مجسمه محبوب “واینرمن” به رستوران ویرجینیای غربی بازگشتCNN

یک رستوران ویرجینیای غربی پس از بازگرداندن مجسمه محبوبش “وینرمن” جشن می گیرد.

بر اساس یک خبر در 19 ژانویه از دفتر کلانتر شهرستان کاناوها، این مجسمه از رستوران Dairy Winkle در چارلستون، شهرستان Kanawha، ویرجینیای غربی به سرقت رفت.

کسب و کار در 11 ژانویه دچار آتش سوزی شد. صاحب رستوران گزارش داد که در روزهای پس از آتش سوزی، شخصی وارد ساختمان شد و مجسمه را دزدید.

این مجسمه ارزشمند یک هات داگ انسان‌نما خندان را نشان می‌دهد که لب‌هایش را می‌لیسد و بطری‌های سس کچاپ و خردل را فشار می‌دهد. کلانتری این مجسمه را به عنوان “تازه کاری ارزشمند” با ارزش 1000 دلار توصیف کرد.

کلانترها اطلاعاتی در مورد محل نگهداری مجسمه دریافت کردند و آن را پیدا کردند. بنا بر این خبر، مجسمه سالم و بدون آسیب به Dairy Winkle بازگردانده شد.

در فیس بوک، صاحب رستوران از افسرانی که در بازگرداندن مجسمه کمک کردند تشکر کرد. در این پست آمده است: “وینرمن پیدا شده بود و به سلامت به DairyWinkle بازگردانده شد.” از افسرانی که او را به خانه بازگرداندند متشکرم».

به گفته کلانتری یک مظنون شناسایی نشده است و تحقیقات فعال در حال انجام است.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney