وام 1 تریلیون دلاری پس از توقف محدودیت بدهی ظاهر می شود

زمانی که پرزیدنت بایدن در روز شنبه قانونی را امضا کرد که به وزارت خزانه داری که به طرز خطرناکی در آستانه تمام شدن پول نقد بود، اجازه می داد پول بیشتری برای پرداخت صورت حساب های کشور قرض کند، ایالات متحده به سختی از نکول اجتناب کرد.

اکنون، خزانه‌داری شروع به جمع‌آوری ذخایر خود کرده است و قرض‌گیری‌های بی‌رویه آینده می‌تواند عوارضی ایجاد کند که اقتصاد را متزلزل کند.

بر اساس برآوردهای بسیاری از بانک ها، انتظار می رود دولت تا پایان سپتامبر حدود یک تریلیون دلار وام بگیرد. این وضعیت ثابت استقراض قرار است پول نقد بانک ها و سایر وام دهندگان را به اوراق بهادار خزانه داری بکشد، پول را از سیستم مالی خارج کند و فشار را بر وام دهندگان منطقه ای که قبلاً تحت فشار قرار گرفته اند، تشدید کند.

برای جذب سرمایه گذاران برای وام دادن چنین مبالغ هنگفتی به دولت، خزانه داری با افزایش هزینه های بهره مواجه می شود. با توجه به تعداد دارایی‌های مالی دیگر که به نرخ اوراق قرضه مرتبط هستند، هزینه‌های استقراض بالاتر برای دولت نیز هزینه‌ها را برای بانک‌ها، شرکت‌ها و سایر وام‌گیرندگان افزایش می‌دهد و می‌تواند تأثیر مشابهی با افزایش تقریباً یک یا دو ربعی نرخ از سوی فدرال ایجاد کند. تحليلگران هشدار داده اند، رزرو.

گنادی گلدبرگ، استراتژیست نرخ بهره در TD Securities می گوید: «علت اصلی هنوز هم کل بن بست سقف بدهی است.

برخی از سیاست‌گذاران اشاره کرده‌اند که ممکن است تصمیم بگیرند در جلسه هفته آینده بانک مرکزی از افزایش نرخ‌ها فاصله بگیرند تا ارزیابی کنند که سیاست‌ها تاکنون چگونه بر اقتصاد تأثیر گذاشته است. بازسازی پول نقد خزانه داری می تواند این تصمیم را تضعیف کند، زیرا بدون در نظر گرفتن هزینه های استقراض را بالاتر می برد.

این به نوبه خود می‌تواند نگرانی‌هایی را در میان سرمایه‌گذاران و سپرده‌گذاران تشدید کند که در بهار در مورد اینکه چگونه نرخ‌های بهره بالاتر ارزش دارایی‌های نگهداری شده در بانک‌های کوچک و متوسط ​​را کاهش داده است، شعله‌ور شد.

سیل بدهی های خزانه داری همچنین اثرات اولویت دیگر فدرال رزرو را تشدید می کند: کوچک شدن ترازنامه آن. فدرال رزرو تعداد اوراق خزانه‌داری جدید و سایر بدهی‌هایی را که خریداری می‌کند کاهش داده است و به آرامی اجازه می‌دهد بدهی‌های قدیمی کاهش یابد و سرمایه‌گذاران خصوصی را با بدهی بیشتری برای هضم باقی می‌گذارد.

کریستوفر کمبل، که از سال 2017 تا 2018 به عنوان دستیار وزیر خزانه داری برای موسسات مالی خدمت کرده است، گفت: «زمانی که خزانه داری به بازار فروش بدهی های خزانه داری وارد شود، ضربه احتمالی به اقتصاد وارد می شود. ممکن است یک تریلیون دلار اوراق قرضه باشد و تاثیری بر هزینه های وام نداشته باشد.

موجودی نقدی موجود در حساب عمومی وزارت خزانه داری در هفته گذشته به زیر 40 میلیارد دلار سقوط کرد زیرا قانونگذاران برای دستیابی به توافقی برای افزایش سقف استقراض این کشور تلاش کردند. آقای. بایدن روز شنبه قانونی را امضا کرد که محدودیت بدهی 31.4 تریلیون دلاری را تا ژانویه 2025 به حالت تعلیق در می آورد.

برای ماه‌ها، جانت ال. یلن، وزیر خزانه‌داری، از مانورهای حسابداری موسوم به اقدامات فوق‌العاده برای به تاخیر انداختن نکول استفاده می‌کرد. این موارد شامل تعلیق سرمایه گذاری های جدید در صندوق های بازنشستگی برای کارکنان پستی و کارمندان دولت بود.

احیای این سرمایه‌گذاری‌ها اساساً یک راه حل ساده حسابداری است، اما پر کردن مجدد خزانه نقدی دولت پیچیده‌تر است. وزارت خزانه داری روز چهارشنبه اعلام کرد که امیدوار است به اندازه کافی وام بگیرد تا حساب نقدی خود را تا پایان ژوئن به 425 میلیارد دلار برساند. به گفته تحلیلگران، برای محاسبه هزینه های برنامه ریزی شده، باید بسیار بیشتر از آن وام بگیرد.

مارک کابانا، استراتژیست نرخ بهره در بانک آمریکا گفت: «دریچه های عرضه در حال حاضر باز هستند.

سخنگوی وزارت خزانه داری گفت که هنگام تصمیم گیری در مورد صدور بدهی، این وزارت به دقت تقاضای سرمایه گذاران و ظرفیت بازار را در نظر گرفت. در ماه آوریل، مقامات خزانه داری شروع به بررسی بازیگران کلیدی بازار درباره میزان جذب بازار پس از رفع محدودیت بدهی کردند. بانک فدرال رزرو نیویورک در این ماه از بانک‌های بزرگ خواست تا تخمین‌هایشان را از آنچه که انتظار دارند برای ذخایر بانکی و استقراض از برخی تسهیلات فدرال رزرو در ماه‌های آینده رخ دهد، ارائه دهند.

این سخنگو افزود که این اداره پیش از این نیز موقعیت های مشابهی را مدیریت کرده بود. قابل ذکر است، پس از یک دوره مشاجره در مورد محدودیت بدهی در سال 2019، وزارت خزانه داری انباشت نقدی خود را در تابستان بازسازی کرد، که به عواملی کمک کرد که ذخایر سیستم بانکی را تخلیه کرد و لوله کشی بازار را به هم ریخت و باعث شد فدرال رزرو برای جلوگیری از بدتر شدن آن مداخله کند. بحران

یکی از کارهایی که فدرال رزرو انجام داد، ایجاد برنامه ای برای قراردادهای بازخرید بود، نوعی تامین مالی با بدهی خزانه داری که به عنوان وثیقه ثبت شده بود. این پشتیبان می‌تواند یک شبکه ایمنی برای بانک‌ها فراهم کند که با کمبود نقدینگی ناشی از وام‌دهی به دولت مواجه هستند، اگرچه استفاده از آن به‌طور گسترده در صنعت به عنوان آخرین راه‌حل دیده می‌شد.

یک برنامه مشابه اما مخالف، که وثیقه خزانه داری را در ازای پول نقد ارائه می کند، اکنون بیش از 2 تریلیون دلار را در اختیار دارد که عمدتاً از صندوق های بازار پولی است که برای یافتن سرمایه گذاری های جذاب و مطمئن تلاش کرده اند. این توسط برخی تحلیلگران به عنوان پولی در حاشیه تلقی می شود که می تواند به حساب خزانه داری سرازیر شود زیرا نرخ های بهره جذاب تری را برای بدهی های خود ارائه می دهد و تاثیر ولگردی و وام گیری را کاهش می دهد.

اما مکانیسمی که توسط آن دولت بدهی خود را می فروشد و از ذخایر بانکی که در فدرال رزرو نگهداری می شود در ازای قبوض و اوراق قرضه جدید، می تواند انعطاف پذیری برخی از موسسات کوچکتر را آزمایش کند. با کاهش ذخایر آنها، برخی بانک ها ممکن است با کمبود نقدینگی مواجه شوند، در حالی که سرمایه گذاران و دیگران ممکن است با توجه به نگرانی های اخیر در مورد برخی از گوشه های صنعت، تمایلی به وام دادن به مؤسساتی که از نظر آنها مشکل دارند، نباشند.

این امر می‌تواند باعث شود که برخی بانک‌ها به تسهیلات دیگر فدرال رزرو، که در اوج آشفتگی بانکی امسال راه‌اندازی شد، برای تأمین بودجه اضطراری برای مؤسسات سپرده‌گیر با هزینه نسبتاً بالا، متکی شوند.

او می‌گوید: «شما ممکن است ببینید که یک یا دو یا سه بانک بدون آمادگی گرفتار شده‌اند و عواقب آن را متحمل می‌شوند و زنجیره‌ای از ترس را شروع می‌کنند که می‌تواند در سیستم نفوذ کند و دردسر ایجاد کند. گلدبرگ از TD Securities گفت.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney