نظر | مارجوری تیلور گرین-اینگ آمریکا

واشنگتن – آیا ما برای حاکمان جمهوری خواه جدید خود آماده ایم؟

آیا ما برای یک مارجوری تیلور گرین قدرتمند آماده هستیم؟

آیا ما برای لورن بوبرت تپانچه‌دار و پمپاژ شده آماده هستیم؟

“فکر می کنید عیسی چند AR-15 داشت؟” بوبرت از جمعیتی در یک رویداد مبارزاتی مسیحی در ژوئن پرسید. راستش من با هیچکدام نمی روم، اما پاسخ او این بود: “خب، او به اندازه کافی نداشت که دولتش را از کشتن او باز دارد.”

دنور پست درخواست کرد: “ما از رای دهندگان در غرب و جنوب کلرادو التماس می کنیم که نماینده را ندهید. لورن بوبرت رای آنها.

نماینده سال اول اخیراً با خوشحالی پیش بینی می کند که ما در آخرالزمان هستیم، “آخرین روزهای آخر”. اگر لورن بوبرت مسئول باشد، ممکن است بخواهیم در آخرالزمان باشیم. من در مورد چشم انداز آنقدر خوشحال نیستم.

و سپس اولین رئیس‌جمهور زن آینده، کاری لیک، وجود دارد که با صدای دلنشین‌اش، اظهاراتی که به نظر می‌رسد از لوسیفر سرچشمه می‌گیرد، شما را به این باور می‌رساند. او خطرناک است، زیرا مانند دونالد ترامپ، مهارت‌های واقعی از سال‌های حضورش در تلویزیون دارد. و او واقعاً به این چیزها اعتقاد دارد، برخلاف ترامپ و کوین مک کارتی که آن را جعل می کنند.

همانطور که سیسیلی استرانگ در برنامه “شنبه شب زنده” آخر هفته گذشته، با تجسم لیک، گفت: “اگر مردم آریزونا من را انتخاب کنند، مطمئن خواهم شد که دیگر هرگز مجبور به رای دادن نخواهند شد.”

وقتی صحبت از «بهشت گمشده» شد، ران دیسانتیس چطور؟ فرماندار فلوریدا که برای دومین دوره نامزد شده است، تبلیغی را پخش می کند که نشان می دهد او به معنای واقعی کلمه توسط خدا برای مبارزه با دموکرات ها مسح شده است. خداوند متعال، این یک تایید سطح بالاست.

تا حد زیادی مایه شرم ملی ما، به نظر می رسد این جمهوری خواهان بیش از حد و راه، راه و روشی خارج از جریان اصلی – و جمهوری خواهان عادی سابق و اکنون ترسناکی که به دلیل مصلحت سیاسی زانو در برابر افراد متحیر خم کرده اند. قرار است مجلس نمایندگان، شاید سنا و مطمئناً برخی از ایالت ها را اداره کنند، شاید حتی برخی از آنها را که جو بایدن دو سال پیش به دست آورد.

و به نظر می رسد که کوین مک کارتی بالاخره به هدف خود برای تبدیل شدن به سخنران پی می برد، اما وقتی صحبت می کند، مارجوری تیلور گرین، جیم جردن و لورن بوبرت هستند که اسپوینگ را انجام می دهند. این مانند شیطان خواهد بود که از طریق لیندا بلر در “جن گیر” غرغر می کند – با این تفاوت که سر ما در حال چرخش است.

به گالری دیوانه های سرکش خوش آمدید: کلی هیگینز، که تئوری های توطئه درباره پل پلوسی را مطرح می کند، می خواهد کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان را اداره کند. پل گوسار که خانواده‌اش از مردم آریزونا خواستند او را از کنگره اخراج کنند، در اکثریت جدید پرسونا خواهد بود.

در کارولینای شمالی، بو هاینز، یک نامزد جمهوری خواه برای مجلس نمایندگان، از هیئت های اجتماعی می خواهد تا تصمیم بگیرند که آیا قربانیان تجاوز جنسی می توانند سقط جنین کنند یا خیر. او بر روی Dr. گفته اوز مبنی بر اینکه سیاستمداران محلی باید در برقراری این تماس کمک کنند. حتی اپرا به ساخته خود، دکتر. فرد.

جی دی ونس، سرمایه‌دار سابق دره سیلیکون که در دانشگاه ییل تحصیل کرده، و نویسنده کتاب «مرثیه هیلبیلی»، که در سال 2016 ترامپ را «هیتلر آمریکا» نامید، قبل از اینکه به او برای کسب مقام دولتی سلام کند، می‌تواند در ژانویه به سنا بپیوندد. درباره مرثیه آمریکایی صحبت کنید.

اگرچه او در کتاب پرفروش خود نوشت که دانشکده حقوق ییل “مدرسه رویایی” او بود، اما اکنون همان سیستمی را که او را به دنیا آورده است، به زباله دانی می برد. او سال گذشته با عنوان “دانشگاه ها دشمن هستند” سخنرانی کرد: مادرشوهرش در دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو استاد است.

فکر کردن به ونس در کنار هرشل واکر ناراحت کننده است. واکر توسط میچ مک‌کانل حمایت می‌شد، که فردی آشکارا مشکل‌دار و معیوب را محکوم کرد، حتی اگر این به معنای تحقیر اتاق زمانی برجسته سنا باشد.

به طور کلی، نزدیک به 300 منکر انتخابات در برگه های رای وجود دارد، اما آنها از پذیرش نتایج در صورت پیروزی بسیار خوشحال خواهند شد.

مردمی که به این دیوانه ها رای می دهند فکر می کنند دارند بایدن، باراک اوباما و دموکرات ها را مجازات می کنند. واقعا دارن خودشونو مجازات میکنن

این جمهوری خواهان افراطی برنامه ای ندارند. تنها ایده آنها این است که وارد شوند، برای پرزیدنت بایدن مشکل ایجاد کنند، هانتر را به دادگاه بکشانند، یک سری تحقیقات احمقانه را شروع کنند، دولت را تعطیل کنند، اوکراین را رها کنند و سقف بدهی را گروگان نگه دارند.

دموکرات ها تا حدودی مقصر هستند. آنها توضیح نداده‌اند که چگونه برنامه‌ریزی می‌کنند تا به چیزهایی که مردم نگران آن‌ها هستند دست پیدا کنند: جرم و جنایت و تورم. رای دهندگان آنچه را که باید از بایدن نمی شنیدند، که از نظر اخلاقی خود را موظف می دانست که در مورد تهدید دموکراسی صحبت کند، حتی اگر مردم به آن رای نمی دهند.

همانطور که پیداست، حق زن برای کنترل بدن تحت الشعاع نگرانی از امنیت و امنیت اقتصادی قرار گرفته است.

برای تکمیل آن، ترامپ وعده بازگشت داده است. خواهیم دید که آیا DeSantis واقعاً منتخب است یا خیر. ترامپ پنجشنبه شب در آیووا از جمعیت خواست تا “کمونیست ها را در پای صندوق های رای له کنند” و گفت که “خیلی بسیار بسیار” به تصمیم “دوباره” نزدیک است.

ترامپ، پاندورای مدرن، ارواح شیطانی را که در اطراف ما می چرخیدند آزاد کرد – نژادپرستی، یهودی ستیزی، خشونت، نفرت، تئوری های توطئه، و مینی مینی های ترامپ که نباید به اهرم های قدرت نزدیک شوند.

بهشت کمکمون کنه

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney