دعوای یک املاک همپتون بر سر خانه یک نهنگ سیاه

در همان سال آقای کنسر از بندر ساگ در منهتن حرکت کرد، یک کشتی شکار نهنگ که در سراسر جهان سفر می کرد، کاپیتان آن مرکاتور کوپر، که از یک خانواده سرشناس ساوتهمپتون بود. آقای. فهرست قایقرانی کوپر و سایر اسناد فهرستی از Mr. کنسر به عنوان فرمان قایق، یک موقعیت مهم.

هنگامی که کشتی به جزایر نزدیک سواحل ژاپن نزدیک شد، با دو گروه از ملوانان ژاپنی غرق شده روبرو شد که خدمه آنها را نجات دادند و به نزدیکی بندر توکیو بازگشتند – در زمانی که ژاپن به روی اکثر خارجی ها بسته بود، تلاشی پرخطر. (خدمه کشتی منهتن اجازه ورود به خشکی را نداشتند.) آثار هنری ژاپنی از آن زمان ورود منهتن را ثبت کردند، از جمله پرتره هایی که به نظر می رسد آقای. کوپر و آقای کنسرت.

پس از یک سفر ناموفق به کالیفرنیا در سال 1849 برای جستجوی طلا، آقای. کنسر به ساوتهمپتون بازگشت. سرشماری فدرال 1850 او را به عنوان سرپرست خانواری که در مجاورت 51 Pond Lane زندگی می‌کند، فهرست می‌کند، و اسناد زمین، شواهد عکاسی و نقشه‌های معاصر نشان می‌دهد که او به همراه همسرش، ریچل، مدت کوتاهی پس از آن به خانه پدربزرگ و مادربزرگش نقل مکان کرده‌اند. برای دهه ها در آنجا باقی ماند.

سوابق نشان می دهد که این ساختار است که – با تغییرات اساسی – در سایت باقی می ماند.

آقای. همسر کنسر و دو فرزندشان از او فوت کردند. او سال‌ها در دریاچه آگاوام کار می‌کرد و کشتی را اداره می‌کرد، در ملک در این منطقه سرمایه‌گذاری کرد، در کلیسای اول پرزبیتریان عبادت کرد و زمانی را صرف تلاش‌های بشردوستانه کرد. پس از مرگش در سال 1897، آقای. کنسر بیشتر پس انداز خود را به امور خیریه از جمله بودجه برای حمایت و آموزش کودکان در کلیسای خود واگذار کرد.

Elihu Root، یکی از همسایگان، ملک را در 51 Pond Lane از مجری Mr. املاک کنسر. آقای. روت به عنوان وزیر امور خارجه پرزیدنت تئودور روزولت خدمت کرد و جایزه صلح نوبل را دریافت کرد. او همچنین کتیبه حک شده بر روی آقا را نوشته است. سنگ قبر کنسر در قبرستان شمال دهکده: “اگرچه برده به دنیا آمد، اما دارای آن فضایل بود که پادشاهان بدون آنها برده اند.”

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney