راهنمای داشبورد برای برقراری ارتباط ارزش

آنها معمولاً برای کمک به کاهش ولتاژ موج دار یا برای کاربردهای کوپلینگ و جداسازی استفاده می شوند. زمانی که اندازه و عملکرد مهم است بهترین استفاده را دارند، اما معمولاً ولتاژ کاری بالایی ندارند و ظرفیت جریان خیلی بالایی ندارند. خازن های متغیر خازن هایی با ظرفیت خازنی هستند که بر اساس نیاز به محدوده خاصی از مقادیر قابل تغییر است.

فیوز مینیاتوری

dashboard ظرفیت آنها می تواند از حدود 10 پیکوفاراد تا 500 پیکوفاراد متغیر باشد. خازن های تانتالیوم معمولاً برای سطوح خازنی با برد متوسط ​​استفاده می شوند. آنها همچنین با مقادیر خازن با دقت بسیار بالا ساخته شده اند و آن را بیش از هر نوع خازن دیگری حفظ می کنند.

این نوع خازن تحمل وسیعی دارد اما در فرکانس های بالا به خوبی عمل نمی کند. آنها تحمل بسیار پایینی برای سوگیری معکوس دارند. میکای نقره ای عملکرد بسیار بالایی با مقادیر تلرانس نزدیک اما تغییر کمی از نظر دما دارد. قاب موجود در این خازن از خازن ساخته شده از میکا و "استاتور" موجود در آن پشتیبانی می کند.

کابل مخابراتی

یک خازن سرامیکی با دو سرب محصور شده است که از پایین خارج می شوند و سپس یک دیسک را تشکیل می دهند. خازن های الکترولیتی با استفاده از دو لایه نازک فویل آلومینیومی با یک لایه اکسید به عنوان عایق ساخته می شوند. خازن های الکترولیتی اغلب زمانی استفاده می شوند که به مقادیر ظرفیت خازنی بزرگ نیاز باشد. هر زمان که هر گونه افزودنی انجام شود، پیش درمان باید تکرار شود.

Wire And Cable Spraying

هادی‌ها، مدارها و زمین‌ها نقاط مشکل‌ساز هستند، همانطور که فاصله پانل‌های برق، برچسب‌ها و تعداد دوشاخه‌ها یا پریزها نیز مشکل دارند. یک خازن جریان DC و اتصال کوتاه را در مدارهای AC قطع می کند. کاربردهای زیادی برای این مقاومت های متغیر وجود دارد، مانند تنظیم مدارهای LC در گیرنده های رادیویی، برای تطبیق امپدانس در آنتن ها و غیره. دو نوع خازن تنظیم کننده خازن و خازن تراش وجود دارد.

سیم و کابل افشان

خازن دیسکی سرامیکی قطبیت ندارد و در هر جهتی روی برد مدار چاپی متصل می شود. یک مبدل حرارتی اکنون گرما را به مدار آب تاسیسات برای آب گرم خانگی و گرمایش منتقل می کند. از بشکه های باران یا آب باران جمع آوری شده در اطراف خانه خود برای آبیاری گیاهان استفاده کنید یا از آن برای توالت خود استفاده کنید.

Miniature fuse

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کابل زوجی (their website) بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما