مسافر خطوط هوایی ساوت وست عکس برهنه را به پروازهای دیگر می‌فرستد

خلبان یک پرواز خطوط هوایی جنوب غربی پس از ارسال یک عکس برهنه برای مسافران دیگر، خلبان هواپیما تهدید کرد که پرواز را لغو خواهد کرد.

این حادثه، مربوط به سرویس انتقال فایل AirDrop اپل، شامل پروازی از فرودگاه ویلیام پی هابی هیوستون به کابو سن لوکاس، مکزیک بود.

“بنابراین معامله اینجاست، اگر این روند ادامه پیدا کند در حالی که ما روی زمین هستیم، من باید به سمت دروازه عقب نشینی کنم، همه باید پیاده شوند، ما باید امنیت را درگیر کنیم و … این خلبان در ویدیویی که حدود 2.7 میلیون بار در TikTok دیده شده است، شنیده می‌شود که می‌گوید: تعطیلات خراب خواهد شد.

“بنابراین شما مردم، هر چیزی که ایردراپ است، از ارسال عکس های برهنه دست بردارید و بیایید خود را به کابو برسانیم.”

مسافر Teighlor Marsalis این ویدئو را ضبط کرد و به CNN گفت که او و دوستانش به تازگی سوار هواپیما شده اند که او و اطرافیانش اعلانی مبنی بر اشتراک گذاری فایل ها از طریق AirDrop دریافت کردند.

مارسالیس گفت که پرونده را رد کرده است، اما دو زن جلوی او آن را پذیرفتند و عکس را به او نشان دادند.

او گفت: «این یک مرد برهنه بود که خودش را برای همه ایردراپ کرده بود.

مارسالیس گفت که زن دیگری را دید که از این عکس ها ناراحت شد و اتفاقی را که برای یک مهماندار هواپیما رخ داد را گزارش کرد.

یک مهماندار رفت تا به خلبان بگوید که چه اتفاقی افتاده است، و مارسالیس گفت که شروع به فیلمبرداری کرد زیرا فکر می کرد اتفاقی قرار است بیفتد.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney