چگونه Wall Realty املاک تجاری را برای سه دهه ارتقاء داده است | اخبار

در قلمرو پویا و پیچیده املاک تجاری، داشتن یک شریک قابل اعتماد می تواند تأثیر بسیار مهمی داشته باشد. املاک و مستغلات تجاری شامل معاملات پیچیده، مذاکرات پیچیده و عوامل متعددی است که می تواند بر موفقیت یک تجارت تأثیر بسزایی داشته باشد. املاک تجاری شامل انواع املاک، مقررات، روند بازار و پیچیدگی های مالی است. یک شریک قابل اعتماد، مانند یک مشاور املاک، کارگزار یا مشاور آگاه، می تواند بینش و تخصص هایی را در اختیار شما قرار دهد که می تواند ارزشمند باشد.

Will Wall Realty، یک تجارت خانوادگی نسل دوم است که چشم انداز صنعت را برای بیش از 35 سال شکل داده است، مشارکتی بین کاران گوپتا و هرش لیلارمانی است. پدر هرش در سال 1985 و پس از آن پدر کارا در سال 1991 آن را تاسیس کرد. پس از فوت پدرشان در سال 2022، کاران و هرش آژانس خود را تحت عنوان Will Wall Realty ادغام کردند و سال ها خرد جمعی و تجربه را با هم ترکیب کردند.

تزریق فناوری و فرآیندهای دقیق سفر را برای خریداران و فروشندگان در Will Wall Realty آسان‌تر می‌کند و لایه‌ای از سازماندهی و پیچیدگی را به هر معامله اضافه می‌کند. هرش لیلارمانی تاکید می کند: “ما معتقدیم املاک و مستغلات فقط در مورد معاملات نیست، بلکه در مورد ایجاد روابط و ایجاد اعتماد است. تعهد ما به یک رویکرد حرفه ای که توسط فناوری تقویت شده است، کل تجربه را برای مشتریان ما افزایش می دهد.”

ویل وال املاکی که در حال حاضر مقر آن در گورگائون شرقی، بمبئی است، به سرعت در حال گسترش است. تا پایان سال، این شرکت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای راه‌اندازی دفتر جدیدی در حیدرآباد دارد و دامنه نفوذ و نفوذ خود را در چشم‌انداز املاک و مستغلات گسترش می‌دهد. Will Wall Realty که در مجموع به بیش از 5000 مشتری خدمت می کند، سابقه موفقیت آمیزی دارد. تشویق خروشان مشتریان ناشی از تعهد تزلزل ناپذیر آژانس به رویکرد حرفه ای است. گردش مالی ماهانه فعلی آنها 1000000 روپیه گواهی بر عملکرد خوب آنهاست.

ادغام ارزش‌های سنتی با رویکردی مدرن در قلب داستان موفقیت آن‌ها قرار دارد و سفر آن‌ها آماده ادامه شکل‌دهی مجدد چشم‌انداز املاک تجاری است.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام