مارلن شیاپا: وزیر فرانسوی به دلیل حضور بر روی جلد مجله پلی بوی مورد انتقاد قرار گرفته استCNN

مارلن شیاپا، وزیر دولت فرانسه پس از حضور بر روی جلد مجله پلی بوی مورد انتقاد اعضای حزب خود قرار گرفت.

شیاپا، وزیر دولت از سال 2017، برای همراهی با یک مصاحبه 12 صفحه ای در مورد حقوق زنان و LGBT، روی جلد مجله ظاهر شد. شیاپا که در حال حاضر وزیر اقتصاد اجتماعی و انجمن های فرانسه است، با لباس سفید روی جلد ظاهر شد.

شیاپا مدت‌ها مدافع حقوق زنان بوده است و در سال 2017 به عنوان اولین وزیر برابری جنسیتی کشور منصوب شد. در این نقش، او با موفقیت قانون جدید آزار جنسی را رهبری کرد که باعث می شد مردان در محل جریمه شوند. صدا زدن، آزار و اذیت یا تعقیب زنان در خیابان.

ظاهر او انتقاد همکاران سیاسی او از جمله الیزابت بورن نخست وزیر فرانسه را برانگیخت.

BFMTV وابسته به CNN روز شنبه گزارش داد که بورن شیاپا را از روی جلد بیرون کشید و به او گفت “این کار مناسب نیست، به خصوص در این دوره”.

فرانسه در حال حاضر از یک بحران سیاسی و اجتماعی ناشی از اقدام امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه در اصلاحات بحث برانگیز بازنشستگی، علیرغم اعتراضات گسترده عمومی، به سر می برد.

– منبع: CNN
” data-fave-thumbnails=”{“big”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/230323082428-video-thumbnail-france-pension-reform -explainer-3.jpg?c=16×9&q=h_540,w_960,c_fill” }, “small”: { “uri”: “https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/230323082428 -video-thumbnail-france-pension-reform-explainer-3.jpg?c=16×9&q=h_540,w_960,c_fill” } }” data-vr-video=”” data-show-html=”“data-byline-html=”” data-check-event-based-preview=”” data-network-id=”” data-details=””>

تصویر تصویری اصلاحات بازنشستگی فرانسه توضیح داد 3

زباله ها در خیابان های پاریس جمع آوری می شوند. در اینجا دلیل آن است

ساندرین روسو، سیاستمدار حزب سبز و فعال حقوق زنان گفت: «ما در میانه یک بحران اجتماعی هستیم، مسئله پلیس وجود دارد، مردم بین مرگ و زندگی هستند و من این تصور را دارم که پشت پرده دود هستم. ، روز پنجشنبه به BFMTV گفت.

ژان لوک ملانشون، سیاستمدار فرانسوی، که در انتخابات ریاست جمهوری 2022 سوم شده است، هم از ظاهر شیاپا و هم از تصمیم امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه برای مصاحبه با مجله کودکان Pif Gadget در این هفته انتقاد کرد.

«در کشوری که رئیس جمهور در پیف و وزیرش در پلی بوی بیان می کند، مشکل در اپوزیسیون خواهد بود. ملانشون روز شنبه در توییتی نوشت فرانسه از ریل خارج می شود.

شیاپا روز شنبه در توییتی به منتقدانش پاسخ داد: «ایستادن برای حق زنان برای کنترل بدنشان، در همه جا و در هر زمان وجود دارد. زنان در فرانسه آزاد هستند. با احترام به منتقدان و منافقین.»

جرالد دارونین وزیر کشور فرانسه روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبری CNews از شیاپا دفاع کرد و او را “زنی با شخصیت” خواند.

او گفت: “می خواستم بگویم مارلین شیاپا یک سیاستمدار زن شجاع است، او شخصیت خاص خود را دارد و سبک او مال من نیست، اما من به آن احترام می گذارم.”

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney