فرانسه با شکست لهستان به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی راه یافت

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

فرانسه در روز یکشنبه برای لهستان بسیار قوی بود و کیلیان امباپه را به ثمر رساند و با گل رکورد اولیویه ژیرو در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی با نتیجه 3-1 پیروز شد. ژیرو با 52 گل بهترین گلزن تاریخ فرانسه شد. علامتی که او با تیری هانری به اشتراک گذاشت. برای همه به روز رسانی ها و نظرات در طول مسابقه، وبلاگ زنده FRANCE 24 را در زیر بخوانید.

جام جهانی فوتبال 2022
جام جهانی فوتبال 2022 © استودیوی گرافیکی FMM

فرانسه بازی را در حمله آغاز کرد اما بازی کنترل شده و صبورانه لهستان بازی را حفظ کرد تا اینکه ژیرو با شلیک گلوله ای به بدنش و دروازه بان وویچک شزنی از کنار دروازه بان گذشت تا بازی را 1-0 کند. بعد از استراحت نوبت امباپه بود: مهاجم 23 ساله دو گل با توپ زد که نتیجه را 3-0 کرد.

پایان مسابقه رنگ و بویی رقت انگیز داشت: روبرت لواندوفسکی از لهستان در اواخر وقت اضافه در یک پنالتی پس از برخورد ضربه ای به دست دایوت اوپمکانو در نزدیکی دروازه فرانسه گلزنی کرد و نتیجه نهایی 3-1 شد.

فرانسه هم اکنون به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات می رود.

اگر لایو بلاگ قابل مشاهده نیست، لطفاً صفحه را تازه کنید.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney