پاسخ بازیکن خط میانی به استقلال بازیکنان

کد خبر : 1851698 |
12 آوریل 1401 ساعت 17:08 |
34.6 هزار بازدید |

39
نقطه نظر

ما به دنبال قهرمانی بودیم اما شانسی با ما نداشتیم.

محمد شریفی می گوید: نساجی با استقلال وارد بازی سوپرجام شد اما بدشانسی باعث شد این عنوان را از دست بدهند.

پاسخ بازیکن خط میانی به استقلال بازیکنان

به گزارش ورزشی، نساجی روز گذشته در سوپرجام به مصاف استقلال رفت و با شکست در این دیدار قهرمانی را از دست داد. محمد شریفی درباره این بازی به خبرنگار گفت: بازی خیلی خوبی بود و شرایط خاص خودش را داشت. متاسفانه شب گذشته با برخی از بازیکنان استقلال مصاحبه شد و گفتند بازی یک طرفه است اما به نظر من اصلا اینطور نبود. ما فرصت گلزنی نداشتیم اما فوتبال است.

وی در ادامه درباره گل وارد شده به دروازه این بازی نوشت: وقتی گل زدیم ده نفر بودیم و یکی از بازیکنانمان مصدوم شد وگرنه چنین حادثه ای رخ نمی داد و شاید شرایط به نفع ما نبود اما در هر صورت کل تیم از کادرفنی به بازیکنان، تمام تلاش خود را کردند تا نتیجه خوبی برای مردم کسب کنند، مازندران و هواداران در کسب درآمد خوب هستند، اما متاسفانه شانس با ما یار نبود.

شریفی درباره بازی دفاعی نساجی در این دیدار توضیح داد: فوتبال تاکتیک های خودش را دارد و نفرات نیز تاکتیک های هر بازی را تعیین می کنند، اما از نظر من تیم ما چندان تدافعی نبود و موقعیت هایی داشتیم، اما در نهایت این تیم رقیبی بود که از موقعیت هایش استفاده کرد که ما ده نفر بودند

وی با تاکید بر اینکه نساجی برای پیروزی وارد این مسابقات شده بود، تصریح کرد: ما به دنبال قهرمانی بودیم و ذهنیت قهرمانی داشتیم، اما این توافق صورت نگرفت. نگاه ما امسال خیلی تغییر کرده و به همین دلیل در دوره به رده چهارم رسیدیم. امسال فکر و ذهن من در بالای لیست قرار دارد و این تنها با جستجوی زیاد امکان پذیر خواهد بود.

شریفی گفت: حق هواداران است اما باید این را در نظر بگیریم که این تیم دو سال است که نتایج خوبی می گیرد و ما دیروز بازی خیلی خوبی مقابل همین تیم داشتیم و فوتبال هم بالا و هم پایین است.

بازیکن نساجی گفت: این تعطیلات از یک طرف مثبت و از طرف دیگر منفی است، اما اینکه ما در سال دو سه بار بدنسازی انجام می دهیم غذا خوردن را برای بدن سخت می کند و بعد از تعطیلات منفی غلیظ می شود، همین طور است. .

شریفی در پایان گفت: اینکه امسال تیم نساجی پیشرفت خوبی داشته دلیل این است که همه ما یکپارچه و یکپارچه هستیم و این هم به تاثیرات مثبت کادرفنی و آقای مطهری در تیم برمی گردد. امیدوارم با عظمت حمید خان بتوانیم در آینده به نتایج بهتری برسیم. همچنین واقعا از زحمات آقایان حدادیان، سیف الله پور و … سپاسگزاریم و باید با بازی های خوب خود در زمین پاسخگوی این ویژگی ها باشیم.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney