لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت تقریباً در تایتانیک بازی نکردند.CNN

جیمز کامرون جزئیات شگفت انگیزی از ساخت فیلم پرفروش تایتانیک که ماه آینده بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد، به اشتراک می گذارد.

در یک مصاحبه ویدیویی جدید با GQ، این کارگردان تحسین شده فاش کرد که تقریباً انتخاب بازیگران لئوناردو دی کاپریو یا کیت وینسلت را به پایان رسانده است – دو بازیگر نقش اول رمانتیک او، که حرفه آنها به عنوان ستارگان سینمای هالیوود با فیلم برجسته برنده اسکار تثبیت شد.

کامرون وقتی در نظر داشت بازیگران نقش عاشقان متقاطع را در کشتی اقیانوس پیمای مرگبار بازی کنند، توضیح داد که در ابتدا به فکر شخصی مانند گوئینت پالترو برای رز بود و وینسلت به عنوان یک گزینه پیشنهاد شد. بسیاری از انواع

او در این ویدئو گفت: “در واقع من در ابتدا کیت را ندیدم.” او چندین درام تاریخی دیگر هم انجام داده بود و به «کرست کیت» شهرت داشت که کارهای تاریخی انجام می داد. (درست است که سه تیتراژ پیش از تایتانیک بازیگر ریدر درام های لباس دوره ای بودند – Sensibility and Sensibility در سال 1995 و پس از آن جود و هملت یک سال بعد.)

کامرون بعداً گفت که می‌ترسید که انتخاب وینسلت «مثل تنبل‌ترین بازیگران جهان» باشد، اما او موافقت کرد که در نهایت او را ملاقات کند. البته او فکر می کرد که “فوق العاده” بود و بقیه تاریخ است.

در همین حال، با دی کاپریو، سکته های اولیه وجود داشت.

دی کاپریو پس از یک ملاقات اولیه “هیستریک” با این بازیگر دلسوز، که در آن همه زنان در دفتر تهیه کننده به نوعی به اتاق کنفرانس با کامرون ختم شدند، دی کاپریو به یک تست نمایشگر با وینسلت که قبلاً بازیگر آن زمان بود دعوت شد. .

اما وقتی ستاره رومئو + ژولیت وارد شد، وقتی فهمید که باید خطوطی را بخواند و با وینسلت ژست بگیرد تا ترکیب شیمیایی آنها را در دوربین بسنجد، شگفت زده شد.

کامرون گفت: “او به این فکر می کرد که ملاقات دیگری برای ملاقات با کیت است.”

او به یاد آورد که به این زوج گفت: “ما فقط چند خط فیلمبرداری می کنیم و من آن را فیلمبرداری می کنم.”

اما دی کاپریو که تا آن زمان در چندین فیلم بازی کرده بود و در سال 1993 برای فیلم What’s Eating Gilbert Grape نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، به کامرون گفت: “یعنی من می خوانم؟ … من نمی خوانم.” باید برای نقش های سینمایی تست بازیگری می داد.

کامرون بدون از دست دادن به ستاره رسید و گفت: “باشه، ممنون که آمدی.”

کارگردان سپس به دی کاپریو توضیح داد که پروژه بسیار بزرگی است که پیش روی آن ها قرار گرفته است، اینکه چگونه فیلم دو سال از زندگی او را می گیرد و چگونه او “با تصمیم گیری بد بازیگری آن را خراب نمی کند.” ”

کامرون به این بازیگر جوان گفت: «پس یا می‌خوانی یا نقش را نمی‌فهمی».

دی کاپریو با اکراه به اعتبار خود عمل کرد.

کامرون به یاد آورد که چگونه بازیگر با ایجاد یک شیمی الکتریکی با وینسلت که بعداً در خود فیلم آشکار شد، “روشن” شد و “به جک تبدیل شد”.

تایتانیک در 19 دسامبر 1997 در سینماها اکران شد و در نهایت 11 جایزه اسکار از جمله بهترین کارگردانی را برای کامرون دریافت کرد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما