فوتبال کالج به مسابقه برگشت اجتناب ناپذیر خود در جورجیا-آلاباما می رسد

جورجیا، ماموت تدافعی، و آلاباما، غارنورد همیشگی، به نظر می‌رسید که در تمام فصل در صدر فوتبال دانشگاهی قرار دارند.

آنها در مسابقات قهرمانی کنفرانس جنوب شرقی در دسامبر به یکدیگر شلیک کردند – بازی ای که در آن بولداگ ها به سختی شبیه غول بزرگی بودند که در اولین بازی خود بودند. در روز جمعه، هر تیم از حریف خود در مرحله نیمه‌نهایی فوتبال کالج گذشت و این شانس را به دست آورد که در بازی برای تاج ملی در ایندیاناپولیس در 10 ژانویه – اگر بازی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مختل نشود – دوباره با هم دیدار کنند.

آلاباما (13-1) که 6 عنوان قهرمانی ملی را زیر نظر نیک سابان کسب کرده است (او در سال 2007 هدایت تیم را برعهده گرفت)، به ششمین بازی قهرمانی ملی خود از سال 2015 پیش رفت. گرجستان (13-1)، برنامه ای که نزدیک شده است اما از سال 1980 تاکنون قهرمانی ملی نکرده است و به دومین بازی عنوان ملی خود در پنج سال گذشته صعود کرده است (بولداگز در سال 2018 در وقت اضافه به آلاباما باخت).

آلاباما، پس از شکست دادن ایالت اوهایو در ژانویه برای پایان دادن به یکی از غالب‌ترین فصل‌ها در تاریخ فوتبال کالج، وارد فصل 2021 شد و بقیه کشور در پی آن بودند.

به نظر نمی رسد که به نتایج فصل گذشته ادامه دهد، زیرا Crimson Tide – که تعداد انگشت شماری از بازیکنان را در درافت NFL 2021 از دست داد، از جمله برنده جایزه Heisman 2020، DeVonta Smith – به سختی در افتتاحیه SEC خود از فلوریدا گذشت و کمتر به تگزاس A&M باخت. از یک ماه بعد

به گزارش 247Sports، گرجستان که وارد سال 2021 با رتبه برتر استخدام در این کشور شد، رتبه شماره را از آن خود کرد. 1 امتیاز در طول برنامه خود و بدون شکست در بازی کنفرانس.

و آلاباما، علی‌رغم ناهماهنگی‌هایش، همچنان به عنوان پنج تیم برتر در فینال فصل عادی خود مقابل آبرن باقی ماند. سابان که مثل همیشه سختگیر بود، انتقادات هوادارانش از ناقص بودن تیمش را قبل از مسابقات کاسه آهنین در اواخر نوامبر اعلام کرد.

سابان در برنامه رادیویی خود گفت: «وقتی به اینجا آمدم، همه از بردن یک بازی خوشحال بودند. حالا دیگر از بردن یک بازی خوشحال نیستیم.»

یک هفته پس از بردشان در Iron Bowl، اگرچه در تهاجمی در بازی راکد بود، Crimson Tide بهترین دفاع کشور را شکست، و بیش از 500 یارد از مجموع حمله را در برابر تیمی از جورجیا که فقط 250 یارد در هر بازی اجازه می‌داد، جمع آوری کرد. قبل از تسلیم 41 امتیاز به آلاباما، بولداگز تنها یک بار در این فصل بیش از 13 امتیاز در یک بازی از دست داده بود.

این باخت باعث شد کربی اسمارت، مربی جورجیا، که زمانی کمک مربی تیم سابان در آلاباما بود، در برابر سرمربی سابقش به 0-4 برسد.

پس از آن، اسمارت به خبرنگاران گفت که باخت شرم آور پس از یک فصل شکست ناپذیر آسیب چندانی به روان بولداگ ها وارد نکرد.

اسمارت گفت: «کاری که انجام داد این بود که انرژی ما را دوباره تقویت کرد. “این شما را دوباره متمرکز می کند.”

این در شکست 34-11 گرجستان بر شماره 11 مشهود بود. 2 Michigan in the Orange Bowl، یک بازی فیزیکی که در آن واحد دفاعی بولداگ تقریباً عالی بود.

استتسون بنت در مراسم اهدای جایزه پس از بازی اورنج بول گفت: «ما می دانستیم که بهتر از بازی گذشته هستیم.

بولداگ‌ها این شانس را خواهند داشت که انتقام عملکرد ضعیف خود را در خط مبارزه بگیرند، جایی که در بازی قهرمانی SEC مورد آزار و اذیت قرار گرفتند. در حالی که جورجیا در تمام فصل مشکلی برای تحت فشار قرار دادن مدافعان حریف نداشت، این تیم چند هفته پیش در مقابل آلاباما اخراج نشد.

اما دفاع ورزشی بولداگ ها، همانطور که در ورزشگاه نفت لوکاس با انگیزه خواهد بود، در بهترین حالت خود با خط حمله آلاباما روبرو خواهد شد.

زمانی که کریمسون تاید در طول فصل عادی با مشکل تهاجمی مواجه شد، اغلب به دلیل ناهماهنگی در عملکرد خط حمله خود بود. در مقابل آبرن، خرابی‌های متعدد در حفاظت از پاس به عجله‌کنندگان این امکان را داد که راه‌های آسانی برای سرنگون کردن کوارتربک برایس یانگ داشته باشند (او هفت بار اخراج شد).

با این حال، در بازی عنوان کنفرانس، یانگ زمان و حفاظت لازم را داشت تا گیرنده‌های پایین زمین را پیدا کند و با پاهایش بازی کند. و در مقابل Bearcats در Cotton Bowl، خط حمله Crimson Tide راه را برای فرار برایان رابینسون جونیور باز کرد. برای رسیدن به اوج حرفه ای عجله کرد زیرا آلاباما از سینسیناتی گذشت تا به بازی عنوانی صعود کند.

مسابقه قهرمانی – اگر از مسیر خارج نشود – هفتاد و دومین دیدار دو تیم خواهد بود. آلاباما در هفت دوره گذشته پیروز شده است و این هفتمین فصل متوالی SEC خواهد بود که حداقل یک تیم را به بازی قهرمانی ملی می فرستد.

فوتبال کالج، اگرچه مطمئناً به جهات متعددی توسط همه‌گیری مختل شده بود، اما قبل از شروع بازی‌های کاسه، بیشتر این فصل را با وقفه‌های کمی پشت سر گذاشت. اما از آنجایی که نوع بسیار مسری Omicron منجر به افزایش موارد در سراسر کشور شد، لیگ ها برنامه های خود را به هم ریختند، چندین بازی کاسه ای لغو شدند و کالج فوتبال پلی آف پروتکل های بهداشتی خود را به امید حفظ مهم ترین بازی ها تغییر داد.

اواخر جمعه شب، در حالی که چند ثانیه تا نهایی شدن پیروزی آنها بر میشیگان باقی مانده بود، بولداگ ها آماده به نظر می رسیدند که مایع خنک کننده ای را روی سر مربی برنده بریزند.

اسمارت به جای شرکت در ژست جشن بازیگوش، در حال صحبت قاطعانه با بازیکنانش بود و تلاش آنها برای دوش گرفتن زودهنگام را تکان می داد.

پس از یکی از بهترین فصل های آنها در سال های اخیر، دشمنی آشنا در انتظارش است. کار هنوز تمام نشده است

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney