راهنمای Latecomer برای TikTok

نادیده گرفتن TikTok غیرممکن شده است. این یک برنامه ویدیویی کوتاه بسیار محبوب برای انفجارهای هیپرکینتیک بیان خود برای سال ها بوده است، اکنون با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان (حتی برخی از آن به عنوان موتور جستجو استفاده می کنند).

TikTok فقط برای ویدیوهای رقص ویروسی نیست – همچنین بسیار پیچیده است. الگوریتم آن، که مصرف ویدیوها را آسان می کند، به دلیل تقویت اطلاعات نادرست و سایر محتوای مضر مقصر شناخته شده است. دولت بایدن در حال حاضر در حال مذاکره با ByteDance، شرکت مادر چینی TikTok، بر سر نگرانی در مورد امنیت ملی و امنیت داده های شخصی آمریکایی ها در سرورهای خارجی است. و نگرانی‌های مداومی در مورد آسیب‌های سلامت روانی که این برنامه ممکن است برای نوجوانان و جوانان ایجاد کند وجود دارد.

اما حداقل در حال حاضر، TikTok تنها در حال افزایش است. اگر مدام شنیده اید که دوستان (و فرزندانتان) به آن اشاره کرده اند، اما مطمئن نیستید که چگونه کار می کند، این راهنما برای شما مناسب است. نیازی به خجالت نیست

هنگامی که اصول اولیه را یاد گرفتید، برای بررسی #BookTok و سایر روندهای خبرساز، نظارت بر حساب جدید یک کودک یا فقط ببینید که این همه هیاهو برای چیست، مجهزتر خواهید شد.

اگر می خواهید TikTok را به گوشی خود اضافه کنید، برنامه را از فروشگاه برنامه گوشی خود دانلود کنید. TikTok با تبلیغات پشتیبانی می شود و به طور کلی رایگان است.

پس از نصب برنامه، باید مراسم آشنای رسانه های اجتماعی راه اندازی یک حساب کاربری و صفحه نمایه جدید با نام کاربری و عکس را انجام دهید.

در صفحه نمایه، برای تنظیمات حساب، از جمله کنترل‌های والدین، روی نماد منو در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

پس از ورود به سیستم، روی نماد Home ضربه بزنید و TikTok شروع به نمایش ویدیوها می کند. فید For You ویدیوهایی را نشان می‌دهد که الگوریتم توصیه TikTok فکر می‌کند بر اساس نحوه واکنش شما به سایر ویدیوها و حساب‌ها دوست خواهید داشت. فید زیر، کلیپ‌هایی از حساب‌هایی را که انتخاب کرده‌اید دنبال کنید، نشان می‌دهد.

برای رفتن به کلیپ بعدی انگشت خود را به بالا بکشید. نوار عمودی در امتداد سمت راست صفحه نیز دارای نمادهایی برای لایک کردن ویدیو، گذاشتن نظر و اشتراک گذاری است.

الگوریتم TikTok به طور خودکار ویدیوها را برای پخش در فید For You پیدا می‌کند، در حالی که برگه Following کلیپ‌هایی از حساب‌هایی را که انتخاب کرده‌اید دنبال کنید، نشان می‌دهد.اعتبار…TikTok

الگوریتم TikTok ویدیوهای سرگرم کننده ای ارائه می دهد، اما به دلیل کمک به انتشار پست های حاوی اطلاعات نادرست نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. شما می توانید با فعال بودن در مورد افرادی که دنبال می کنید به آن رسیدگی کنید.

برای جستجوی افراد یا سازمان هایی که به آنها اعتماد دارید یا کلمات کلیدی، روی ذره بین در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. اگر ویدیویی را تماشا می‌کنید و می‌خواهید آن حساب را دنبال کنید، روی نام کاربری یا نماد حساب ضربه بزنید و سپس روی Follow در صفحه نمایه ضربه بزنید.

پس از راه‌اندازی حساب TikTok، می‌توانید افراد و سازمان‌هایی را که می‌خواهید دنبال کنید جستجو کنید.اعتبار…TikTok

اگر نماد افزودن دوست را در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایه خود انتخاب کنید، TikTok از شما می خواهد به لیست مخاطبین تلفن شما دسترسی پیدا کند تا به شما در یافتن آشنایان در پلت فرم کمک کند. می توانید رد کنید برخلاف حساب‌های موجود در فهرست زیر، دوستان افرادی هستند که شما را دنبال می‌کنند. می توانید ویدیوهای آنها را در تب Friends مشاهده کنید. آخرین گزینه، ویدیوی زنده بلادرنگ در بالا سمت راست است.

برای ساخت اولین ویدیو خود آماده اید؟ می‌توانید تقریباً از هر چیزی که دستورالعمل‌های انجمن TikTok را رعایت می‌کند، یک فیلم کوچک بسازید – و مردم این کار را انجام می‌دهند، از جمله نقد کتاب و موسیقی، رقص‌های دیوانه‌کننده، لحظات خنده‌دار حیوانات خانگی، انتخاب‌های مد روزانه، نمایش‌های آشپزی، درس‌های زبان و نکاتی که خودتان انجام دهید.

می‌توانید با ضربه زدن روی نماد + در مرکز پایین صفحه، انتخاب دوربین و زدن دکمه ضبط، ویدیوی خود را مستقیماً در برنامه ضبط و ویرایش کنید. اگر می‌خواهید یک کلیپ کوتاه بسازید که فقط برای 24 ساعت قابل مشاهده است، داستان را انتخاب کنید. برای آپلود یک سری عکس ثابت، روی گزینه Templates ضربه بزنید تا یک نمایش اسلاید متحرک ایجاد کنید.

ویدیوهای TikTok معمولا کوتاه هستند، اما می توانند تا 10 دقیقه اجرا شوند. یک گزینه تایمر در صفحه ضبط وجود دارد. از نمادهای مربوطه روی صفحه، می توانید نمای دوربین را برگردانید، بزرگنمایی کنید یا سرعت ضبط را تنظیم کنید.

از قبل کلیپی دارید که می خواهید استفاده کنید؟ برای آپلود یک ویدیو در گوشی خود، روی دکمه آپلود روی صفحه ضربه بزنید و فایل را از رول دوربین خود انتخاب کنید.

اگر نمی‌خواهید از صدای طبیعی کلیپ استفاده کنید، قبل از انتشار ویدیو، روی دکمه افزودن صدا در بالای صفحه ضربه بزنید تا موسیقی متنی از کتابخانه قابل جستجوی قطعه‌های موسیقی TikTok را انتخاب کنید.

روی نمادهای صفحه مربوطه در صفحه ویرایش TikTok ضربه بزنید تا استیکرها و متن روی ویدیوی شما قرار بگیرند.اعتبار…TikTok

از نمادهای سمت چپ صفحه، می‌توانید فیلترها و جلوه‌های ویژه مانند جرقه‌ها و جرقه‌های لنز را اعمال کنید تا ظاهر کلی ویدیو را تغییر دهید. همچنین می‌توانید استیکرها، عناوین متنی و زیرنویس‌ها را روی هم قرار دهید.

بعد از اینکه ویدیوی خود را ویرایش کردید، روی دکمه Next ضربه بزنید. در صفحه پست، هشتگ‌ها، نام کاربری، برچسب‌های مکان و مجوزهایی را برای افرادی که می‌توانند ویدیوی شما را ببینند و نظر بدهند، اضافه کنید. صفحه پست شامل چند گزینه پیشرفته است، مانند Stitch، که به سایر کاربران اجازه می‌دهد ویدیوی شما را با ویدیوی خود ترکیب کنند، و Duet، که به کاربران اجازه می‌دهد کلیپ‌ها را درست در کنار ویدیوی کاربر دیگر پست کنند و در یک نمای تقسیم‌شده پخش کنند، یک گفتگو ایجاد کنند یا اجرای موسیقی

وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه ارسال ضربه بزنید تا ساخته خود را با دنیای TikTok به اشتراک بگذارید. اگر بعداً نظر خود را تغییر دادید، ویدیو را باز کنید، روی نماد منوی سه نقطه در لبه سمت راست صفحه ضربه بزنید و Delete را انتخاب کنید.

سایت TikTok یک راهنمای کاربر کامل دارد، اما ممکن است فقط با بازی کردن در برنامه بیشتر بیاموزید (و لذت بیشتری ببرید).

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت

تماس با ما