قیمت برنج ایرانی و خارجی در بازار چقدر است؟

در رفتن– قیمت برنج ایرانی کیلویی 174 هزار تومان. برنج 10 کیلویی طارم هاشمی که گران ترین نمونه ایرانی بازار است یک میلیون و 740 هزار تومان به فروش می رسد و قیمت هر کیلو را باید معادل 174 هزار تومان در نظر گرفت. ارزان ترین برنج ایرانی بازار که به برنج شیرودی تنتیم بازار نیز معروف است، کیلویی ۶۵ هزار تومان است. برنج هندی و پاکستانی معمولا ارزانتر از برنج ایرانی به فروش می رسد و برنج بازار تایلند با قیمت کیلویی 12 هزار تومان ارزان ترین برنج فعلی بازار است. حدود یک ماه پیش انجمن واردکنندگان برنج از احتمال کاهش 40 درصدی قیمت این محصول به شرط جایگزینی برنج جدید و رونق بازار خبر داده بود. آماری از عرضه برنج به بازار در این مدت وجود ندارد اما در حال حاضر خبری از کاهش قیمت نیست. نشان می دهد که قیمت برنج نسبت به یک ماه قبل تغییری نکرده است.

قیمت انواع برنج ایرانی

لطفا فرار کنید، قیمت برنج طارم هاشمی که گران ترین نمونه ایرانی بازار است، کیلویی 174 هزار تومان است. هم اکنون کیسه های 10 کیلویی برنج طارم هاشمی با قیمت یک میلیون و 740 هزار تومان به گیلان عرضه می شود. برنج ممتاز هاشمی و برنج طارم نیز از گران ترین نمونه های ایرانی هستند که به ترتیب کیلویی 158 هزار تومان و 142 هزار تومان به فروش می رسند. برنج ۱۰ کیلویی عالی هاشمی مهماندوست یک میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و برنج ۱۰ کیلویی طارم عالی گلستان یک میلیون و ۴۲۹ هزار تومان به فروش می رسد. برنج 10 کیلویی برنج هاشمی خمام تیتی اکنون یک میلیون و 400 هزار تومان است و باید ارزش هر کیلو از این برنج را 140 هزار تومان بدانیم. این ارقام مربوط به گران ترین نمونه های برنج ایرانی در بازار است و اکنون باید کف قیمت هر کیلو از این محصول را در نظر بگیریم که تقریبا 65 هزار تومان است. در بازار هستیم و برخی از خرده فروشان سطح شهر برنج ساده را به نام «کالا رجیسان بازاری» در کیسه های پنج کیلویی به قیمت 325 هزار تومان می فروشند، بنابراین قیمت هر کیلو معادل 65 هزار تومان است. فروشندگان برنج تارم برند رویسا را ​​کیلویی 70 هزار تومان می فروشند. قیمت هر کیلو برنج ایرانی فجار هایلی به 86 هزار و 900 تومان رسیده است و برای خرید برنج قهوه ای کهربایی باید 87 هزار و 500 تومان کنار گذاشته شود.

قیمت برنج خارجی است

قیمت برنج بازار تایلند در کیسه های 10 کیلویی 125 هزار تومان است. به این ترتیب قیمت برنج تایلندی کیلویی 12 هزار و 500 تومان است که پایین ترین قیمت برنج در بازار است. با این حال، برنج تایلندی ممکن است در فروشگاه های خرده فروشی با کیفیت های متفاوت قیمت بالاتری داشته باشد. به طوری که قیمت برنج تایلندی در برخی خرده فروشی ها به کیلویی 23 هزار تومان می رسد. برنج پاکستانی و هندی معمولاً گرانتر از برنج تایلندی فروخته می شود. 10 کیلو برنج به چارلی پاکستانی 275 هزار تومان فروخته می شود. برنج پاکستانی هر کیلو شهر دخیر معادل 35 هزار تومان و برنج پاکستانی 38 هزار تومان به فروش می رسد. کیسه ای 10 کیلویی برنج هاشمی باسماتی که یکی از گران ترین انواع برنج پاکستانی در بازار است، اکنون 600 هزار تومان به فروش می رسد، بنابراین باید ارزش هر کیلو را 60 هزار تومان در نظر بگیریم. از مدل های مختلف برنج هندی می توان به کیسه های یک کیلویی نیز اشاره کرد که هم اکنون در سوپرمارکت ها و سایر خرده فروشی ها حدود 43 هزار تومان قیمت دارد و یکی از ارزان ترین انواع برنج هندی در بازار است. خرید یک کیلو برنج هندی پر دانه 49 هزار تومان است و برنج هندی ممتاز که یکی از گران ترین مدل های هندی است، کیلویی 50 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی در بازار

انواع برنج

قیمت هر کیلو

برنج ایرانی

174 هزار تومان

برینج ایرانی مموتز هاشمی مهمان‌دوست

158 هزار تومان

برینگ ایرانی تارم مموتز گولستان

142 هزار تومان

برینج ایرانی هاشمی خمام تی‌تی

140 هزار تومان

برنج ایرانی شیرودی

65 هزار تومان

برینگ pakistani super basmati hashmi

60 هزار تومان

برینگ هیندی mumtaz razvi

50 هزار تومان

برینگ هیندی دانه بلند تایفه

49 هزار تومان

طبیعت هندی

43 هزار تومان

برنج پاکستانی

38 هزار تومان

برینگ خاطرات شهر پاکستان

35 هزار تومان

برینگ پاکستانی چارلی

27 هزار و 500 تومان

برنج تایلندی

12 هزار و 500 تومان

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت

تماس با ما