رنسانس چین پس از ناپدید شدن بنیانگذار بائو فن، تجارت را متوقف کرد و نتایج را به تاخیر انداخت


هنگ کنگ
CNN

China Renaissance، یک معامله‌گر برتر در صنعت فناوری کشور، گفت که تجارت سهام خود را متوقف می‌کند و انتشار نتایج سالانه خود را به تأخیر می‌اندازد زیرا هنوز نمی‌تواند به بنیانگذار خود برسد.

بائو فن، 52 ساله، یک بانک سرمایه گذاری بوتیک را در سال 2005 راه اندازی کرد و از اواسط سال 2005 در دسترس نبود. به گفته این شرکت، فوریه. پس از ناپدید شدن بائو، سهام در رنسانس چین تا 50 درصد سقوط کرد.

رنسانس چین در اواخر فوریه اعلام کرد که دریافته است که بائو با تحقیقات برخی مقامات در این کشور “همکاری می کند”. وی به جزئیات دیگری اشاره نکرد.

رسانه‌های چینی گزارش دادند که بائو می‌تواند در تحقیقات درباره مدیر اجرایی سابق China Renaissance کمک کند.

در یک بایگانی در روز یکشنبه، China Renaissance گفت که حسابرسان به دلیل غیبت بائو قادر به تکمیل کار یا امضای گزارش های خود نیستند. هیئت مدیره همچنین نمی تواند تخمینی از اینکه چه زمانی ممکن است نتایج حسابرسی شده خود را برای سال 2022 تأیید کند یا گزارش سالانه خود را تا مهلت 30 آوریل مطابق با قوانین فهرست بندی هنگ کنگ ارسال کند، ارائه دهد.

در نتیجه معاملات سهام این شرکت از روز دوشنبه متوقف شده است.

بائو به عنوان یک تاجر کهنه کار شناخته می شود همکاری نزدیک با بهترین شرکت های فناوری چین. او ادغام سال 2015 بین دو سرویس تحویل غذای پیشرو در کشور، Meituan و Dianping را تسهیل کرد. امروزه پلتفرم “فوق العاده نرم افزاری” این شرکت ترکیبی در چین وجود دارد.

تیم او همچنین در شرکت‌های چینی خودروهای الکتریکی Nio (NIO) و Li Auto سرمایه‌گذاری کرد و به غول‌های اینترنتی چینی Baidu (BIDU) و JD.com (JD) کمک کرد تا فهرست‌های ثانویه خود را در هنگ کنگ تکمیل کنند.

در آخر هفته، سازمان عالی نظارت بر ضد فساد چین تحقیقاتی را درباره دبیر سابق حزب و رئیس حزب لیو لیانگ آغاز کرد. طبق بیانیه بانک چین، کمیسیون مرکزی بازرسی انضباطی و کمیسیون نظارت دولتی. این بانک دولتی و یکی از چهار وام دهنده بزرگ کشور است.

لیو مظنون به “نقض جدی نظم و انضباط و قانون” است. او یکی از ارشدترین مدیران مالی است که توسط رئیس جمهور شی جین پینگ در یک سرکوب مالی گسترده تر مورد هدف قرار گرفته است.

در ماه ژانویه، وانگ بین، رهبر سابق حزب و رئیس بیمه عمر چین، توسط دادستان‌های سطح ملی به دریافت رشوه و پنهان کردن پس‌اندازهای خارج از کشور متهم شد.

– میشل تو در گزارشگری مشارکت داشت.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما