هیچ کس نمی داند که چه تعداد از LGBTQ آمریکایی بر اثر خودکشی می میرند

کوری روسو، محقق ارشد مرگ در یوتا، عادت دارد در سخت ترین لحظات زندگی از غریبه ها سؤال بپرسد. هنگامی که او در صحنه یک خودکشی، یک قتل یا نوع دیگری از مرگ غیرمنتظره ظاهر می شود، وظیفه او مصاحبه با عزاداران در مورد نحوه زندگی متوفی است.

آنها چند سال داشتند؟ نژاد آنها چه بود؟ کار داشتند؟ آیا تا به حال به دلیل مشکلات روانپزشکی در بیمارستان بستری شده اند؟ آن روز صبح چه احساسی داشتند؟

در طی دو سال گذشته، او سؤالات جدیدی را به لیست اضافه کرده است: گرایش جنسی آنها چه بوده است؟ هویت جنسیتی آنها چه بود؟

ام‌اس. روسو که در دفتر بازرس پزشکی در سالت لیک سیتی کار می کند، یکی از معدود محققین مرگ در سراسر کشور است که به طور معمول چنین داده هایی را جمع آوری می کند، حتی اگر جنسیت یا هویت جنسیتی می تواند به شرایط مربوط به مرگ یک فرد مرتبط باشد. .

او به یاد خودکشی اخیر مرد جوانی افتاد که در خانه بزرگترها جان باخت. در طول هر مصاحبه، خانم روسو متوجه شد که این مرد به مدت یک سال با آنها زندگی می کرد، از زمانی که خانواده اش او را به دلیل همجنس گرا بودن از خانه بیرون کردند. او با آشفتگی عاطفی و اعتیاد دست و پنجه نرم کرده بود.

خانم گفت: «شنیدنش دلخراش بود. روسو، یک لزبین که عزیزان خود را به دلیل خودکشی از دست داده است. «در آن صورت، درک آن قطعه بسیار مرتبط بود

مطالعات بر روی افراد LGBTQ نشان می دهد که آنها دارای نرخ بالایی از افکار خودکشی و اقدام به خودکشی هستند، عواملی که خطر خودکشی را تا حد زیادی افزایش می دهند.

اما از آنجایی که بیشتر محققین مرگ داده‌هایی را درباره جنسیت یا هویت جنسی جمع‌آوری نمی‌کنند، هیچ کس نمی‌داند سالانه چند همجنس‌گرا و ترنسجندر در ایالات متحده بر اثر خودکشی می‌میرند. به گفته محققان، خلأ اطلاعاتی، ایجاد تلاش‌های پیشگیری از خودکشی برای برآورده کردن نیازهای افرادی که در معرض خطر هستند و اندازه‌گیری میزان عملکرد خوب برنامه‌ها را دشوار می‌کند.

آنها گفتند که فقدان داده ها در حال حاضر مایه تاسف است، زیرا مفروضات مربوط به میزان خودکشی در میان گروه های LGBTQ اغلب به بحث های سیاسی پرمخاطب کشیده می شود. برخی از حامیان LGBTQ هشدار داده‌اند که ممنوعیت مراقبت‌های تأییدکننده جنسیت برای خردسالان تراجنسیتی منجر به خودکشی بیشتر می‌شود، برای مثال، در حالی که برخی از قانون‌گذاران جمهوری‌خواه ادعا کرده‌اند که مرگ بر اثر خودکشی نادر است.

یوتا، که مانند بسیاری از ایالت های کوهستانی دارای نرخ بالایی از مرگ و میر خودکشی است، از سال 2017، زمانی که قانونگذار ایالتی قانونی را تصویب کرد که تحقیقات دقیق درباره خودکشی ها را الزامی می کند، در خط مقدم تلاش ها برای جمع آوری چنین داده هایی قرار داشته است.

مایکل استالی، جامعه‌شناسی که برای رهبری تلاش جمع‌آوری داده‌ها در دفتر بازرسی پزشکی یوتا استخدام شده بود، گفت: قانون‌گذاران «از اینکه از آنها خواسته شد با چشم‌بند به بحران خودکشی در ایالت ما پاسخ دهند، ناامید شده‌اند». “این یک آتش سوزی پنج زنگ هشدار است.”

در ماه‌های پس از آن، محققانی مانند خانم. دکتر روسو در صحنه مرگ ظاهر شد. تیم شش نفره استالی “کالبد شکافی روانی” انجام می دهد و با اعضای خانواده هر کسی که در ایالت بر اثر خودکشی یا مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست می دهد تماس می گیرد تا اطلاعات دقیقی در مورد زندگی متوفی کسب کند.

چنین داده‌هایی – که شامل اطلاعاتی در مورد روابط جنسی و جنسیت، و همچنین مسکن، سلامت روان، مشکلات مواد مخدر و استفاده از رسانه‌های اجتماعی است – می‌تواند برای کمک به درک مجموعه پیچیده عواملی که در تصمیم‌گیری افراد برای پایان دادن به زندگی‌شان نقش دارند، استفاده شود. استالی گفت. او قصد دارد اواخر سال جاری گزارشی را منتشر کند که در آن مصاحبه با خانواده های کسانی که طی سال گذشته در یوتا بر اثر خودکشی جان خود را از دست دادند، شرح دهد. پنج سال.

برای کودکان و نوجوانانی که بر اثر خودکشی جان خود را از دست می دهند، این تیم نه تنها با والدین و سرپرستان، بلکه با چند دوست صمیمی نیز مصاحبه می کند. در برخی موارد، دکتر. استالی به یاد می آورد، دوستان از مبارزات متوفی با تمایلات جنسی، جنسیت یا مصرف مواد می دانستند که والدین نمی دانستند.

این مکالمات می تواند بسیار دشوار باشد. جان بلوسنیچ، رئیس یک ابتکار تحقیقاتی به نام پروژه مرگ و میر LGBT در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، برای مشاهده و آموزش محققان مرگ در مورد اهمیت جمع‌آوری داده‌ها در مورد جنسیت و تمایلات جنسی، سفرهایی را انجام داده است. آموزش او همچنین به محققان کمک می کند تا ناراحتی یا انگ در مورد سؤالات دوستان و بستگان متوفی را بررسی کنند.

دکتر او گفت: «آنها با خانواده‌هایی صحبت می‌کنند که در شوک هستند، خشمگین هستند، که گاهی به دلیل از دست دادنشان فاجعه بار می‌شوند. بلوسنیچ گفت.

تا کنون، دکتر بلوسنیچ محققانی را در یوتا، نوادا، کلرادو، نیویورک و کالیفرنیا آموزش داده است، جایی که یک قانون ایالتی در سال 2021 یک برنامه آزمایشی را برای جمع‌آوری داده‌ها در مورد گرایش جنسی و هویت جنسی آغاز کرد. در مطالعه اخیر بر روی 114 محقق در سه ایالت، دکتر. بلوسنیچ گزارش داد که تنها حدود 41 درصد به طور مستقیم در مورد گرایش جنسی فرد متوفی سؤال کرده بودند و فقط 25 درصد در مورد هویت جنسیتی قبل از گذراندن دوره آموزشی سؤال کرده بودند.

بازرسان پزشکی گزارش‌های مربوط به قتل و خودکشی را به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها ارسال می‌کنند که پایگاه داده‌ای از مرگ‌های خشونت‌آمیز با اطلاعات جمعیتی، پزشکی و اجتماعی گسترده، از جمله آزمایش‌های سم‌شناسی، تشخیص‌های سلامت روان و حتی داستان‌هایی از مشکلات مالی و خانوادگی نگهداری می‌کند. اما مطالعه بیش از 10000 خودکشی در میان بزرگسالان جوان گزارش شده به پایگاه داده CDC نشان داد که تنها 20 درصد شامل اطلاعاتی در مورد تمایلات جنسی یا هویت جنسی متوفی بودند.

آژانس دیگری در بخش بهداشت، دفتر هماهنگ کننده ملی فناوری اطلاعات سلامت، در تلاش است استانداردهای جدیدی را تعیین کند که هر بیمارستانی که پول فدرال دریافت می کند، ملزم می شود از بیماران خود در مورد جنسیت و هویت جنسی آنها سوال کند.

جان آئرباخ، که از سال 2021 تا 2022 روی استانداردسازی سؤالات جنسی و جنسیت در CDC کار می کرد، گفت: محققان مرگ “با این واقعیت محدود شده اند که نمی توانند از فرد سوال بپرسند.” جنسیت و هویت جنسیتی، این اطلاعات می‌تواند به سایر سوالات بهداشت عمومی نیز پاسخ دهد، مانند مواردی که در مورد خطر نسبی سرطان یا دیابت در جامعه LGBTQ وجود دارد. اورباخ گفت.

اما این رویکرد محدودیت هایی دارد. ممکن است بیماران از افشای این اطلاعات به پزشکان خود احساس راحتی نکنند. و کسانی که با سیستم مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار نمی کنند ممکن است به ویژه در معرض خطر خودکشی باشند.

طرفداران LGBTQ می گویند که به دست آوردن این داده ها در چند سال گذشته ضروری تر شده است، زیرا ایالت های سراسر کشور محدودیت هایی را در بسیاری از جنبه های زندگی برای افراد همجنس گرا و تراجنسیتی اعمال کرده اند.

کیسی پیک، مدیر قانون و سیاست در پروژه Trevor، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر پیشگیری از خودکشی در میان جوانان LGBTQ که در سطوح ایالتی و فدرال لابی کرده است، گفت: «فقدان اطلاعات، اخراج ما بسیار آسان است. شروع به جمع آوری آن داده ها کنید.

خانم “من بارها آن را شنیده‌ام: قانون‌گذاران و شاهدان عمومی در جلسات استماع نشان می‌دهند که جامعه LGBTQ گرگ گریه می‌کند به خاطر خودکشی، زیرا ما این داده‌ها را نداریم که به آنها اشاره کنیم.” پیک گفت.

همچنین مهم است که ناشناخته ها را بپذیریم، دکتر. استالی گفت. اگرچه مطالعات میزان بالایی از افکار خودکشی و اقدام به خودکشی را در بین افراد لزبین، همجنس‌گرا و ترنس‌جندر گزارش کرده‌اند، اما این لزوماً به معنای نرخ بالای خودکشی نیست. وی خاطرنشان کرد که اگرچه میزان اقدام به خودکشی در زنان بیشتر از مردان است، اما مردان به دلیل دسترسی بیشتر به اسلحه، نرخ بسیار بالاتری در خودکشی دارند.

و دکتر استالی، که همجنس‌گرا است، نسبت به روایت‌های سیاسی که «خودکشی را به عنوان بخشی از تجربه عجیب و غریب عادی می‌سازد» هشدار داد.

او گفت: “من استدلال می کنم که اگر چیزی باشد، این تجربه زندگی ما را برای انعطاف پذیری آماده می کند.” «سرنوشت ما مهر و موم نشده است. داستان ما نوشته نشده است.»

اگر فکر خودکشی دارید، با شماره 988 تماس بگیرید یا پیامک کنید تا به خط زندگی خودکشی و بحران 988 برسید یا برای فهرست منابع اضافی به SpeakingOfSuicide.com/resources بروید.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney