رمی مارتین پس از فصل راکی ​​تحت تعقیب کانزاس قرار گرفت

نیواورلئان – پس از زنگ پایانی، در حالی که راه خود را در سراسر زمین طی می کرد، گارد انتقال کانزاس، رمی مارتین، پیروزمندانه به طرفداران جیهاوکس خیره شد که به نرده های سوپردام فشار می آوردند تا تا جایی که می توانند به او نزدیک شوند.

«رم-ای! رم-ای!» آنها شعار می دادند.

آنها هنگام معرفی او قبل از بازی دوشنبه شب قهرمانی کشور، نام او را فریاد زدند. و دوباره پس از گام به عقب پرش 3 امتیازی او، تساوی دیرهنگام با کارولینای شمالی را شکست تا به پیروزی 72-69 کمک کند.

این همان مارتینی بود که در زمان انتقال او از ایالت آریزونا قبل از شروع فصل انتظار داشتند. مارتینی که مربی بیل سلف و هم تیمی هایش تصور کرده بودند و امیدوار بودند ببینند.

او پس از تسلط بر Pac-12 با Sun Devils، به عنوان بهترین بازیکن پیش فصل Big 12 وارد این فصل شد، اما در بخشی از ژانویه و بیشتر فوریه به دلیل مصدومیت از مسیر خارج شد. برای ماه‌ها، وضعیت او نامشخص بود، زیرا او از بازیکنی با میانگین 19.1 امتیاز در فصل‌های نوجوانان و بزرگسالان خود با سان دیویلز برای افتخارات تیم اول All-Pac 12 به بازیکنی تبدیل شده بود که به سختی هیچ حضوری نداشت.

پس از یک فصل برجسته 2020-2020 در ایالت آریزونا، مارتین قبل از اعلام تصمیم خود برای انتقال به کانزاس، آب های NBA را آزمایش کرد و یک تیم پر بار جیهاوکس را به عنوان یک فوق ارشد تقویت کرد.

هیاهوی ورود او در اولین بازی او در Jayhawks احساس شد، زمانی که او 15 امتیاز در نمایشگاهی مقابل Emporia State کم کرد.

هواداران حتی در آن زمان نام او را سر می دادند، زیرا نقطه گارد جدید تیمشان، با شخصیت مغناطیسی و انفجاری خود، لایه دیگری از استعداد را به برنامه نخبگان کانزاس اضافه کرد.

با این حال، در بازی دسامبر مقابل نوادا، مارتین در حال رانندگی به سمت سبد بود که زانوی راست او با یک مدافع نوادا برخورد کرد که در حالی که او در حال دویدن به جلو بود، به سمت خط حرکت کرده بود. مارتین روی زمین افتاد و زانو را گرفت.

مارتین که بعداً گزارش شد کبودی استخوانی دارد، در بازی‌های بعدی تا حد زیادی بی‌تأثیر بود و به نقش ذخیره رفت. او در ابتدای سال تقریباً یک ماه را از دست داد.

جیهاوکس کهنه کار بدون او همچنان موفق بود و فصل معمولی را با رکورد 25-6 به پایان رساند و عنوان فصل عادی Big 12 را با بیلور به اشتراک گذاشت. آنها گارد ارشد اوچای آگباجی، مهاجم ارشد دیوید مک کورمک و گارد جوان کریستین براون را داشتند تا آنها را به جلو هدایت کنند.

اما شانس آنها برای دیدن همه چیزهایی که مارتین می توانست در اواخر فصل به تیم اضافه کند تا قبل از مسابقات NCAA اتفاق نیفتاد.

سلف می‌گوید: «فکر می‌کنم رمی، در هسته‌اش، همیشه می‌دانست که می‌تواند چه کاری انجام دهد تا به ما کمک کند، اما ما واقعاً هنوز آن را ندیده بودیم، زیرا سلامتی او اجازه نداده بود. من فکر می‌کنم که بچه‌های ما اکنون می‌دانند که رمی برای بهتر شدن ما چه کاری می‌تواند انجام دهد، بیشتر متلک‌تر هستند.»

از زمان بازگشت سالم، مارتین نشان داد که او یکی از مهره هایی است که این تیم کانزاس را غیرقابل توقف کرده است، حتی اگر تیم ها تلاش کردند، و تقریباً موفق شدند، مسابقات قهرمانی جیهاوکس را متوقف کنند.

مارتین در هر یک از سه بازی اول کانزاس در مسابقات دو رقمی به پایان رسید و 20 امتیاز در دور 32 و 23 امتیاز در مرحله یک شانزدهم به دست آورد تا به جیهاوکس کمک کند تا در برابر کریتون و پراویدنس به پیروزی های ناچیزی دست پیدا کند.

مارتین در نیمه نهایی ملی مقابل ویلانووا نقش چندانی نداشت و فقط 3 امتیاز به دست آورد، اما جیهاوکس بعد از شب های حرفه ای آگباجی و مک کورمک به سختی به او نیاز داشت.

در مقابل کارولینای شمالی، مارتین موتوری بود که به بازگشت تاریخی کانزاس در نیمه دوم کمک کرد، جایی که جیهاوکس با حذف 16 امتیاز، چهارمین عنوان ملی خود را در تاریخ برنامه کسب کرد.

مارتین در نقشی که از روی نیمکت بیرون می آمد، زمانی که هم تیمی هایش نمی توانستند شوت های خود را ایجاد می کرد، و ضربه های بزرگ را درست زمانی که جیهاوکس به آنها نیاز داشت، سرنگون می کرد.

مارتین گفت: «در نیمه دوم، من فقط وارد زمین شدم، سعی کردم اتفاقی بیفتد و با اطمینان شوت‌ها را زدم. وی افزود: می‌خواستم به راهم ادامه دهم و این برتری را افزایش دهم. و من خوشحالم که این کار را انجام دادیم

پرتاب 3 امتیازی مارتین در اواخر بازی چهارمین بازی او در شب بود، بیش از هر بازیکن دیگری.

و اگرچه مسیر او به عنوان قهرمانی ملی مردان شاید دشوارتر از مسیری بود که اکثر هم تیمی‌هایش طی کردند، اما به همین شکل خاتمه یافت: با ایستادن او در مرکز صحنه در Superdome، کانفتی آبی و قرمز که به لباس قهرمانی‌اش چسبیده بود، و یک بالش را بلند کرد. جام قهرمانی کشور

مارتین گفت: «امسال برای من سال سختی بود. اما حس فوق العاده ای داشت.»

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت

تماس با ما