نخست وزیر نارندرا مودی در Modhera گجرات: “ما برای برق هزینه نمی کنیم اما…” | اخبار هند

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روستای Modhera در منطقه Mehsana در گجرات روز یکشنبه (9 اکتبر) گفت که ایالت به زودی فروش برق را آغاز خواهد کرد و هیچ کس مجبور نیست هزینه برق را بپردازد. نخست وزیر در مراسم افتتاح پروژه های متعدد در مدره گفت: “الان پول برق نمی دهیم، بلکه شروع به فروش آن می کنیم و از آن درآمد کسب می کنیم. تا چندی پیش دولت برق را به شهروندان تامین می کرد، اما اکنون با نصب برق، برق تامین می شود. پانل های خورشیدی، شهروندان برق خود را تولید خواهند کرد.”

نخست وزیر، Modhera در گجرات را به عنوان اولین دهکده 24×7 خورشیدی هند اعلام کرد.

PM افزود: “Modhera، که با معبد خورشید مرتبط است، به خاطر گام‌هایش در انرژی خورشیدی نیز شناخته می‌شود. روز بزرگی برای Modhera است، زیرا جهشی عظیم به سمت مهار انرژی خورشیدی انجام می‌دهد.”

نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه برای افتتاح چندین پروژه و شرکت در برنامه های مختلف در روستای Modhera در منطقه Mehsana گجرات به احمدآباد رفت.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney