فرارو | رونمایی از امواج مایکروویو GPS

فرارو- در این مراسم شرکت صنایع گلدیران از مایکروویوهای جدید برند جی پلاس رونمایی کرد. این شرکت به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی تولید کننده مایکروویو غیر توکار موفق به سرمایه گذاری مستقیم و ایجاد خط تولید مدرن و نیروی انسانی آموزش دیده شد و علاوه بر تولید کالاهای رضایت بخش گام موثری در زمینه استخدام.

لطفا فرار کنید در حال حاضر مایکروویوهای جی پلاس تنها مدل های موجود در بازار هستند که موفق به دریافت تاییدیه های سازمان استاندارد برای محصول و سازمان انرژی اتمی برای خط تولید شده و دارای 24 ماه گارانتی شرکت معتبر می باشند. گلدیران.

تاکنون تنها انتخاب موجود در بازار برای مردم، مایکروویوهای غیرقانونی وارداتی از مبادی غیر رسمی و بدون تاییدیه و ضمانت نامه معتبر بود.

رونمایی از امواج مایکروویو GPS

لازم به ذکر است که این محصول دارای تکنولوژی بالا و حساس می باشد، بنابراین در دسته کالاهایی قرار می گیرد که در تمامی مراحل تولید، بسته بندی، حمل و نقل و نگهداری باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و کالاهای غیررسمی را نمی توان محصولی رضایت بخش دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلدیران، کسری خزنی مدیر تولید محصولات مایکروویو رونمایی از GPS این محصول را یک روز خوب در تاریخ برگزاری این محصول دانست و افزود: با توجه به تکنولوژی بالای مورد نیاز برای تولید این محصول و در دسترس بودن. یک محصول راضی و استاندارد داخلی در میان انبوه نمونه های خارجی بدون تاییدیه معتبر در کیشور، وظیفه خود می دانستیم که برای تولید آن گام برداریم و علاوه بر ارائه کالای باکیفیت و رضایت بخش، محصول را نیز تکمیل کنیم. نمونه کارها از جی پلاس

رونمایی از امواج مایکروویو GPS

وی با پیامی تقدیر و احترام از حضور سفیران رسانه، از عرضه چهار مدل جی پی اس مایکروویو به بازار در شهریور ماه سال جاری (1401) خبر داد.

پوریا ضیایی مدیر عملیات کل صنایع گلدیران نیز در جمع مخاطبان اصحاب رسانه با اشاره به تلاش گسترده گلدیران در راه اندازی خط تولید و اخذ تاییدیه های سازمان استاندارد و انرژی اتمی مربوط به این محصول در قزوین (کاسپین) ) کارخانه یکی از دلایل مهم موفقیت می باشد که برای دستیابی به این نتایج شرکت گلدیران از سال 1376 تاکنون به صورت مستمر با رعایت استانداردهای جهانی در خدمت رسانی به مصرف کنندگان فعالیت می کند.

وی همچنین استانداردهای سختگیرانه شرکت گلدیران در تایید محصولات نهایی خط تولید را یکی از مهم ترین عوامل کیفیت مایکروویو جی پی اس عنوان کرد.

رونمایی از امواج مایکروویو GPS

مایکروویوهای جی پی اس محصولات کارآمدی هستند که با ظرفیت ها و ویژگی های مختلف تولید می شوند. مدل های مختلف این محصول دارای قابلیت های پخت متنوعی از جمله گریل، کانوکشن و ترکیبی و همچنین برنامه های پخت خودکار، حرارت دهی، یخ زدایی و سرخ کردن با روغن کم (Home Fry) می باشد. گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش این محصول تجربه جدیدی را در سبک زندگی خانواده ایرانی به ارمغان می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و خرید مایکروویو جی پی اس می توانید به سایت گلدیران پلاس (www.Goldiranplus.ir) و نمایندگی های مجاز آن در سراسر کشور مراجعه نمایید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney