نظر | گاوین نیوسام، لطفا بودجه حمل و نقل عمومی را قطع نکنید. این تفکر کوتاه مدت است.

و ناتوانی در تامین مالی ترانزیت بعید به نظر می رسد که به امور مالی دولت کمک کند – کاملا برعکس. اتوبوس‌ها و قطارها نه تنها یک سرویس عمومی حیاتی هستند، بلکه زیرساخت‌های اقتصادی حیاتی هستند و برای موفقیت یک کشور کمتر از جاده‌ها، راه‌آهن‌ها، فرودگاه‌ها و بنادر اهمیت دارند. حمل‌ونقل عمومی می‌تواند بسیار بیشتر از هزینه‌هایش در فعالیت‌های اقتصادی ایجاد کند – طبق یک مطالعه در سال 2020 توسط انجمن حمل‌ونقل عمومی آمریکا، یک گروه حامی صنعت، «برنامه افزایش سرمایه‌گذاری که بیش از 20 سال پایدار بماند، می‌تواند تأثیر تجمعی بر اقتصاد داشته باشد. در محدوده پنج برابر مبلغی که در سال هزینه می شود.

اتوبوس ها و قطارها نیز بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مدنی در سانفرانسیسکو هستند. لری بائر، مدیرعامل San Francisco Giants گفت: «این بسیار مهم است. اوراکل پارک، استادیوم خانگی غول‌ها، در دهه 1990 ساخته شد تا از مزیت حمل‌ونقل استفاده کند – برنامه‌های آن این است که نیمی از شرکت‌کنندگان آن از طریق وسایلی غیر از رانندگی وارد شوند. بائر گفت: “این فقط نتیجه نهایی است – ما باید حمل و نقل عمومی داشته باشیم که بسیار کارآمد، بسیار قابل اعتماد و همچنین ایمن و تمیز باشد.”

قطع وجوه ترانزیت در این زمان بسیار پرهزینه خواهد بود. در سال 2021، کنگره طرح زیرساختی تریلیون دلاری دولت بایدن، از جمله میلیاردها دلار برای پروژه های ترانزیت را تصویب کرد. اما این پول به همراه دارد – در بسیاری از موارد، دولت های ایالتی و محلی باید با پول فدرال مطابقت داشته باشند. بنابراین، عدم تامین مالی ترانزیت، درآمد فدرال را در معرض خطر قرار می دهد. در نامه ای کوتاه به Newsom هفته گذشته، 19 عضو هیئت کنگره کالیفرنیا هشدار دادند که بودجه او به شغل آنها لطمه می زند.

آنها گفتند: «بسیاری از ما از این بودجه حمایت کرده‌ایم و با پشتکار تلاش کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که پروژه‌هایی را که به نفع کالیفرنیایی‌ها است تأمین می‌کنند». اکنون آنها گفتند: “ما بسیار نگران هستیم که شبکه های ترانزیتی کالیفرنیا نتوانند از این سرمایه گذاری های تاریخی بهره مند شوند.”

آنی فرایمن، مدیر پروژه های ویژه در انجمن برنامه ریزی و تحقیقات شهری منطقه خلیج سانفرانسیسکو، یک گروه سیاست عمومی غیرانتفاعی، بر پوچ بودن کاهش پیشنهادی با توجه به در دسترس بودن پول فدرال تاکید کرد: «یکی از غیرمسئولانه ترین کارهایی که می توانید انجام دهید. انجام این کار در زمان کسری بودجه به معنای اتخاذ تصمیمات خودسرانه است که دولت شما را از پول رایگان از جاهای دیگر محروم می کند.”

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما