چگونه در قبوض گرمایش بالا در زمستان امسال صرفه جویی کنیم؟

مصرف کنندگان می توانند از هم اکنون برای آماده شدن برای زمستان و صرفه جویی در مصرف انرژی اقدام کنند. “آبان است – هنوز زمان برای آماده شدن وجود دارد.” ولف گفت. او گفت که پیمانکاران گرمایش معمولاً در حال حاضر کمتر مشغول هستند، قبل از اینکه دما به شدت کاهش یابد.

به طور گسترده توصیه می شود: یک چکاپ حرفه ای سیستم گرمایش خود را برنامه ریزی کنید. به گفته ASHRAE، انجمن حرفه ای متخصصان گرمایش و سرمایش، تنظیم توصیه می شود زیرا اجزای کثیف جریان هوا را کاهش می دهند، عملکرد را کم می کنند و احتمالاً به سیستم آسیب می رسانند. یک تنظیم معمولاً 200 دلار یا بیشتر هزینه دارد، اما برخی از خدمات شهری هزینه را پوشش می دهند.

آنتونی کارینو، پیمانکار و طراح معروف به میزبانی برنامه‌های بهبود خانه در تلویزیون و آنلاین، از جمله TheBuild.tv، پیشنهاد می‌کند دست‌های خود را جلوی درها و پنجره‌ها بگیرید تا پیش‌روی‌ها را تشخیص دهید و برای کاهش اتلاف گرما، عایق‌های آب‌وهوا یا عایق اضافه کنید. اما، او گفت، در مورد مهارت های تعمیر خانه خود صادق باشید. او گفت که افزودن عایق برای کاهش پیش نویس ها در اطراف پنجره ها ایده خوبی است، اما اگر مطمئن نیستید که می توانید تریم پنجره را بردارید و دوباره نصب کنید – و ظاهری قابل ارائه داشته باشید – بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید.

اگر خانه شما پنجره های زیادی دارد، به خصوص پنجره های قدیمی، ممکن است انرژی خود را از طریق شیشه از دست بدهید. او گفت که یک راه حل آسان، چسباندن حباب پلاستیکی شفاف (نوعی که برای ارسال بسته ها استفاده می شود) روی شیشه های پنجره است. (ابتدا لیوان را با آب اسپری کنید تا بسته بندی بچسبد.) او پذیرفت که عالی به نظر نمی رسد، اما باعث صرفه جویی در پول شما می شود.

“گاهی اوقات” آقای. کارینو گفت: “شما باید “زیبا” را برای چند ماه از روی میز بردارید.

می‌توانید سیستم گرمایش قدیمی را با یک مدل کارآمدتر جایگزین کنید. هزینه ها از طبق برآوردهای ارائه شده توسط پیمانکاران در ایالت نیویورک غربی و مرکزی، 4000 تا 7000 دلار برای یک کوره گازی و از 5500 تا 40000 دلار یا بیشتر برای برخی از سیستم های پمپ حرارتی..

ایالت ها و شرکت های آب و برق مجموعه ای از برنامه های تخفیف ارائه می دهند که می تواند به پوشش هزینه کمک کند. یک مثال: صرفه جویی انبوه، برنامه ای که توسط شرکت های برق و گاز و خدمات رسانی به خانه ها در ماساچوست اداره می شود، به مشتریان تخفیف هایی تا سقف 15000 دلار برای جایگزینی سیستم های قدیمی با پمپ های حرارتی الکتریکی ارائه می دهد که سرمایش و گرمایش بسیار کارآمدی را ارائه می دهند. (Wirecutter، وابسته به بررسی محصول نیویورک تایمز، راهنمای خرید پمپ های حرارتی را ارائه می دهد.)

اگر سیستم گرمایش شما خراب است، ممکن است بخواهید برای تعویض آن صبر کنید. ولف گفت. تخفیف های سخاوتمندانه برای بهبود انرژی خانه و همچنین اعتبارات مالیاتی فدرال با بهره وری انرژی، در سال 2023 به عنوان بخشی از قانون کاهش تورم در دسترس خواهد بود.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما