خانواده آمریکایی مکان های روسی را ممنوع کردند

دولت آمریکا رئیس بانک مرکزی روسیه را به همراه تعدادی از زنان و کودکان در فهرست تحریم های این کشور قرار داد.

بر اساس این گزارش، دولت آمریکا در واکنش به اقدام روسیه برای جداسازی بخشی از خاک اوکراین، تحریم های جدیدی را علیه صدها مقام دولتی در این کشور به همراه زنان و فرزندانشان وضع کرده است.

روسیه اخیراً پس از برگزاری همه پرسی، بخش هایی از اوکراین را ضمیمه خود کرد.

بر اساس لیست به روز شده تحریم های آمریکا، نام آلویرا نبیولینا، رئیس بانک مرکزی، الکساندر نواک، معاون نخست وزیر و اعضای خانواده مقامات عالی رتبه روسیه، از جمله دیمیتری مدودف، نخست وزیر سابق. وزیر، سرگئی شویگو، وزیر دفاع، سرگئی سوبیانین، شهردار مسکو و میخائیل میشوستین، نخست وزیر این کشور به این لیست اضافه شده اند.

از سوی دیگر 109 نماینده مجلس نمایندگان و 169 نماینده شورای فدراسیون روسیه در فهرست تحریم های آمریکا قرار دارند.

محدودیت های ویزا برای اعضای ارتش روسیه و مواضع نظامی در بلاروس و نیروهای نماینده آنها اعمال خواهد شد. وزارت بازرگانی ایالات متحده همچنین نام 57 نهاد روسی را به فهرست کنترل صادرات خود اضافه کرده است.

بر اساس گزارش شما، رئیس بانک مرکزی انگلیس نیز روسیه را تحریم و دسترسی روس ها به برخی خدمات شرکت های انگلیسی را ممنوع کرده است. انگلیس همچنین به دنبال ممنوعیت صادرات برخی محصولات به روسیه است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney