سرجی روبرتو: ما منتظر بازگشت عیسی هستیم

کد خبر : 1896745 |
29 مارس 1401 ساعت 11:58 |
30 هزار بازدید |

12
نقطه نظر

سرجی روبرتو، هافبک بارسلونا می گوید همه در این باشگاه از بازگشت لیونل مسی استقبال می کنند.

سرجی روبرتو: ما منتظر بازگشت عیسی هستیم

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به پایان می رسد و با اتفاقاتی که در دیدار مقابل رن رخ داد، احتمال ادامه همکاری دو طرف بسیار کم است.

پاری سن ژرمن در دیدار روز گذشته با نتیجه 0-2 شکست خورد و هواداران این تیم که از عملکرد چند هفته اخیر بازیکنان و به خصوص حذف از لیگ قهرمانان اروپا با شکست مقابل بایرن مونیخ عصبانی بودند، این تیم را هو کردند. تیم

ستاره آرژانتینی پس از سوت پایان بازی برای عذرخواهی از هواداران به همراه سایر بازیکنان روی زمین نماند و در حالی که عصبانی و ناراحت به نظر می رسید بلافاصله به روی تخت رفت.

1834124

همین موضوع باعث شد شایعه جدایی او از پاری سن ژرمن در پایان فصل قوت بگیرد و روبرتو پس از پیروزی مقابل رئال مادرید و زدن اولین گل تیمش در این بازی از بازگشت تیم قدیمی خود استقبال کرد.
او در گفتگو با جیجانتس اف سی گفت: با آغوش باز از او استقبال خواهیم کرد. چه کسی برای بازگشت مسی در این باشگاه آماده است؟ در پایان نمی خواهیم زیاد در این مورد صحبت کنیم زیرا او، رئیس باشگاه، سرمربی یا هرکسی که در این زمینه تصمیم گیری می کند باید خودش تصمیم بگیرد اما از نظر بازیکنان از نظر، باید بگویم که همه ما منتظر بازگشت او هستیم.”
روبرتو درباره اتفاقاتی که در پاریس برای این بازیکن افتاد نیز گفت: او فصل خوبی را پشت سر گذاشت، گل های زیادی به ثمر رساند و پاس های زیادی فرستاد. اما فقط به خاطر حذف از لیگ قهرمانان با او مشکل دارند؟ چنین رفتاری با بازیکنان در این سطح بسیار بد است. اگر او به بارسلونا بیاید، رفتار بسیار خوبی با او خواهیم داشت.»

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney