نیروگاه هسته ای زاپوروژیه به طور کامل تعطیل شد

مقامات اوکراینی اعلام کردند که به دلیل رعایت اصول ایمنی و امنیت، فعالیت نیروگاه اتمی زاپروژیا به طور کامل متوقف شده است.

Energoatom، سازمان ملی انرژی اتمی اوکراین که مسئولیت حفاظت از نیروگاه اتمی Zaporizhzhya را بر عهده دارد، روز یکشنبه اعلام کرد که به دلیل مسائل ایمنی و امنیتی، عملیات و فعالیت در نیروگاه Zaporizhzhya به طور کامل متوقف شده است.

در بیانیه انرژی آمده است پس از اینکه سازمان ملی انرژی اوکراین صبح امروز ششمین نیروگاه برق را از شبکه برق اوکراین قطع کرد، عملیات نیروگاه زاپروژیان به طور کامل متوقف شد. مقدمات و مقدمات خنک سازی نیروگاه و تغییر وضعیت آن به ایمن ترین حالت (آرام و سرد) در حال انجام است.

مقامات اوکراینی روز چهارشنبه از ساکنان منطقه Rostbar در Zaporozhye خواستند مناطق اطراف نیروگاه را برای ایمنی و امنیت خود ترک کنند.

نیروگاه اتمی زاپوریژژیا که بزرگترین نیروگاه اتمی اروپا محسوب می شود، در حال حاضر در خط مقدم جنگ روسیه و اوکراین قرار دارد و بمباران های متعدد آن توسط ارتش اوکراین در روزهای اخیر منجر به افزایش نظارت بر وقوع آن شده است. فاجعه ای مشابه فاجعه چرنوبیل.

روسیه از ماه مارس کنترل این نیروگاه را به دست گرفته است. وزارت دفاع این کشور اخیرا اعلام کرده است که نیروهای اوکراینی در روزهای اخیر حملات متعددی را به خاک این نیروگاه اتمی انجام داده و از پهپاد، توپخانه سنگین و راکت اندازهای متعدد استفاده کرده اند.

به گفته منابع روسی، اگرچه در بیشتر موارد، حملات توسط سامانه‌های پدافند هوایی دفع می‌شود، اما برخی از گلوله‌ها به زیرساخت‌ها و محل ذخیره زباله‌های هسته‌ای نیروگاه هسته‌ای اصابت می‌کند که این امر نیروگاه هسته‌ای را خطرناک کرده است. . .

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney