دانشگاه هاوارد رئیس جدید بن وینسون سوم را انتخاب می کند

آنها همچنین به افزایش سرمایه گذاری عمومی و بشردوستانه اعتبار دادند. در سال 2020، دانشگاه اعلام کرد که یک هدیه 40 میلیون دلاری از مک کنزی اسکات، همسر سابق جف بزوس، که آمازون را تأسیس کرده بود، دریافت کرده است.

با این حال، دانش آموزان برای تغییر بی تاب بوده اند. در سال 2021، آنها در اعتراض به کمبود مسکن و شرایط بد زندگی در خوابگاه‌ها تحصن کردند و در چادرها خوابیدند، نگرانی مشترک بسیاری از دانشگاه‌های سیاه‌پوست تاریخی با ساختمان‌های قدیمی. پس از یک بن بست بیش از یک ماه، دانشجویان با هوارد به توافق رسیدند و به اعتراض پایان دادند.

دکتر. رشته آکادمیک وینسون در تضاد شدید با دکتر. فردریک، رئیس جمهور در حال خروج، که یک جراح آموزش دیده توسط هاوارد است. کمیته جستجوی دانشگاه و متولیان آن در کنار یک مورخ قرار گرفتند که تمرکز او در خارج از ایالات متحده بود.

دکتر. وینسون محقق مهاجر آفریقایی است که به ویژه به آمریکای لاتین استعماری توجه دارد. او نویسنده چندین کتاب از جمله «پیش از مستیزاجه: مرزهای نژاد و کاست در مکزیک استعماری» است.

دکتر. وینسون، 52 ساله، دوران کودکی خود را در پایگاه های نظامی در ایتالیا گذراند، جایی که پدرش یک گروهبان ارشد در نیروی هوایی ایالات متحده بود. او قبلاً به عنوان مدیر مؤسس مرکز مطالعات آفریقایی در دانشگاه جان هاپکینز، جایی که او همچنین تاریخ تدریس می کرد، و به عنوان رئیس کالج علوم و هنرهای لیبرال دانشگاه جورج واشنگتن خدمت کرده است.

لارنس سی مورس، رئیس هیئت امنای هاوارد، در یک بیانیه خبری گفت که دکتر. وینسون “تعهد خود را به ارتقای تنوع تجربیات مردم دیاسپورای آفریقایی نشان داده بود – تعهدی که به خوبی با ماموریت و چشم انداز دانشگاه هاوارد همسو است.” مورس به درخواست مصاحبه پاسخ نداد.

در بیانیه ای، رئیس کیس وسترن رزرو، اریک دبلیو. کالر، دکتر را به اعتبار خود معرفی کرد. وینسون با توسعه پیشرو در برنامه راهبردی جاه طلبانه آن دانشگاه و الزامات جدید آموزش عمومی، و با افزایش تنوع در جذب اساتید و دانشجویان فارغ التحصیل آن. رئیس جمهور کالر همچنین گفت که دکتر. وینسون در زمانی که برخی از دانشگاه‌ها در حال کاهش هزینه‌های علوم انسانی بودند، از حامیان جدی علوم انسانی بود.

او گفت: “او فردی فوق العاده خونگرم و همدل است و رهبر بزرگی برای هاوارد خواهد بود.”

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

BuyPurchase guideخبرDigital currencyHome Appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialسایت ایرانیپوکر آنلایناخبار جدید
تماس با ما