حقایق باورنکردنی در مورد حراج 1062 خودروی لوکس

فرارو- 1062 خودروی خارجی که به دلیل تخلف ثبت سفارش و طی مراحل قانونی واردات حداقل به مدت پنج سال در گمرک قفل شده بودند، سرانجام روز شنبه 16 مهرماه 1401 مشخص می شود. بر اساس آمار، دو هزار و 249 خودرو با چنین وضعیتی در گمرک کیشور توقیف شده اند، اما تخمین زده می شود که یک هزار و شصت و دو دستگاه از آنها که احتمالاً وضعیت بهتری دارند و یا قطعات و تجهیزات آن با خیال راحت به فروش می رسد. بدون سرقت توسط سازمان تملک اموال به مزایده گذاشته می شود. به گفته فراری، شرکت در مزایده برای همه آزاد است، اما تنها کسانی می توانند در مزایده شرکت کنند که دارای امضای الکترونیکی باشند. ثبت پیشنهادات خریداران از هفتم تا دوازدهم مهرماه در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت امکان پذیر است و روز شنبه شانزدهم مهرماه به عنوان روز بررسی پیشنهادات و اعلام اسامی برندگان تعیین شده است. . در زمان ثبت نام، متقاضیان باید 15 درصد ارزش خودروی ثبت نامی را واریز کنند.

شماره یک | مزایده ۱۰۶۲ خودروی خارجی توسط سازمان تملک اموال انجام می شود. مهلت شرکت در مزایده از هفتم مهرماه آغاز شده و تا دوازدهم مهرماه ادامه خواهد داشت. عموم مردم می توانند در این مزایده شرکت کنند. متقاضیان باید 15% از ارزش ارزیابی شده را در هنگام ثبت نام واریز کنند. پیشنهادهایی که تا پایان مهلت قانونی در سامانه مزایده الکترونیکی ثبت شود، روز شنبه 25 خردادماه در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال رمزگشایی و در همان روز اسامی برندگان اعلام خواهد شد. . برنده مزایده شرکت کننده ای است که بالاترین پیشنهاد را نسبت به قیمت نهایی ارائه کرده باشد. فروش خودروها در حراج سراسری با شرط شماره گذاری در داخل کشور به افراد حقیقی و با بالاترین قیمت انجام شود.

شماره دو | برای شرکت در مزایده 1062 خودروی خارجی داشتن امضای الکترونیکی الزامی است. مردم به سایت مراجعه می کنند gica.ir آنها می توانند برای امضای الکترونیکی درخواست کنند و از آن در دفتر اسناد رسمی یا دفاتر خدمات دولتی مطلع شوند. ارائه کد برای شخص حقیقی و ارائه کد اقتصادی برای شخص حقوقی باید همراه با شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت شرکت در مزایده باشد. بازدیدکنندگان می توانند لیست خودروها و شرایط مشاهده خودرو و شرکت در مزایده الکترونیکی را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مشاهده کنند. setadiran.ir دیدن همچنین افراد قبل از شرکت در مزایده می توانند به انبارهای اموال سازمان مراجعه و خودروها را از نزدیک مشاهده کنند. خریداران تا ساعت 24 روز سه شنبه دوازدهم مهرماه فرصت دارند قیمت پیشنهادی خود را در سامانه ثبت کنند. برای بازدید و بازدید از خودروها در تمام روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 16 بعدازظهر امکان پذیر است. خودروها در 9 استان از جمله استان های بوشهر، خوزستان، مازندران، هرمزگان، تهران، گیلان، قم، آذربایجان شرقی و فارس مستقر هستند. بیش از 90 درصد این خودروها در بوشهر هستند. بازدید و مشاهده خودروها حتی بدون ثبت نام در سامانه تدارکات دولتی امکان پذیر است.

نوبو سه | خودروهای موجود در حراج صفر کیلومتر هستند اما از سال 2016 در انبارها و انبارها نگهداری می شوند. این احتمال وجود دارد که خودروها به دلیل ماندگاری طولانی در بنادر و گمرک دچار مشکل و فرسودگی شوند. با این حال، وقتی ماشین شما به مدت پنج سال روشن نمی شود، قطعا نیاز به تعمیر دارد. در متن قرارداد ذکر شده است که خریدار خودرو را به شرط تحویل با موتور بی صدا خواهد دید. به عبارت دیگر، از آنجایی که خریدار شخصاً به خودرو مراجعه می کند و وضعیت خودرو را رعایت می کند، در صورت حراج برنده، شرط را نمی توان به فروشنده مسترد کرد. همچنین شرایط نگهداری در فضای باز و قرار گرفتن در معرض باران، برف و آفتاب باید دارای عیوب قابل مشاهده باشد. موارد مربوط به ایرادات فنی و خارجی در قیمت گذاری خودروها توسط کارشناسان بررسی شده و قیمت نهایی آنها بر اساس شرایط تعیین می شود.

حقایق باورنکردنی در مورد حراج 1062 خودروی لوکسپورشه ماکان با قیمت هفت میلیارد و 200 میلیون گرانترین خودروی حراجی است

عدد 1062 خودروی خارجی حاضر در مزایده اموال سازمان به ارزش دو هزار و 37 میلیارد تومان است. با توجه به اینکه مبلغ اعلام شده مربوط به قیمت نهایی خودروها است، انتظار می رود در پایان مزایده متقاضیان خودروها را با قیمت بالاتری خریداری کرده باشند. در حال حاضر کمترین قیمت نهایی در سایت 670 میلیون تومان است و در بوشهر موجود است. همچنین بیشترین قیمت متعلق به خودروهای پورشه ماکان با مبلغ هفت میلیارد و 200 میلیون تومان است.

شماره پنج | 1062 خودرو در این مزایده حضور دارند که متعلق به سازمان های خارجی بوده و از سال 1996 در انبارهای 9 استان کیشور نگهداری می شوند. از این تعداد نزدیک به 900 خودرو در بوشهر هستند. از این تعداد 710 واحد در گمرک بوشهر و 183 واحد نیز در گناوه مستقر هستند. 124 دستگاه در بندرلینگا مستقر هستند. 11 دستگاه در تهران نگهداری می شود. 86 دستگاه در خرمشهر وجود دارد که تعدادی از آنها در اختیار سازمان مدیریت املاک قرار گرفته است. شش گمرک در تهران و 31 گمرک در نوشهر وجود دارد. بررسی وضعیت خودروها بر اساس برند، 62 خودرو از خانواده لکسوس، 40 خودرو از خانواده پورشه ماکان، 182 خودرو از خانواده شامل سوراتو، سورنتو، اپتیما و …، 152 خودرو از خانواده BMW شامل 830، 530، X4 و …، هشت خودرو از بنز شامل مرسدس E200 و 459 خودرو از خانواده هیوندای شامل توسان، سانتافه، سوناتا، هیبریدی و…، 154 خودرو از خانواده تویوتا شامل راو4، کمری، کمری هیبریدی و… ، یک خودرو ولوو و سه خودرو در حال تبدیل به پورشه باکستر هستند.

شماره 6 | کسانی که ثبت نام می کنند اما پس از مراجعه به خودروها یا قبل از حراج تصمیم به انصراف می گیرند، نهایتا تا ساعت 14 می توانند انصراف خود را اعلام کنند. در زمان ثبت نام، متقاضیان باید 15 درصد ارزش ارزیابی شده را به عنوان اوراق قرضه واریز کنند. اما در صورت انصراف تا این تاریخ یعنی ساعت 14 روز چهارشنبه 13 مهر مشکلی برایشان پیش نمی آید و می توانند واریزی را پس بگیرند.

تعداد هفته | متقاضیان شرکت در مزایده ۱۰۶۲ خودروی خارجی از طریق سازمان اموال، همانند شرکت کنندگان در قرعه کشی فروش خودرو با وعده های توخالی مواجه شدند. برخی شایع کرده اند که شرکت کنندگان در مزایده با استعلام قیمت، امکان برنده شدن را تضمین می کنند. همزمان مزایده خودروهای سازمان تملک دارایی از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در حال برگزاری است و قرار است مزایده و مزایده با حضور مراجع و نهادهای نظارتی رمزگشایی شود. بنابراین، هر گونه وعده در این زمینه می تواند نوعی تقلب باشد.

نوبور هشت | Fexilan базар ходоро می گویند خودروهایی که در سند دارای عنوان تملیک هستند نسبت به سایر خودروها ارزان تر به فروش می رسند. به عنوان نمونه قیمت یک سانتافه با عنوان مالکیت 300 تا 400 تومان ارزانتر از بازار است، زیرا در بازار «بدفروش» محسوب می شود. با این حال، اکثر مشتریان ترجیح می دهند بیشتر هزینه کنند، اما ماشین را نخرند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney