مطمئن بدون استرس خرید بک لینک

نکته: در وب انگلیسی، مقالهای تحت عنوان رپورتاژ وجود ندارد و در واقع فقط پست مهمان مورد استفاده قرار میگیرد که در برخی سایتها این پست مهمان رایگان و در برخی دیگر غیر رایگان است. خدمات بک لینک در این سایت بدین صورت است که شما با ثبت آگهی رایگان در سایت یا خرید رپورتاژ اگهی و یا پست مهمان میتوانید در محتوای خود لینک خود را ذکر کرده تا لینک ورودی به صورت نوفالو از این سایت دریافت کنید اما با ویژه کردن مطالب خود میتوانید لینک های خود را به لینک فالو تبدیل کرده تا لینک خارجی فالو از سایت دریافت کنید. این خصوصیت، راهکار ویژه گوگل برای کسانی است که قصد تبلیغات و افزایش بازدید دارند! اگر شما هنگام تبلیغات و ارسال آگهی از این صفت برای لینک خود استفاده نکنید، با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. البته سایتهایی که تبلیغات بازدیدی انجام میدهند این صفت را در لینکها، لحاظ میکنند.

رپورتاژ آگهی یک مقاله جذاب و خواندنی است که در سایتهایی غیر از سایت خودتان، منتشر میکنید. هنگام خرید بک لینک باید دقت کنید که لینک خریداری شده در کدام صفحه از سایت و با چه اعتبار صفحهای، منتشر میشود. 1. Domain Authority : اعتبار دامنه، مهمترین شاخصی است که هنگام خرید بک لینک و لینکسازی باید به آن توجه کنید. اعتبار هر صفحه از سایت، میزان اعتبار همان صفحه را نشان میدهد اما اعتبار دامنه، به تمام صفحات و کل دامنه سایت مربوط است. این راهنماها یک منبع همه جانبه هستند که تمام اطلاعات مرتبط با موضوع مورد نظر را پوشش میدهد. به جای تمرکز بر یک منبع بک لینک، تلاش کنید بک لینک هایی را از سایت های مختلف، به طور متنوع و در صفحات مختلف بدست آورید. سایت moz با اندازه گرفتن فاکتورهایی که معمولا منجر به توبیخ شدن از سوی گوگل میشوند امتیاز اسپم سایت ها را میسنجد. لینک سازی خارجی موجب افزایش ترافیک سایت شما خواهد شد. Artic le h as been c​reat​ed  with GSA Con​te᠎nt​ G᠎enerat᠎or Demov ersion !

به همین دلیل حجم بک لینک های گرفته شده از این صفحه به حدی بالا می رود که پیج تبدیل به لینک فارم (مزرعه لینک) خواهد شد. دامنههایی که اعتبار بالاتری دارند از نظر گوگل معتبرتر هستند. https://xseo.ir/link-building چه این مقدار برای یک سایت کمتر باشد آن سایت معتبرتر است. حال زمان آن رسیده است که با شیوه های مختلف بک لینک گیری موثر بر سئوی سایت آشنا شوید. گوگل با ایجاد و معرفی این ویژگی، به نوعی اعلام کرد که به لینکهای مختلف امتیازات متفاوتی اطلاق میکند و هر لینک جایگاه خودش را خواهد داشت. این ویژگی، همانطور که از نام آن پیداست، به زمانی اختصاص دارد که کاربر سایت شما، به آن لینک میدهد. معمولا این قسمت از متن را با فونت متفاوت مینویسند تا توجه مخاطب را جلب کند و بداند این متن قابل کلیک کردن است. در مثال بالا که انکرتکست عبارت «نرم افزار کاربر مجازی» میباشد، انتظار بر این است که اگر بر روی آن کلیک کنیم صفحه ای درباره «نرم افزار کاربر مجازی» باز شده و توضیحات لازم درمورد این نرم افزار را ارائه دهد.

تمرکز بر روی یک کلمه کلیدی مهم است اما نباید هر دو صفحه یک موضوع را توضیح دهند. رپورتاژ برای بهبود رتبه هر سایت لازم است اما به تنهایی کافی نیست. بک لینک محتوایی هم بر بهبود سئو سایت بسیار تاثیرگذار است و هم بازدید مناسبی به سایت شما هدایت میکند. گوگل در کل دید خوبی نسبت به لینکهای خریداری شده ندارد و از آنجایی که سایتها با خرید لینک فالو میتوانستند به راحتی به بازدید خوبی برسند و از آن طرف نیز در سئو رشد کنند، گوگل تصمیم گرفت ویژگی Sponsored را به عنوان یک صفت رسمی، اعلام کند و در راه برابری فرصت ها برای رشد سایت، قدمی بزرگ بردارد. در ضمن خوبی روشهای بالا این است که اکثر رقیبان شما قادر به آنالیز و پیش بینی حرکات بعدی شما نیستند و تاثیر قویتری روی برند شما دارد. انکرتکست در حقیقت نماینده موضوع صفحه (لینک داده شده) است و به کاربران و موتور جستجو اعلام میکند که اگر بر روی آن کلیک کنند وارد صفحه ای میشوند که درباره انکر تکست توضیحات کاملی ارائه داده است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney