حمایت از کودکان پناه گرفته در قالب کمک خیریه

اسنپ ​​از راه اندازی باشگاه خیریه جدید اسنپ با نام «حمایت از کودکان زیر 13 سال» خبر داد. این طرح که با همکاری موسسه خیریه «تالو بی نشان» انجام می شود، نهمین طرح از طرح های خیریه باشگاه مشتریان اسنپ در راستای مسئولیت جمعی این شرکت است. هدف از اجرای این طرح کمک به تجهیز و راه اندازی خانه های امن برای حمایت از کودکان بی سرپرستی است که در معرض انواع آسیب های اجتماعی هستند.

خنا امنی به نام سرای فراز

اسنپ ​​در جدیدترین روش قصد دارد خیرات خود را انجام دهد و در جهت کاهش آسیب های جمعی گام بردارد. به این ترتیب بخشی از هزینه های تجهیز و راه اندازی خانه امن با نام “سرای فراز” تامین می شود. خانه فراز خانه ای امن برای کودکان بی سرپرست زیر 13 سال است که در معرض آسیب های اجتماعی مانند قتل عام، اعتیاد و … هستند.

«Талуа біншанха» یک سازمان غیردولتی و غیردولتی است که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرد. این موسسه به زنان، مردان و کودکان آسیب دیده از اعتیاد و قمار خدمات تخصصی ارائه می کند و فعالیت خود را در هفت حوزه جذب، درمان، سرپناه، تحصیل، اشتغال، بازگشت به خانواده و بازگشت به بدنه جامعه متمرکز می کند.

از سال 1395 «سرای نور» به عنوان یکی از مراکز حمایتی طلوع تأسیس شده و با مجوز سازمان بهزیستی نسبت به پذیرش کودکان و نوجوانان 7 تا 18 سال اقدام کرده است. این کودکان عمدتاً بدون همراه یا بی سرپرست هستند و از کودکان کار و خیابان نیز محسوب می شوند. هم اکنون طبقه دوم کاخ نور به نام کاخ فراز برای تفکیک کودکان در دو گروه سنی 7 تا 13 سال و 13 تا 18 سال در حال آماده سازی و تجهیز می باشد. پس از اتمام این طرح، هر گروه سنی در کلاس های ویژه خود با امکانات و مدیریت کاملا مجزا زندگی می کند و از خدمات مختلفی از جمله مددکاری اجتماعی، روانشناسی، پزشکی، دندانپزشکی، آموزشی، فرهنگی، تفریحی و … بهره مند می شود.

سینه براکتین در برک نوکاری اسنپ

کاربران اسنپ می توانند بدون پرداخت هیچ مبلغی و تنها با امتیازات اسنپ کلاب خود در این امر شرکت کنند. اسنپ ​​به ازای هر 2000 امتیاز دریافتی کاربران، مبلغ 4000 تومان به تجهیز و راه اندازی سرای فراز کمک می کند. همچنین کاربران می توانند در سایر طرح های خیریه اسنپ کلاب برای حمایت از زنان آسیب دیده، کمک به مادران بی بضاعت در کار، تجهیز منازل شهرستان دلگان و آب سالم در روستاهای سیستان و بلوچستان شرکت کنند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney