جکپات Mega Millions به 565 میلیون دلار رسید – ششمین جکپات بزرگ در تاریخ بازیCNN

هنوز زمان برای برنده شدن در قرعه کشی تا پایان سال وجود دارد.

جکپات Mega Millions به 565 میلیون دلار تخمین زده شده است که هیچ کس جایزه برتر قرعه کشی روز جمعه را به خانه نبرد. طبق وب سایت Mega Millions، قرعه کشی بعدی برای 27 دسامبر تعیین شده است و اگر کسی برنده جکپات شود، ششمین جایزه بزرگ در تاریخ بازی خواهد بود.

اعداد برنده روز جمعه 15، 21، 32، 38، 62 و مگا بال 8 بودند. به گفته قرعه کشی، اگرچه هیچ بلیتی با تمام شش شماره در آن قرعه کشی مطابقت نداشت، دو بلیط فروخته شده در کالیفرنیا و ایلینوی با 5 برابر شدند و دومین جایزه برتر را به خود اختصاص دادند. در یک خبر آخرین باری که برنده جکپات Mega Millions شد در 14 اکتبر بود، زمانی که دو بلیط فروخته شده در کالیفرنیا و فلوریدا 502 میلیون دلار جایزه مشترک داشتند.

جک‌پات‌های بخت‌آزمایی در سال‌های اخیر بزرگ‌تر و بزرگ‌تر شده‌اند، زیرا بازی‌ها به ایالت‌های بیشتری گسترش یافته‌اند و ترکیب‌های اعداد بیشتری اضافه شده‌اند. و با بزرگتر شدن جکپات ها، افراد بیشتری بلیط می خرند و شانس برنده شدن را به طور فزاینده ای کوچکتر می کند.

در ماه ژوئیه، یک بلیط در ایلینوی برنده جکپات نزدیک به 1.34 میلیارد دلار شد – دومین جکپات بزرگ Mega Millions و سومین بازی بزرگ در هر بازی لاتاری ایالات متحده. طبق گزارش لاتاری ایلینوی، دو نفر در ماه اکتبر برای ادعای آن حاضر شدند و تصمیم گرفتند که مبلغ 780.5 میلیون دلار را دریافت کنند.

بزرگترین جکپات Mega Millions تا به حال حدود 1.54 میلیارد دلار بود که با یک بلیط در کارولینای جنوبی در سال 2018 برنده شد. هفت مورد از 10 جکپات بالاتر Mega Millions در پنج سال گذشته برنده شده است.

شانس برنده شدن در لاتاری Mega Millions حدود 1 در 302.5 میلیون است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Purchase guideDigital currencyخبرBuydigital currency tutorialdigital currency channelHome Appliancesاخبار جدیدسایت ایرانیTax attorney