نظر | مورد حمایت جو بایدن و دونالد ترامپ؟ سخت.

مطمئناً به نظر می‌رسد که رقابت ریاست‌جمهوری بایدن در مقابل ترامپ باشد و بسیاری از مردم از گزینه جایگزین حمایت می‌کنند.

در اینجا یک پیام اولیه مهم وجود دارد: حتی اگر در مورد انتخاب های جمهوری خواه و دموکرات در روز انتخابات هیجان زده نیستید، به شخص دیگری رای ندهید.

در اینجا ما در مورد دخالت اشخاص ثالث صحبت می کنیم. بسیار جذاب. بنابراین باعث فاجعه می شود.

جذابیت آشکار است. دونالد ترامپ ترسناک است و جو بایدن کسل کننده است. خیلی خوشحال‌کننده‌تر است که به پای صندوق‌های رای بروید و اعلام کنید که بیش از حد از وضعیت موجود بالاتر هستید و نمی‌توانید به هر یک از آنها رأی دهید.

همانطور که بسیاری در سال 2016 هنگامی که ترامپ به لطف آرای کالج الکترال پنسیلوانیا، میشیگان و ویسکانسین به ریاست جمهوری رسید، انجام دادند. اگر مردمی که از ترامپ وحشت داشتند به جای نامزدهای لیبرتارین و حزب سبز به او رای می دادند، احتمالا هیلاری کلینتون این کار را انجام می داد.

بسیار خوب، نوسان علامت آف می گوید، در درازمدت چگونه برای شما کار کرده است؟

این ما را به No Labels می‌رساند، گروه جدیدی که هشدار می‌دهد اگر حزب ثالثی از دو نامزد اصلی حزب راضی نباشد، ممکن است نامزد شود.

No Labels در وب سایت خود گفت: “ما بیشتر از خواسته های هر حزب سیاسی به این کشور اهمیت می دهیم.” جو لیبرمن، رئیس مؤسس این سازمان، به مصاحبه‌کنندگان گفت که گروهش «آنقدر از انتخاب رئیس‌جمهور ترامپ یا بایدن ناراضی هستند که مردم آمریکا خواهان جایگزین سومی هستند».

آره. اما بیایید بگوییم که لیبرمن یک سناتور سابق ایالات متحده، یک دموکرات اهل کنتیکت است. او که در سال 2000 در رقابت با ال گور برای معاونت رئیس جمهور نامزد شد، با یک عملکرد وحشتناک در مناظره با دیک چنی به شانس های گور لطمه زد، سپس چهار سال بعد خودش یک پیشنهاد کاملاً فاجعه بار برای ریاست جمهوری کرد.

سخت است که او را مردی با پاسخ های بزرگ در نظر بگیریم. در مورد رأی دهندگانی که خواهان انتخاب سوم هستند: بسیاری از آنها این کار را انجام می دهند تا زمانی که معلوم شود که این انتخاب باعث بدتر شدن رقابت از دو انتخاب اول می شود.

تمام هرج و مرج در شمارش آرای 2000 فلوریدا را به خاطر دارید؟ همه انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه بستگی داشت. در نهایت، نامزد حزب سبز، رالف نادر، بیش از 97000 رای در آنجا جمع آوری کرد. در ایالتی که جورج بوش با 537 رای برنده شد.

نادر اکنون به عنوان قهرمان حمایت از مصرف کننده و حفاظت از محیط زیست حرفه ای فوق العاده داشته است. اما این یک پایان وحشتناک بود. نامزدی او به فلوریدیایی‌ها که فکر می‌کردند گور خیلی هیجان‌انگیز نیست، فرصتی برای ابراز نارضایتی خود داد. این به آنها فرصتی داد تا احساس برتری کنند. این کشور یک رئیس جمهور جدید به نام بوش داد. و جنگ در عراق.

خیلی دیرتر درباره نقشش با نادر صحبت کردم و او اساساً گفت که تقصیر گور بود که نتیجه نامزد بدی بود. این گفتگو در حالی انجام شد که کشور در حال چرخیدن از انتخابات سال 2016 بود و نادر قول داد که به ترامپ یا کلینتون رای نخواهد داد. او اعتراف کرد: “آنها شبیه هم نیستند”، اما افزود: “هر دو وحشتناک هستند.”

حدس بزنید این آخرین باری بود که با رالف نادر مشورت کردم.

موضوع شخص ثالث نیز در رقابت های قانونگذاری مطرح می شود. مسابقه سنا سال 2018 در آریزونا را به خاطر دارید؟ نه؟ خوب، منصفانه است. کایرستن سینما کاندیدای دموکرات بود که به دلیل حضور در برگه رای حزب سبز در خطر شکست قرار داشت و می‌توانست برخی از حامیان خود را از بین ببرد. هرچند سینما کارنامه محیطی خوبی دارد! خوب چند روز مانده به انتخابات کاندیدای سبز – گفتم اسمش آنجلا گرین بود؟ – از هوادارانش خواست به سینما رای دهند. کی برد.

به عنوان یک سناتور، سینما یک رای غیرقابل اعتماد دموکرات بود. شما می توانید فردی را اصولگرا یا خودمحورانه نام ببرید. در هر صورت شانس او ​​برای کاندیداتوری مجدد چندان خوب به نظر نمی رسید. اکنون او احتمالاً به عنوان یک نامزد مستقل رقابت خواهد کرد.

سناتور دیگری که اغلب رهبران دموکرات را دیوانه می کند، جو مانچین از ویرجینیای غربی است که برنامه های خود را فاش نکرده است. با این حال، او شروع به معاشقه با انتخابات ریاست جمهوری کرد. در بلیط No Labels؟ او گفت: “من خودم را کنترل نمی کنم و خودم را کنار نمی گذارم.”

اوه

سیاستمداران به خوبی می دانند که گزینه سوم چگونه می تواند بر انتخابات تأثیر بگذارد. گروهی از مردم مونتان که طوماری را امضا کردند تا حزب سبزها را در انتخابات سال 2020 بیاورند، فاش کردند که 100000 دلار برای حمایت از تلاش‌های جمهوری‌خواهان برای جمع‌آوری امضا هزینه کرده‌اند – بدون شک امیدوارند که نامزد سبزها از دموکرات‌های سابق رای بگیرد. زمانی که فرماندار استیو بولاک برای مجلس سنا نامزد شد. رای دهندگان عصبانی به دادگاه رفتند و در نهایت یک قاضی حکم به حذف نام آنها داد.

این به پیروزی بولاک کمکی نکرد، اما پیام دیگری به جا می‌گذارد که می‌توان از گزینه‌های زیادی برای از بین بردن انتخابات استفاده کرد. واقعاً، مردم، وقتی زمان پای صندوق‌های رای می‌رود، هوشمندانه‌ترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که سازش‌های غم‌انگیزی را که می‌تواند با دموکراسی دو حزبی حاصل شود، بپذیرید. سپس کمر خود را صاف کنید و به هر حال برای تغییر مبارزه کنید.

رای دادن را فراموش نکنید! اما با خیال راحت به خانه بروید و بعد از آن سه یا چهار نوشیدنی بنوشید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما