«سینماها بازار ایده‌های رایگان هستند»

تصور اشتباهی که مردم در مورد تجارت سینما دارند چیست که شما سعی کرده اید آن را اصلاح کنید اما موفق نشدید؟

قیمت بلیط. حتی با وجود تمام نوآوری‌ها و پیشرفت‌ها در فناوری، و سیستم‌های صوتی و صفحه‌نمایش‌های ممتاز – همه راه‌هایی که تجربه سینما را در یکی دو دهه گذشته بهبود بخشیده‌ایم، هنوز هم میانگین قیمت بلیط امروز است. بر اساس هزینه زندگی کمتر از دهه 1970 است. و با این حال مردم همیشه می گویند بلیط های سینما خیلی گران است.

بزرگترین چالش های پیش روی تجارت نمایشگاه های تئاتری در آینده چیست؟

من فکر می‌کنم چالش‌های وجودی – همه‌گیری، جنگ‌های جریانی – از بین رفته‌اند. من در 30 سال گذشته در مورد آینده کسب و کار واقعاً خوشبین هستم. بزرگترین چالش فوری این است که اصلاح ترازنامه ها مدتی طول می کشد.

در دراز مدت، هنوز هم دو چیز است: ایجاد و توزیع فیلم‌های واقعاً خوب که برای همه جمعیت‌شناسی در همه ژانرهای مختلف جذاب هستند، با بازیگران مختلف و مضامین متنوع، و تجربیات عملیاتی واقعا خوب در سالن‌هایی که تنوع و ارزش‌های متفاوتی را نیز ارائه می‌دهند. قضاوت ها اگر شرکای استودیو به ساخت فیلم‌های واقعاً خوب ادامه دهند که برای مخاطبان مختلف جذاب باشد، و ما همچنان به نوآوری و ارتقای تجربیات سینما ادامه دهیم، من نسبت به سلامت بلندمدت این صنعت بسیار خوش‌بین هستم.

قبل از این که این شغل را شروع کنید، عاشق سینما بودید؟

من فیلم دوست دارم اما من اساساً عاشق متمم اول قانون اساسی و وکیل متمم اول در واشنگتن بودم. اعضای ما همه چیز را بازی خواهند کرد: رادیکال ترین، چپ ترین فیلم آنارشیستی، محافظه کارانه ترین فیلم مذهبی، و ما از هر دو طرف اعتراض می کنیم. برای من همیشه اینطور بود، “بیاورش”. سینماها تالارهای شهر جامعه مدرن هستند. اینجا جایی است که مردم می روند تا چیزی را به طور دسته جمعی تجربه کنند و سپس در مورد مسائل روز بحث کنند.

چیزی که کمتر از همه از دست می دهید چیست؟

نمی‌دانم حداقل دلم برای چه کسی تنگ می‌شود، دانش‌آموزان واقعاً تهاجمی در هالیوود یا دانش‌آموزان واقعاً تهاجمی در واشنگتن دی سی بسیاری از این افراد دوستان واقعاً خوب من هستند. من روابط پایداری هم با افراد خلاق و هم با مدیران استودیو خواهم داشت، اما، می دانید، گاهی اوقات فقط به این دلیل که یک استودیو بزرگ را اداره می کنید یا یک سناتور ایالات متحده هستید، به این معنی نیست که همه چیز را می دانید. من آن را از دست نخواهم داد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت

تماس با ما