خانه تان درباره شما به دیگران چه می گوید؟/ در انتخاب وسایل خانه جدی باشید

همانطور که ظاهر یک شخص توسط دیگران قضاوت می شود و اطلاعات یک شخص را برای دیگران ارسال می کند، خانه هر کسی نیز می تواند در مورد آن شخص به دیگران بگوید. چرا خانه هایمان را با دقت مرتب می کنیم و وسایل داخل آن را با وسواس انتخاب می کنیم؟

به گزارش همشهری آنلاین، یکی از پرمعنی ترین فعالیت هایی که همیشه درگیر آن هستیم، ساختن خانه است. در طول سال‌ها – معمولاً با فکر و فداکاری بسیار – ما مبلمان، ظروف، تابلوها، فرش‌ها، بالش‌ها، گلدان‌ها، کابینت‌ها، شیرآلات، دستگیره‌های در و موارد دیگر را به سیستمی متفاوت تقدیم می‌کنیم که با کلمه “خانه” تقدیم می‌کنیم. “، ما جمع آوری می کنیم همانطور که اتاق های خود را ایجاد می کنیم، با اشتیاق با فرهنگ درگیر می شویم که به ندرت در فضاهای رفیع موزه ها و گالری ها انجام می دهیم. فضای یک نقاشی را کشف می کنیم، به رابطه بین رنگ ها روی دیوار فکر می کنیم، کشف می کنیم که چگونه شکل پشتی مبل می تواند مهم باشد و اینکه چه کتاب هایی واقعاً شایسته توجه ما هستند

خانه‌های ما لزوماً جذاب‌ترین یا مجلل‌ترین محیط‌هایی نیستند که بتوانیم در آن زمان بگذرانیم. همیشه هتل ها یا مکان های عمومی هستند که دیدنی ترند. اما پس از یک سفر طولانی، پس از گذراندن شب های زیادی در اتاق های هتل یا در تخت های دوستان، معمولاً اشتیاقی شدید برای بازگشت به اثاثیه خانه خود احساس می کنیم، حسرتی که ربطی به راحتی ندارد.

خانه‌های ما یک عملکرد یادگاری دارند، و آنچه به ما کمک می‌کنند به خاطر بسپاریم، در کمال تعجب، خودمان هستیم. ما می توانیم نیاز به آشتی هویت با ماده را در تاریخ دین ببینیم. مردم از همان روزهای اول توجه و خلاقیت خاصی برای ساختن خانه برای خدایان خود داشته اند. آنها احساس نمی کردند که خدای آنها می تواند در هر جایی زندگی کند، مثلاً در طبیعت یا در هتل. آنها معتقد بودند که خدایانشان به مکان های خاص، معابدی نیاز دارند که در آن ها بتوان طبیعت خاص آنها را از طریق هنر و معماری بیان کرد.

برای یونانیان باستان، آتنا الهه خرد، منطق، تناسب و تعادل بود و در سال 420 قبل از میلاد خانه ای برای او در تپه های آکروپولیس ساختند. خانه او بزرگ نبود – به اندازه یک آشپزخانه متوسط ​​آمریکایی – اما فوق العاده مقرون به صرفه و زیبا بود. این معبد عظمت و در عین حال مهمان نوازی را تراوش می کرد. کاملاً متعادل و منطقی، ظریف و پیچیده بود. معبد مشابه محل سکونت او بود که به طرز هنرمندانه ای در دل سنگ آهک حک شده بود.

یونانیان چنین توجهی به معبد آتنا داشتند زیرا ذهن انسان را درک می کردند. آن‌ها می‌دانستند که بدون معماری، ما روی چیزی تمرکز می‌کنیم که روی آن تمرکز می‌کنیم و همچنین با آنچه هستیم مبارزه می‌کنیم. این کافی نبود که بگوییم آتنا مظهر شکوه و تعادل است. ساختمانی برای یادآوری قوی و پیوسته این ایده مورد نیاز بود.

خانه‌های ما مانند معابدی هستند بدون هیچ ایده‌های متظاهر یا ماوراء طبیعی. فقط آنها برای ما معبد هستند. ما انتظار نداریم که مورد تحسین قرار بگیریم. با این حال، ما مصمم هستیم که مکانی شبیه معبد بسازیم که به اندازه کافی ارزش ها و شایستگی های معنوی ما را تجسم کند.

ما حریص هستیم زیرا اشیا به خودی خود همه به طور کامل متجلی می شوند. دو صندلی که نقش فیزیکی کم و بیش مشابهی دارند می توانند دیدگاه های کاملا متفاوتی را در مورد زندگی بیان کنند. صندلی معمار سوئیسی قرن بیستم لوکوربوزیه از کارایی، هیجان در مورد آینده، روحیه بین المللی، نوستالژی و بی صبری، و تعهد به خرد صحبت می کند. صندلی دیگری که توسط طراح انگلیسی قرن نوزدهم ویلیام موریس طراحی شده است، مزایای دنیای ماقبل صنعتی، زیبایی سنت، جذابیت صبر و جذابیت بومیان را آشکار می کند. احتمالاً وقتی به صندلی نگاه می کنیم، چنین سناریوهای روشنی به ذهنمان خطور نمی کند. اما مهم نیست که چقدر به آستانه خودآگاهی نزدیک هستیم، مجبوریم به چنین پیام هایی که آهسته و پیوسته توسط بدن ها در جهان منتشر می شود، واکنش قوی نشان دهیم.

تلاش برای ساختن خانه با نیاز به تثبیت و سازماندهی خود پیچیده ما مرتبط است. این کافی نیست که در ذهن خود بدانیم کی هستیم. ما به چیزی ملموس تر، ملموس تر، حساس تر نیاز داریم تا جنبه های مختلف و متغیر شخصیت خود را تعریف کنیم. ما باید به انواع خاصی از کارد و چنگال، قفسه‌های کتاب، کابینت‌های لباس‌شویی، صندلی‌ها تکیه کنیم تا با آنچه که هستیم و می‌خواهیم باشیم. ما هیچ پرداختی برای خود نداریم. ما سعی می کنیم خود را در یک تانک جمع کنیم تا از خود در برابر تخریب و سردرگمی محافظت کنیم. خانه جایی است که روح ما احساس می کند ظرف فیزیکی مناسب خود را پیدا کرده است. مکانی که در آن اشیایی که هر روز در میان آنها زندگی می کنیم، در سکوت، اصیل ترین تعهدات و عشق هایمان را به ما یادآوری می کنند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyBuyPurchase guideخبرdigital currency channelHome Appliancesdigital currency tutorialسایت ایرانیاخبار جدیدخرید فالوور اینستاگرام