هیو جکمن خانه وست ویلج را با پنت هاوس چلسی عوض کرد

اکنون برای بزرگترین فروش بسته در ماه اوت. آپارتمانی که به قیمت 53.4 میلیون دلار در امان نیویورک رزیدنس در ساختمان کراون فروخته شد، کل طبقه 21 را می گیرد و به عنوان پنت هاوس وانا به فروش می رسد. این واحد با مساحت 6253 فوت مربع دارای چهار اتاق خواب، پنج حمام کامل و یک اتاق پودر می باشد. خریدار ناشناس از شرکت با مسئولیت محدود LMCJY استفاده کرده است.

این فروش در میان چندین خرید اخیر در این ساختمان صد ساله، در خیابان پنجم و خیابان 57 غربی در میدتاون بود. از ابتدای تابستان، نیم دوجین تعطیلی در ساختمان رخ داده است، از جمله یک پنت هاوس در طبقه 20 که در ماه جولای به قیمت نزدیک به 76 میلیون دلار فروخته شد.

خرید 43.9 میلیون دلاری در برج سنترال پارک در خیابان 57 غربی، آپارتمانی به مساحت 7074 فوت مربع با پنج اتاق خواب، پنج و نیم حمام و منظره زیبای پارک بود. خریدار بود جی چن سنگاپور او قصد دارد از این مکان به‌عنوان پیدآتره استفاده کند.

در معاملات بسته پایان ماه، آئرین لادر، نوه استی لادر که برچسب زیبایی، خانه و سبک زندگی لوکس خود را دارد، خانه خود را در خیابان پارک 660 فروخت. او یک واحد تجاری طبقه همکف را نیز پرتاب کرد. قیمت کل فروش 19.5 میلیون دلار بود. این تعاونی در طبقه کامل دارای چهار اتاق خواب است که هر کدام دارای حمام اختصاصی و یک اتاق پودر، کتابخانه و گالری مرکزی بزرگ است. سوئیت اتاق خواب اصلی دارای یک اتاق رختکن بزرگ است که به راحتی می تواند به اتاق خواب دیگری تبدیل شود. خریداران بودند فیلیپ برلینسکی، خزانه دار جهانی گلدمن ساکس و مدیر اجرایی بانک گلدمن ساکس آمریکا و همسرش، بریتا دبلیو جیکوبسون، یک وکیل.

جاناتان و کیم کوشنر یک دوبلکس بسیار بزرگ – مانند هشت اتاق خواب و 7 حمام بزرگ – در ساختمان تعاونی در خیابان 70 شرقی 33، نزدیک خیابان مدیسون خریداری کرد. آنها مبلغ 12 میلیون دلار را پرداخت کردند. فروشنده بود کیم ساپرستین، که آپارتمان را با دوست پسر سابقش، سرمایه دار خریده است اندرو دی. فرانکل، 11 سال پیش آقای. کوشنر، پسر عموی جرد کوشنر، رئیس گروه املاک و مستغلات کوشنر است. خانم. کوشنر نویسنده کتاب آشپزی است.

کاساندرا گریبنیانگذار شرکت محصولات زیبایی Violet Gray، نزدیک به 10.8 میلیون دلار برای آپارتمانی با سه اتاق خواب و سه و نیم حمام در خیابان Leonard 108 در TriBeCa پرداخت کرد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما