(ویدئو) سهیل و ثریا; چین نیز میزبان جام جهانی خواهد بود

دولت چین برای جام جهانی 2022 که از 20 نوامبر آغاز می شود، دو خرس پاندا را به عنوان هدیه به قطر فرستاد.

بر اساس این گزارش، قطر اولین کشور خاورمیانه بود که دو پاندا به نام های سهیل و ثریا را پذیرفت و آنها را در محوطه ای مجلل و مجهز به تهویه مطبوع نگهداری کرد.

جمعیت زیادی از کودکان و خبرنگاران این خرس چهار و سه ساله را در این مراسم در پارک الخور، در حدود 50 کیلومتری شمال دوحه، پایتخت قطر، از نزدیک تماشا کردند.

دولت چین این حیوانات را به مناسبت جام جهانی که از ماه آینده آغاز می شود به عنوان هدیه فرستاد. تیم فوتبال چین در جام جهانی حضور ندارد اما مشتری واقعی قطر است.

تیم بوتس، مدیر جانورشناسی در الخور، گفت که سهیل، با وزن 130 کیلوگرم (286 پوند) و همسرش، تریا، با وزن 70 کیلوگرم (154 پوند)، باید پس از ورودشان به مدت 21 روز قرنطینه شوند.

وی افزود: تا چند هفته یا یک ماه دیگر آماده نمایش به جهانیان می شوند.

ژو جیان، سفیر چین در قطر گفت که اقامتگاه پاندا زیبا و راحت است. وی افزود: معتقدم این دو پاندای دوست داشتنی به زودی به عشق مردم قطر و سوپراستارهای خاورمیانه تبدیل خواهند شد.

نام سهیل یکی از درخشان ترین ستاره هاست و نام تریا به شکل گاو شاد است.

قطر بیستمین کشور خارج از چین و تایوان است.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney