هندی ها از نساجی عذرخواهی کردند

در پی عدم صدور روادید علا عباس، مهاجم عراقی نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، نساجی مدیرعامل باشگاه بمبئی سیتی با حضور در هتل محل اقامت این تیم فوتبال با صادق درودگر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار آنیل کامات نماینده فدراسیون هند نیز مدیرعامل باشگاه بمبئی سیتی را همراهی کرد و این دو از مدیرعامل باشگاه نساجی به دلیل عدم اعطای ویزا به علا عباس عذرخواهی کردند.

صادق درودگر در حاشیه این دیدار اعلام کرد که علیرغم این اتفاق، باشگاه نساجی میزبان نماینده فوتبال هند در تهران خواهد بود تا فضای فوتبال فضای دوستی، مهربانی و آرامش باشد. او به هندی ها گفت: شکی نیست که ما باید حرف بزنیم تا در زمین فوتبال موفق باشیم.

همچنین مدیرعامل باشگاه بمبئی سیتی از رقبای آسیایی پرسید که چرا باید نساج در تهران برگزار شود و درودگر گفت: باید در ورزشگاه بزرگ و بین المللی که بازی های بزرگ و ملی ما در آن برگزار می شود از نمایندگان آسیایی استقبال کرد.

وی همچنین به ارائه تاریخچه فوتبال باشگاه نساجی درودگر پرداخت و آرزو کرد که فوتبال دوستی دو ملت را به همراه داشته باشد و از این پس به صدور روادید برای هیچ ملتی نگاه نکنیم.

در پایان این دیدار مدیرعامل باشگاه نساجی هدایایی به مدیرعامل باشگاه شهر بمبئی و نماینده فدراسیون این کشور اهدا کرد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما