نظر | چرا جمهوری خواهان غیر ترامپ باید بپیوندند یا بمیرند؟ (آنها احتمالا هنوز هم خواهند مرد.)

برای استفاده از کلمه ای بیشتر مورد علاقه چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده نسبت به جمهوری خواهانی که این هفته در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان مناظره می کنند، مطمئن نیستم که یک مجمع ریاست جمهوری تا به حال احساس شکست قوی تری را در خود ایجاد کرده باشد.

نظرسنجی 538/واشنگتن پست/ایپسوس و گروه تمرکز CNN، ران دیسانتیس را برنده شب نشان داد، و درست به نظر می‌رسد: پس از ماه‌ها مبارزات انتخاباتی و دو مناظره، دیسانتیس هنوز تنها نامزدی است که دونالد ترامپ نامش را ندارد و استدلال روشنی دارد. چرا باید رئیس جمهور شود و رکوردی مطابق با مسیر و روحیه حزبش داشته باشد.

حضور روی صحنه با رقبای فرضی خود او را به مردی یک چشم در قلمرو نابینایان تبدیل می کند. در مقابل ترامپ، احتمالاً برای یک مقام دوم بسیار دور خوب خواهد بود.

راه برای فرماندار فلوریدا که زمانی با موفقیت سیاسی من (و دیگران) رقابت کند و رای دهندگان از تأثیر مخرب ترامپ بر ثروت جمهوریخواهان خسته شوند، با مبارزات خود دیسانتیس بسته شده است. تأثیر تجمعی کیفرخواست‌های ترامپ و اکنون آمارهای کاملاً محکم ترامپ در انتخابات عمومی علیه جو بایدن. راهی که کارشناسان دیگر ادعا می کنند برای نامزدهای غیر ترامپ می بینند، جایی که آنها باید مستقیماً ترامپ را در پیش بگیرند و او را تهدیدی برای جمهوری بدانند، برای هیچ چیز جز یک نامزد معترض واقع بینانه نبود، همانطور که کریس کریستی نشان داد. .

اما چه چیزی جز شکست برای مخالفان ترامپ باقی می ماند؟ فقط این: آنها می توانند به سادگی از تکرار سال 2016 خودداری کنند، از تمایز دردناک ادعای حرکت در جایگاه سوم در مرحله مقدماتی اولیه چشم پوشی کنند و راهی برای پیوستن به نیروها علیه ترامپ بیابند.

این راهی برای پیروزی احتمالی نیست. ترامپ نسبت به هشت سال پیش قوی‌تر است، زمانی که نبردهای شلوغ مقام دوم و سوم در نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی به او کمک کرد تا حرکتی غیرقابل توقف ایجاد کند و ایده بلیط اتحاد تد کروز-مارکو روبیو مطرح شد اما هرگز محقق نشد. او همچنین قدرتمندتر از برنی سندرز است که چهار سال پیش، زمانی که پیت بوتیگیگ و امی کلوبوچار از رضایت غم‌انگیز گروه‌ها برای حضور در گروه جو بایدن استقبال کردند.

اما اتحاد هنوز راهی برای جمهوری‌خواهان ضد ترامپ بوده است، و به نظر می‌رسد تنها سناریویی است که در آن این رقابت پس از نتایج آیووا بسیار جالب است.

البته یک مشکل این است که اتحادیه همچنان به یک استاندارد نیاز دارد – برای مثال، در سال 2016، کروز اول، روبیو دوم، احتمالا یکی از دلایلی که روبیو قرارداد را امضا نکرد – و دیسانتیس نسبت به رقبای خود برتری دارد. آنقدر گسترده نیست که آنها احساس کنند باید به او مهلت بدهند.

مشکل دیگر در قلب استقامت ترامپ این است که رای دهندگان مختلف غیر ترامپ چیزهای بسیار متفاوتی می خواهند. برخی می‌خواهند تلاش‌های دیسانتیس برای پیگیری مؤثرتر جاه‌طلبی‌های پوپولیستی‌اش، یا رمان ویوک راماسوامی درباره ترامپیسم که در هنر اجرایی او منعکس شود. دیگران خواهان وعده بازسازی جورج دبلیو بوش هستند که توسط نیکی هیلی و تیم اسکات ارائه شده است. دیگران همچنان خواهان مطلق گرایی کریستیز هرگز ترامپ نیستند. آیا انتخاب کنندگان راماسوامی به اسکات و هیلی می روند؟ مشکوک. آیا رای دهندگان اسکات یا کریستی دیسانتیس را می پذیرند؟ احتمالا، اما او فروش را انجام نداد.

در همین حال، علی‌رغم اصرار ترامپ مبنی بر اینکه کسی را که با او مخالفت می‌کند به عنوان معاون رئیس‌جمهور انتخاب نمی‌کند، او نظرش را تغییر می‌دهد – واقعیتی که بر جاه‌طلبی‌های راماسوامی تأثیر می‌گذارد (او امیدوار است حداقل در کابینه‌ای به سبک بوتیگیگ بنشیند). ، اسکات (که قبلاً معاون رئیس جمهور بود) و حتی هیلی. همچنین این احتمال وجود دارد که محکومیت قبل از کنوانسیون جمهوری خواهان بتواند از تاجگذاری او جلوگیری کند و انگیزه ای نظری برای جمع آوری نمایندگان فراهم کند، هر چند که احتمالات دور باشد.

همه این مشوق ها احتمالاً برای جلوگیری از تحکیم واقعی کافی است. اما اگر جمهوری خواهان غیر ترامپ به اندازه کافی در مورد تجارت بزرگتر خود جدی بودند، تا به حال برای صبح بعد از آیووا برنامه ریزی می کردند. اگر هیلی یا اسکات (به شکلی کمتر متقاعدکننده) در جایگاه دوم و دیسانتیس در جایگاه سوم قرار بگیرند، فرماندار فلوریدا باید از انتخابات کناره گیری کند و برنده را تایید کند. اگر دیسانتیس برنده شود اما هیلی در نیوهمپشایر پیشتاز باشد، باید به او یک جایی در بلیطش پیشنهاد شود و او باید بپذیرد. بدیهی است که کریستی باید قبل از نیوهمپشایر ترک کند و از برنده آیووا نیز حمایت کند. (به گمان من، راماسوامی در نهایت از ترامپ حمایت خواهد کرد.)

از آنجایی که این مانور همچنان می تواند منجر به پیروزی ترامپ در انتخابات مقدماتی «فقط» 60-40 به جای 52-21-14-7-6 شود، مانع نهایی بر سر تثبیت، ترس از کمی مضحک به نظر رسیدن مانند کروز و کارلی است. فیورینا به عنوان نامزدهای احتمالی در لحظات پایانی رقابت های مقدماتی 2016 کمپین می کند.

این بخشی از این است که چرا ترامپ همیشه مخالفان جمهوری خواه خود را سرکوب می کند. آنها تمایل دارند مانند پروفراک در آستانه شجاعت تردید کنند، او بدون نگرانی یا تردید تاس می اندازد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت

تماس با ما