نظر | ران دیسانتیس شهامت کسل کننده بودن را دارد

خب، مطمئناً این روزها اجتناب از دیدن ران دیسانتیس سخت است. او همه جا مشغول تبلیغ کتاب جدیدش است.

آیا دقت کرده اید؟ در اینجا یک مسابقه پاپ است. توم DeSantis نام دارد:

الف. “شجاعت برای آزاد بودن”

ب. از پانهندل تا پنساکولا

ج. «نام میانی من برای صحبت در دسترس است»

آره آره. “شجاعت آزاد بودن” است. و بگذارید با شما مردم صادق باشم. قبل از پرتاب حوله ضرب المثل، فقط تا نیمه راه را طی کردم.

این زمانی بود که DeSantis در مورد طبقه بندی مسابقات کشتی حرفه ای به عنوان یک سرویس “ضروری” در طول قرنطینه کووید به خود می بالید. و اگر او به عنوان مثال درباره ملاقات با هالک هوگان به ما می گفت، ما در قلمروی کاملاً متفاوتی بودیم. اما نه – عملاً هیچ داستان جالب یا حکایت سرگرم کننده ای در کتاب وجود ندارد. درس تعیین کننده از «شجاعت برای آزاد بودن» این است که ران دیسانتیس واقعا کسل کننده است.

صحبت های او بهتر از این به نظر نمی رسد. روز چهارشنبه او با ایراد سخنرانی طولانی، ارتباط دولتش با ممنوعیت کتاب را رد کرد. (“این واقعا یک فریب بد است.”) که در آن او نشان داد که می توان به روشی واقعاً غیر جذاب پرشور بود.

سخنرانی این هفته ایالت ایالت در مجلس قانونگذاری فلوریدا یک چرت دیگر بود. اگر بخواهیم منصف باشیم، اینها معمولاً آدرس‌هایی نیستند که بخواهید برای سرگرمی بعد از شام روی نوار بچسبانید. اما اگر مجری مورد نظر بلندپروازی هایی در سطح ملی داشته باشد، کارکنان او به طور کلی حداقل در یک لحظه قابل نقل قول پرتاب خواهند شد.

نه فقط کمی ضد واکس زدن وجود داشت. (“هیچ اهل فلوریدا نباید بین شغلی که به آن نیاز دارد و کاری که نمی‌خواهد یکی را انتخاب کند.”) و بسیاری از مهمانان، به ویژه افسران پلیس خوشحالی که تحت برنامه پاداش استخدام ایالتی به فلوریدا رفتند. هیچ اشاره ای نشده است که برنامه مذکور با بودجه فدرال پرداخت شده است.

ما چند عکس ملایم از فرماندار را دیدیم که برای همسر و فرزندانش دست تکان می داد. کیسی دیسانتیس، مجری سابق برنامه گفتگو، عامل بسیار مهمی در حرفه همسرش است. شاید شما به یاد داشته باشید ویدئو او در طول مبارزات انتخاباتی مجدد خود که شروع شد، فرستاد: “و در روز هشتم، خداوند به بهشت ​​برنامه ریزی شده خود را تحقیر کرد و گفت: “من به یک محافظ نیاز دارم.”

تصور اینکه ملانیا ترامپ چنین چیزی را تصور کند سخت است. هی، به هر حال هر اتفاقی برای ملانیا افتاد؟ این یک افتتاحیه عالی برای مقایسه دو نامزد بالقوه جمهوری خواه ریاست جمهوری است.

صبر کن صبر کن صبر کن!!! چرا باید نگران مقایسه دیسانتیس و ترامپ باشم در حالی که به هر حال به هیچ یک از آنها رای نمی دهم؟

آرام باش. این وظیفه شما به عنوان یک شهروند نگران است که در مورد این چیزها بدانید.

بیا سقط کنیم دیسانتیس، که همیشه یکی از مخالفانش بود، گفت که «مفتخر» است که لایحه‌ای را برای ممنوعیت سقط جنین در هفته پانزدهم امضا کرده است، و قول داده است که همین کار را با لایحه‌ای که اکنون در سراسر قوه مقننه ایالتی منتشر می‌شود انجام دهد که اساساً پایان بارداری را قبل از اکثر زنان ممنوع می‌کند. فکر می کنند باردار هستند

از سوی دیگر، دونالد ترامپ مردی است که در سال 1999 به مخاطبان تلویزیون ملی گفت: «من از هر نظر طرفدار انتخاب هستم»، اما در سال 2016 نامزد ریاست جمهوری شد و قول داد دادگاه عالی را منصوب کند که Roe v را لغو کند. وید

این تحول مطلقاً ربطی به تکامل اخلاقی نداشت. همه چیز در مورد کشف او بود، زمانی که او شروع به چشم دوختن به نامزدی جمهوری خواهان کرد، که اگر به مضرات سقط جنین اشاره کنید، می توانید در رویدادهای محافظه کارانه تشویق های زیادی دریافت کنید.

پس ترجیح می‌دهید مردی با اصول سیاسی پیروز شود؟ حتی اگر از اصول مورد بحث متنفر باشید؟ دیسانتیس در مورد همه چیز، از واکسن گرفته تا آموزش هر چیزی در مورد هویت جنسیتی در مدارس دولتی، مواضع دست راستی کاملاً مشخصی دارد. این موضوعی است که او را وارد جنگ با دنیای دیزنی کرد – و واقعاً، برای دوستی با World Wrestling Entertainment، باید بسیار محافظه کار باشید، اما دشمن پادشاهی جادویی باشید.

ترامپ در این میان به شدت با … مالیات مخالف است. این واقعاً از اعماق قلب او می آید. بقیه به نوعی کار می کند.

و او عاشق ارتباط با مردم است – حداقل بخش دوستانه. در حالی که دیسانتیس در حال تبلیغ کتاب خود بود، ترامپ در کنفرانس کنش سیاسی محافظه‌کاران حضور داشت و ارائه‌ای قوی‌تر داشت. ((من جنگجوی شما هستم. من عدل شما هستم. و کسانی که مورد ستم و خیانت قرار گرفته اند من جزای شما هستم)).

وقتی دسانتیس می‌خواهد مردم را هیجان زده کند، معمولاً به جنگ علیه «بیدار» بازمی‌گردد. سال گذشته، پس از پیروزی آسان در انتخابات مقدماتی فرمانداری جمهوری خواه، او سخنرانی کرد که در آن ناظران پنج حمله به بیداری را در کمتر از 20 ثانیه شمارش کردند.

بنابراین در اینجا انتخاب ها وجود دارد. یکی از آنها یک نامزد بالقوه جمهوری خواه ریاست جمهوری است که می خواهد او را یک متفکر عمیق محافظه کار در نظر بگیرید.

بقیه فقط می خواهند در تیتر اخبار بمانند. ترامپ از صحبت با خبرنگاران قبل از سخنرانی خود در CPAC خوشحال بود، حتی زمانی که این سوال مطرح می شد که اگر در هر یک از تحقیقات جنایی در حال انجام در مورد رفتار او متهم شود، آیا به نامزدی ادامه می دهد یا خیر. (شاید ناگفته نماند، اما پاسخ مثبت بود.)

خوب، شما به هیچ یک از این افراد رای نمی دهید حتی اگر مسابقه برای جایزه اسکار بهترین مستند نادرست باشد. اما هوای گرم در راه است – زمان آماده شدن برای آن مکالمات پیک نیک بهاری است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت

تماس با ما