جایی که او با سوالاتی درباره نگرانی‌ها در مورد تهدیدات بالقوه امنیت ملی این برنامه محبوب و ارتباط آن با چین مواجه شد. دولت‌های سراسر جهان این برنامه را روی دستگاه‌های رسمی ممنوع کردند و این نگرانی وجود دارد که شرکت مادر این برنامه ByteDance مجبور به همکاری با دولت چین شود. (TikTok در چین کار نمی کند.)

لحن برخی از اعضای آن جنگنده بود – چیزی که سازندگان بلافاصله متوجه شدند و آن را مسخره کردند.

در همین حال، سازندگان TikTok در تمسخر اعضای کنگره پیشرو هستند.

یکی از کپشن های کاربر @rachelhannahh درباره کلیپی از نماینده ایالات متحده می گوید: “در کنگره باید محدودیت سنی وجود داشته باشد.” بادی کارتر، نماینده منطقه 1 جورجیا، از Chew پرسید که آیا این برنامه گشاد شدن مردمک را به عنوان نوعی تشخیص چهره برای هدایت الگوریتم ها ردیابی می کند.

Chew در پاسخ گفت که این برنامه از داده‌های بدن، صورت یا صدا برای شناسایی کاربران استفاده نمی‌کند و تنها داده‌ای که برنامه جمع‌آوری می‌کند این است که «فیلترها عینک آفتابی روی صورت شما داشته باشند».

شو زی چو، مدیر اجرایی TikTok در جلسه استماع کمیته انرژی و بازرگانی مجلس با عنوان شهادت می دهد.

“چرا باید بدانید که چشم ها کجا هستند اگر نمی بینید که گشاد شده اند؟” کارتر سپس سؤال کرد و در نتیجه انبوهی از نظرات به تمسخر سؤالات نماینده کنگره در آمد.

سخنگوی کارتر گفت که نماینده کنگره در TikTok نیست زیرا خطر امنیت ملی را به همراه دارد.

سخنگوی TikTok اخیراً سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به‌روزرسانی کرده و به آن اجازه می‌دهد داده‌های بیومتریک را جمع‌آوری کند، بنابراین مهم است که مدیر عامل آن در پرونده ثبت شود و با قسم یاد کند که TikTok چه داده‌هایی را جمع‌آوری می‌کند و آیا حزب کمونیست چین به آن داده‌ها دسترسی دارد یا خیر. گفت.

TechCrunch قبلا گزارش داده بود که TikTok سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به‌روزرسانی کرده تا به برنامه اجازه دهد داده‌های بیومتریک کاربران آمریکایی را جمع‌آوری کند. به گزارش TechCrunch، با این حال، این شرکت گفته است که فقط از بیومتریک برای جلوه‌های ویدیویی استفاده می‌کند و کارمندان ByteDance در چین نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

بسیاری از کلیپ‌های ویدیویی TikTok نشان می‌دهند که اعضای کنگره نمی‌دانند فناوری مدرن چگونه کار می‌کند. آنها بر این باورند که اعضای کنگره از فناوری جدا هستند و از نحوه عملکرد شرکت های فناوری در داخل کشور خود بی اطلاع هستند و در نتیجه سوالاتی به راحتی قابل تمسخر ایجاد می شود.

این اپلیکیشن که 150 میلیون کاربر آمریکایی دارد، با ممنوعیت احتمالی مواجه است. طبق نظرسنجی CBS News/YouGov که پنجشنبه منتشر شد، در میان کسانی که نام TikTok را شنیده‌اند، تنها 39 درصد از افراد زیر 30 سال از ممنوعیت TikTok حمایت می‌کنند.

نماینده آمریکا مایک گالاگر، نماینده منطقه 8 ویسکانسین، در جریان ویژه برنامه پنج شنبه شب به CNN گفت که دولت باید به TikTok به عنوان یک تهدید امنیت ملی رسیدگی کند. با وجود محبوبیت این برنامه در میان رای دهندگان جوان.

“جمهوری خواهان [and] گالاگر، یک جمهوری خواه که ریاست کمیته منتخب مجلس نمایندگان در مورد چین را بر عهده دارد، به CNN گفت: دموکرات ها موافق هستند که این یک تهدید است. “بنابراین ما نمی توانیم آن را صرفاً به دلیل نگرانی در مورد بیگانگی برخی از نوجوانان در این برنامه نادیده بگیریم.”

او گفت: «این یک مسئله امنیت ملی است. ما باید قبل از اینکه خیلی دیر شود با آن کنار بیاییم.»

این یک نظر دو حزبی است. دولت بایدن تهدید کرد در صورتی که دارندگان چینی این اپلیکیشن سهم خود را از پلتفرم رسانه های اجتماعی حذف نکنند، ممنوعیت آن را ممنوع خواهد کرد.

یکی از کاربرانی که با ویتینگتون می رود، در یک کلیپ از نماینده ایالات متحده گفت: “Bro outta pocket.” آگوست فلوگر، که نماینده منطقه 11 تگزاس است.

در این کلیپ، فلوگر گفت تنها فردی که دموکرات ها و جمهوری خواهان را متحد کرد، ولادیمیر پوتین بود.

CNN برای اظهار نظر با Pfluger تماس گرفته است.

این جلسه ممکن است گروه جدیدی از لابی‌گران را نیز ایجاد کرده باشد. به گزارش نیویورک تایمز، ByteDance، شرکت مالک TikTok، بیش از 30 TikToker معروف را به واشنگتن فرستاد تا از این برنامه دفاع کند.

کلیپ دیگری که به طور گسترده در این برنامه پخش شده است یکی از نمایندگان ایالات متحده است. ریچارد هادسون، نماینده منطقه 9 کارولینای شمالی، سوال جویدن در مورد نحوه کار اتصال WiFi. سبک “بله یا نه” بازجویی در مورد موضوعاتی که پیچیده یا بی ربط بودند، عامل اصلی خشم کاربران بود.

هادسون پرسید: «بنابراین، اگر من یک برنامه TikTok در تلفن خود دارم و تلفن من در شبکه WiFi خانگی من است، آیا TikTok به آن شبکه دسترسی دارد؟»

“آیا TikTok به باتری من دسترسی دارد تا برق من را بدزدد؟” یکی از کاربران با تمسخر هادسون گفت.

CNN برای اظهار نظر با هادسون تماس گرفته است.

کاربران همچنین در حال ارسال POV در برنامه هستند و نسخه‌های شنیداری خود را دوباره به نمایش می‌گذارند.

“الگوریتم چه رنگی است؟” کاربر Christian Divyne در ویدئویی که برخی از سوالات اعضای کنگره از Chew را به سخره می گیرد، گفت.

این ویدیو در نهایت بیش از یک میلیون بازدید داشت و بیش از 250000 لایک تا زمان نوشتن این مقاله داشت.

– سامانتا مورفی کلی و برایان فانگ از CNN در این گزارش مشارکت داشتند.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney