رنجرز مقابل شیاطین در دور اول پلی آف NHL؟ او را بیاور.

نیوآرک – نیوجرسی دیویلز، رایان گریوز یکی از بازیکنان زیادی بود که پنج شنبه شب در برابر رنجرز طعم رقابت های پلی آف را چشید – و دلیل خوبی هم داشت.

در حالی که تنها 7 بازی تا پایان فصل عادی باقی مانده است، شیاطین با 4 امتیاز از رنجرز جلوتر هستند. اگر بازی‌های پلی‌آف امروز آغاز می‌شد، آن رقبای قدیمی در دور اول با هم جفت می‌شدند، مسابقه‌ای که فصل را با صدای بلند باز می‌کرد. اگر به نتیجه می رسید، این زوج می توانستند در مقایسه با بازی پنجشنبه که شیاطین 2-1 برنده شدند، مانند یک اسکیت صبحگاهی احساس شود.

گریوز گفت: “هنوز خون بدی وجود ندارد.” “ما هنوز در بازی 3 این سری نیستیم.”

برای برخی، فکر کردن به اینکه چنین مسابقه ای چگونه خواهد بود، هم سرگرم کننده و هم اعصاب خردکن است. این تیم ها شش بار در مرحله پلی آف به مصاف هم رفته اند، از جمله چندین سری جذاب برای سنین. پیروزی در فینال کنفرانس رنجرز در سال 1994 روی گل وقت اضافه استفان ماتو در بازی 7 یکی از خاطره انگیزترین سری های تمام دوران بود. اما طرفداران شیاطین تا حدودی انتقام گرفته اند، هم با دیدن تیمشان در سه جام استنلی بر رنجرز در طول این مدت، و هم اخیراً با دیدن اینکه شیاطین در فینال کنفرانس سال 2012 رودرروی رنجرز را جارو می کنند. بازی 6 با گل آدام هنریکه به وقت اضافه برنده شد.

اگر امسال تیم ها دوباره به مصاف هم بروند، نبردی بین دو تیم مساوی و باکیفیت خواهد بود.

اخیراً، پاتریک کین و ولادیمیر تاراسنکو – ستارگان تهاجمی قدرتمند با رزومه‌های قهرمان جام استنلی – در همه جا تیراندازان مرگبار و یک دروازه‌بان در کلاس جهانی در ایگور شسترکین دارند. آنها به دنبال بهبود موفقیت سال گذشته با رسیدن به فینال کنفرانس شرق هستند.

شیاطین با استفاده از تمام سرعت و استعداد جوانی که کمی زود به میدان آمده اند به دنبال ساخت فصل موفقیت آمیز شگفت انگیز خود هستند. آنها همچنین دروازه بان Vitek Vanecek را دارند که منبع اعتماد به نفس و ثبات است.

جو آلوی، 24 ساله، یکی از طرفداران شیاطین که برای بخش اصلاحات کانکتیکات کار می کند، گفت: “یک تیم واقعا خوب در دور اول شکست خواهد خورد.”

آلوی با سی جی تتو، 22 ساله، دوست و هم تیمی سابق تیم هاکی دبیرستان ایست هاون در کانکتیکات، سه ساعت رانندگی کرد تا بازی پنجشنبه در مرکز احتیاطی. آلوی پیراهن شیاطین مورد علاقه خود را بر تن داشت در حالی که تتو آبی رنجرز را بر تن داشت. آنها بازی تیمشان را تماشا کردند و نبردهایی را که در این سال ها تجربه کرده بودند، توصیف کردند. بیشتر اوقات در تلویزیون بود، در زیرزمین الوی. گاهی به بازی هم می روند.

آلوی اعتراف کرد که از بازی پلی آف با رنجرز عصبی بود، اما کان. تتو که یک فروشگاه لوازم ورزشی در شهر چشایر دارد، شجاعت بیشتری از خود نشان داد.

تتو گفت: «من اصلاً نگران نیستم، به خصوص با اضافه شدن هایی که انجام داده ایم. اما قطعاً یک نبرد خواهد بود.»

با ورود به بازی روز جمعه مقابل سابرز، رنجرز در هفته‌های اخیر در حال رشد است و برای دومین سال متوالی یک برد تا رسیدن به امتیاز 100 فاصله دارد. این پس از چهار سال رخ می‌دهد که در آن تیم تنها جایگاه پس از فصل خود را داشت، زمانی که در سه بازی توسط کارولینا هاریکنز در مقدماتی موقت پس فصل همه‌گیری 2020 شکست خورد. نیویورک این فصل را آهسته شروع کرد، در حالی که شیاطین شروعی داغ داشتند، اما با عجله در مقابل رنجرز به میدان رفتند.

رنجرز با 9 برد از 11 بازی قبلی خود با یک باخت در وقت اضافه وارد بازی پنجشنبه شد. شیاطین در هشت بازی قبلی خود فقط دو بار پیروز شده بودند. فاصله به قدری کاهش می یافت که رنجرز حتی می توانست با شیاطین برای مقام دوم در بخش متروپولیتن برابری کند. شیاطین گرما را احساس کردند و پاسخ دادند.

آدام فاکس، مدافع رنجرز گفت: «این یک بازی سخت بود. این یک بازی بزرگ برای ما از نظر جدول رده بندی بود. اما برای بازی در تیمی مانند بوفالو، این 2 امتیاز به همان اندازه مهم هستند.”

با نتایج پلی آف و یخ خانگی از بازی پنجشنبه، هر دو تیم با 2 امتیاز عقب افتادند، و برخی از بازیکنان شیاطین گفتند که می‌خواهند لحن بازی‌های بعدی را با رنجرز تنظیم کنند.

گریوز گفت: این تیم خوبی است. “آنها قطعات بزرگی را در ضرب الاجل اضافه کردند و بهتر از زمانی هستند که در تمام سال آنها را بازی می کردیم. این خیلی نشان می دهد که می توانیم مقابل چنین تیمی با نتیجه 2 بر 1 پیروز شویم.”

نتیجه در واقع باعث ایجاد عدم اطمینان بیشتر در جدول رده بندی شد که می توانست ضربه بزرگی به چشم انداز جذاب جدال رنجرز و شیاطین در دور اول وارد کند. هاریکنز در رتبه اول در بخش متروپولیتن قرار دارد، اما روز پنجشنبه به دیترویت باخت و اکنون شیاطین تنها 1 امتیاز از آنها عقب هستند. کارولینا یک بازی اضافی در دست دارد. اگر شیاطین کارولینا را شکست دهند و برنده این بخش شوند، رنجرز در دور اول با هاریکنز بازی خواهد کرد. اگر همه چیز واقعا دیوانه کننده شود، رنجرز همچنان می تواند این بخش را برنده شود.

گریوز در 25 بازی پس از فصل با کلرادو آوالانچ بازی کرد قبل از اینکه در سال 2021 به شیاطین مبادله شود. شیاطین تنها یک بار در سال 2018 به پلی آف راه یافته اند، پس از شکست رنجرز در سال 2012 قبل از باخت به لس آنجلس کینگز. در فینال جام استنلی. اما این تیم با چند تیم اخیر نیوجرسی متفاوت است.

جرارد گالانت، مربی رنجرز گفت: “آنها مهارت و استعداد زیادی دارند.” “آنها واقعا تیم خوبی هستند. یعنی 102 امتیاز دارند. اما آنها هم مثل بازیکنان جوان ما قدم هایی برداشتند. آنها گروهی با اعتماد به نفس هستند.»

این سومین پیروزی شیاطین در چهار بازی مقابل رنجرز در این فصل بود. این بازی به دو وقت اضافه رفت و تنها یک بازی، برد 5-3 شیاطین در نوامبر، با بیش از یک گل قطعی شد.

مثل همیشه زمانی که رنجرز در مرکز احتیاطی حضور دارد، هواداران زیادی در ساختمان حضور داشتند و زمانی که کریس کریدر وانچک را برای تنها گل رنجرز شکست داد، به نظر می رسید که تیم میزبان تازه به گل رسیده است.

با این حال، برای وانچک خوب بود. او این برد را به دست آورد و تنها دروازه بان شیاطین به غیر از تالار مشاهیر مارتین برودر شد که 30 بازی را در یک فصل برای شیاطین برد (برودور 14 بار این کار را انجام داد). در وقت استراحت بازی، وانچک که در حالت چروک ایستاده بود، به اطراف نگاه کرد.

او گفت: امروز لباس های آبی زیادی دیدم. آنقدرها هم جالب نبود. اما باز هم با همه هواداران بهتر است.”

اگر شیاطین در پلی آف با رنجرز روبرو شوند، بهتر است به آن عادت کند.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت

تماس با ما